|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   številke oblekic
29.8.2004 10:12:42   
iza
Mi lahko prosim poveste kako se začnejo številke pri oblekicah: katera je najmanjša številka in kako si potem postopoma sledijo. Ali so povezane tudi z meseci?
Hvala za odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   številke oblekic
29.8.2004 11:12:36   
asso
Pozdravljena,

najmanjša št. je 56 (nekje se dobi celo manjše - nedonošenčki), nadaljujejo se z 62, 68, 74, 80... Te številke v bistvu pomenijo višino otroka; npr. 56 je 56 cm. Na nekaterih oblekicah imaš tudi napisano za koliko mesecev naj bi oblačilo bilo.

Lp asso

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   številke oblekic
29.8.2004 11:28:35   
iza
Hvala, sej se mi je zdelo, da je zelo preprosto, ampak nikdar nisem še o tem študirala.
LP

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   številke oblekic
29.8.2004 11:28:36   
iza
Hvala, sej se mi je zdelo, da je zelo preprosto, ampak nikdar nisem še o tem študirala.
LP

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   številke oblekic
29.8.2004 11:39:27   
Anonimen
V bistvu se začne s 50(ampak je nimajo povsod), potem pa tako, kot je napisala Asso- 56(0m), 62(3m), 68(6m), 74(9m), 80(12m), 86(18m), 92(24m), 98(36m), 104(4leta), 110(5let), 116(6let), 122(7let), 128(8let), 134(9let), 140(10let),146(11let), 152(12let), 158(13let), 164(14let)
lp,:fis:

(odgovor članu iza)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   številke oblekic
29.8.2004 23:47:08   
frutka_
Najmanjša velikost,ki se jo da kupiti je 44 se mi zdi, za nedonošenčke.
Sicer pa je včasih od modela oblačil odvisno kako mu pristoji. ;)
Moj dvomesečnik nosi vse od 56-74! 56 Clarov bodi mu je čisto prav, pa 74 tudi...taki model pač je, da mu paše že zdaj. Pi devetih mesecih ga najbrž več niti preko glave ne spravim...
Meni se zdi, da najbolj ustrezajo št. od H&M. Tako kot piše, tako dejansko potem tudi malčkom pristoji. Če piše gor, da je za dva meseca mu bo gotovo takrat prav.9nebesa
V Avstriji sem kupila neke majčke, ki so velikost 68 pa mu še gotovo ne bodo 2 meseca prav, ker so izredno veliki modeli...Saj pravim, odvisno od modela.

Aja, številke si sledijo z:angel:a 6cm. Torej 44, 56, 62, 68,...

:sloncek:

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   številke oblekic
30.8.2004 5:46:28   
dory
Najmanjsa je 44 za nedonosencke...mi smo imel prve cotke st.47...pa je blo se za zavihat :) bi pa rekla da se ne morejo oblekce opredeljevat za mesece...ker vsak otrok raste drugace in tudi oblekice so razlicnih velikosti...midva nosiva ze st 68 pa je star 4 mesece...kar glede na podlago ne bi rekla, da bo slo tko hitro...moja prijateljica ima recimo korenjakinjo staro tri mesece pa nosijo tudi ze 72...tako da ni pravil....zato bolje da kupujte sproti...in po potrebi...


papa,teja

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   številke oblekic
30.8.2004 21:20:38   
Aly
Jaz sem v H&M v MB tudi videla št. 44 in 50, sicer imam namen nabavit samo nekaj številk 56, ter več 62 - ali mislite, da je tako prav ? Malo pa sem v dvomih, katero številko naj kupim zimski pajacek :ups: , da ne bo potrebno sredi ali proti koncu zime že drugega. Bi bil prevelik št. 68, glede na to, da bo naš :duda: rojen oktobra (morda bolj v začetku) ?


LP :rozica: Aly

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   številke oblekic
30.8.2004 22:35:08   
Urša
56 kupi res samo kakšen kompletek, ostalo vse 62. Glede pajaca... hm, ne vem, kaj ti bi svetovala. Nosit ga bi začel že zelo kmalu po rojstvu in mislim, da bi bil 68 prevelik, bi kr 62 zadostoval čez celo zimo. Odvisno, kako hitro se bo :duda: redil, sej tega ne morš vedet. Moja je stara skor 6m, pa ji je še vedno marsikaj št. 62 prov, vse večinoma iz H&M, še celo velurjev pajacek-kombinezon št.56 bi ji skor šov gor-čist mičkn zmanjka. :)-

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   številke oblekic
1.9.2004 1:09:40   
Annny
Glede zimskega pajacka- jaz imam dva v številki 68 (eden čisto pravi zimski, drugi pa zelo debel plišast pajac- bolj za konec jeseni). Po moje je ta št. zelo v redu, saj je treba računati (poleg tega, da otrok hitro raste) tudi na to, da ima še eno ali dve plasti oblačil pod pajackom...fino je, če ni vse skupaj preveč na tesno.
Tako si pač predstavljam, bomo pa videli, kakšne bodo praktične izkušnje(-:

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   številke oblekic
1.9.2004 15:38:24   
Anonimen
Katja, ker ena KATJA na forumu že obstaja in je tudi registrirana in da en bo težav katera je katera, dodaj še kakšen znakec lai kaj podobnega.

Pa če želiš imeti vse te smajlije, zasebna sporočila in ustvariti nov album, dodajati in brati male oglase se registriraj:)

lp,:fis:

P.s: Pa če pišeš z velikimi črkami, to pomeni, d avpiješ:ups::ups::ups:

P.s.: Ti imaš tudi Tio? Full lepo9nebesa

(odgovor članu iza)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




socialne delavnice
marta82

Na katero delavnico bi najraje vpisali svojega otroka?

o zasvojenosti (7%)

o nasilju (4%)

o pozitivni samopodobi (36%)

o konstruktivnem reševanju konfliktov (19%)

o tem, kako se učiti (15%)

nobeno (19%)


Število vseh glasov: 188

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!