|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ŽIVA in ZOJA
11.1.2007 7:50:49   
mravljica3
Čestitke, čestitke in še enkrat čestitke!!!

Pri nas bosta v maju user posted image inuser posted image .

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ŽIVA in ZOJA
11.1.2007 9:57:31   
tajtaja
Joj, sem komaj danes vidla.
Ja čestitam, iz srca.
Vsem trem želim z vašima dvojčicama čimveč veselja in radosti, pa uživanje kolikor se da.

ps:Ste pa pohiteli, še malo, pa bi prehiteli Tatamuser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ŽIVA in ZOJA
15.1.2007 21:25:25   
sayuri
Čestitke za mali princeski user posted image user posted image

(odgovor članu boki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ŽIVA in ZOJA
16.1.2007 17:46:17   
tatam
Čestitam!!!!
Sama sem vas prehitela le za malenkost,1.1. sta v 36.tednu na svet prišla našidva junaka-Tosja ob 13.38 z 3200g in 48 cm,Anej pa ob 13.58 z 2910g in 48,5 cm. Rodila sem naravno,a bi blo verjetno bolje,da bi tudi meni naredili CR.

Zanima pa me,če ni skrivnost,zakaj so vam CR naredili tako zgodaj? Kake težave ste imeli? Meni so porod sprožli zaradi visokega pritiska,drugače bi menda še danes hodla kot balon okroguser posted image .

Upam,da vam bodo trije tedni hitro minili..Čeprav vem,da se še posebaj v bolnici znajo dnevi raztegnit...Meni se je naših 10 dni zdelo kot večnost!!!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ŽIVA in ZOJA
16.1.2007 18:14:25   
*ribica*
user posted image user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE!!

Se jima je preveč mudilo, da bi počakale otvoritev nove porodnišnice? Po mojem bi potem mogle še dolgo čakati user posted image
Nekaj malo upanja mi je ostalo, da bo do septembra mogoče že vse pripravljeno
Kakorkoli upam da bo ta čas ko ste tam čim hitreje minil (ali ste šli mogoče v MB?)!
Še enkrat iskrene čestitke za user posted image user posted image  !!

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ŽIVA in ZOJA
17.1.2007 7:13:58   
boki
user posted image ojjjj!Ne nismo bili v MB.user posted image So pa hotli v MB pelat.Če bi se tako odločili,bi pomoje že v Radgoni roili.user posted image Živiuser posted image in Zojiuser posted image se je pač mudilo ven,nevem mogoče sta hotle bratca Gala videt.user posted image Midva z ženko sva hodila na inekcije za pljuča,vsaj tako so nama povedali.To je serija treh injekcij.user posted image Eno serijo smo že dali skoz decembra,zdaj pa je bila na vrsti druga.user posted image Po injekčiji je ženka imela cel dan mravljince,zjutraj ob 6 uri pa jo je vse bolelo še posebej pa križ.user posted image Šla sva na ctg in je pokazal popadke na 3 min...user posted image in smo šli na CR,prvič je bil tudi CR potem ko sva bila od 7 zjutraj in do 22.30 v porodni!user posted image UUUUUFFFFF....sam da so vsi ZDRAVI !!!!Ženka je prišla peti dan domov,user posted image ŽIVAuser posted image inuser posted image ZOJAuser posted image pa sta še v inkubatorju.L.P.

(odgovor članu *ribica*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?