|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spolna aktivnost po porodu - kdaj?
16.11.2006 11:26:56   
Ženkica
Čao.

Nekaj me zanima. Od poroda bo jutri natanko 3 tedne; ker nisem bila nič šivana in se mi je čišča že zaključila počasi razmišljam o prvem henki penkiju user posted image user posted image , počasi bi mi že pasalo, mojemu možu se pa itak že meša user posted image .

A mislite, da je to še prekmalu, a greva lahko kar v akcijo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spolna aktivnost po porodu - kdaj?
16.11.2006 11:43:46   
mala
če se dobro počutiš pomoje ne bi bilo nč narobe-sicer midva sva tud kar hitro začela vendar ne z rednimi spolnimi odnosi, sva poskušala biti kar se da vzdržna in čimmanjkrat do prvega pregleda-potem pa ko je bilo vse o.k. veselo v akcijouser posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spolna aktivnost po porodu - kdaj?
16.11.2006 13:18:50   
petraz
Ko boš pripravljena.... pa stopi v akcijo. Mislim, da je že čas.... tudi jaz nisem bila nič šivana, pa.... user posted image tam po treh tednih....user posted image user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spolna aktivnost po porodu - kdaj?
16.11.2006 14:16:43   
sisi80
Ti kar daj brez  skrbi. Uživaj, dokler lahko in dokler imaš lušte.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spolna aktivnost po porodu - kdaj?
16.11.2006 15:21:57   
altati
tudi sama nisem bila nič šivana, čišče ni bilo več in smo 19.dan po porodu šli v akcijouser posted image ...problemov ni bilo in je prav pasalouser posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spolna aktivnost po porodu - kdaj?
17.11.2006 11:11:18   
najina pikica*
jst sm do prvega henki-penkija user posted image počakala,da mi je dala g. zeleno luč...to je bilo približno 6teden po rojstvu...pol pa v napad!

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spolna aktivnost po porodu - kdaj?
2.12.2006 9:51:13   
atanja
Kaj pa če si šivan? Baje da potem pri odnosih še nekaj časa čutiš šive? Je to res?

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spolna aktivnost po porodu - kdaj?
2.12.2006 14:16:40   
x_srečka_x
ATANJA sem bila šivana pa še zdaj čutim kot bi me skelelo ampak samo na začetku drugače pa nič.

Midva sva šla v akcijo šele po 6tednih, saj je tudi čišča trajala natanko 6tednov.

LP

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spolna aktivnost po porodu - kdaj?
7.12.2006 20:30:58   
Enchantress
Midva sva po petih tednih skočila v akcijo user posted image
Se je meni že kar mešalo, mojemu pa tudi user posted image

Če se ok počutiš, potem pa kar user posted image


_____________________________

Običajno je, da starši skrbijo in vzgajajo svoje otroke, vendar lahko tudi otroci včasih razsvetlijo starše in jim pomagajo pri preoblikovanju.

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spolna aktivnost po porodu - kdaj?
7.12.2006 20:44:21   
Sonrisa
Midva sva tudi počakala do pregleda, potem pa šla v akcijo. Sem bila pa šivana in je bilo, kot da bi še enkrat izgubila nedolžnost. user posted image  Bolelo me je potem še nekaj časa, ampak se je dalo preživeti. user posted image

(odgovor članu Enchantress)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spolna aktivnost po porodu - kdaj?
13.12.2006 18:54:50   
Strawberrie Cherrie
Ne vem, zakaj sploh grem brat te zadeve user posted image ; potem sem pa cela nervozna in se obremenjujem - a veš kaj je to 5tednovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spolna aktivnost po porodu - kdaj?
7.1.2007 16:20:48   
majas
Ja midva sva poskusila točno po 6tednih pa sem bila zelo zelo šivana. Bolelo me je ko user posted image potem pa sem še zakrvavela malo user posted image  
Zdaj si sploh ne upam nič pa še voljo sem izgubila ker me je vse groza te bolečine. Jutri pa imam prvi pregled in jaz upam da bo vse ok user posted image in ko berem kako dolgo še ene boli pa me res postane strah ker bom jaz sigurno na istem...user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spolna aktivnost po porodu - kdaj?
23.1.2007 18:50:55   
Miška76
jaz tudi nisem bila nič šivana, pa sva vseeno počakala 5 tednov, potem pa v akcijo. ziher je ziher!user posted image

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?