|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tatam-kaj novega?
28.12.2006 19:38:10   
tajtaja
Ali so te pa zadržali? V tem primeru ne boš odpisala, se pravi lahko to pomeni to ali pa tudi ne.
Sicer pa, vem kako je z dvojčki, ko po eni strani res že komaj čakaš, da se začne prej, kot te pa razneseuser posted image .
Pa srečnouser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tatam-kaj novega?
31.12.2006 9:14:53   
tatam
Pravilno sklepate , mojo ženo so zadržali v bolnišnici.Najprej sva mislila , da sta user posted image user posted image  pohitela in želita na svetlo še letos , vendar sva se očitno zmotila. Krči se niso stopnjevali , oziroma občasno celo ponehajo , zato pa se je pojavil stari problem z zvišanim krvnim tlakom.Trenutno ji ga uravnavajo s tabletami (3xdnevno) , a so precej neuspešni saj je zg. vedno nad 150 oziroma v zadnjih 24h vztraja na 170! Pravijo , da dokler pritisk ne bo pod kontrolo , tako dolgo poroda ne bodo sprožili. Ženino čustveno stanje je temu primerno , zaradi tablet pa jo daje huda zaspanost , tudi user posted image user posted image  sta bistveno manj aktivna!
V ženinem in svojem imenu vam vsem želim vse naj v letu , ki prihaja ter veliko družinske sreče in otroškega smeha! Se ponovno oglasim  , ko bomo TATATAM!

                                                          prvi A od TATATAM

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tatam-kaj novega?
31.12.2006 10:37:30   
emaa
Želim ji vse najboljše, podaljšano bivanje v porodnišnici je neprijetno, vendar se vse potrpi, samo da je z otroci vse v redu.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tatam-kaj novega?
31.12.2006 12:36:52   
Claudia
Tatam želim, da čimprej spozna svoja sončka user posted image user posted image . Držim pesti user posted image .

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tatam-kaj novega?
1.1.2007 9:17:52   
NMJ
Tudi jaz želim Tatam, da se bo vse dobro izteklo zanjo in za oba otročka. Celi družinici želim lepo , predvsem pa zdravo in veselo leto, ki je sedaj pred nami.

Srečno

(odgovor članu Claudia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tatam-kaj novega?
1.1.2007 19:53:56   
katipi
Držimo pesti zaTatam očka in otročkauser posted image user posted image  !!Srečno!!!

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tatam-kaj novega?
1.1.2007 20:49:31   
Eviii
tatam je danes postala tatatam:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1255697

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?