|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: majhen sinov lulček
15.1.2007 19:29:32   
Anonimen
Spet se oglašam prva anonimna. Naj povem Kalbo, da sina ne obremenjujem s svojo skrbjo in tudi sam se zaenkrat na srečo še ne. Ne vem zakaj si se tako razburil.

Se je pa oglasila še druga anonimna, ki je napisala "Moj mož ima tudi v normalnem stanju podpovprečno velikega, vendar se v vzburjenem stanju zelo poveča in je potem velik okoli povpečnih 15cm ali celo več." Tega nisem pisala jaz.

Je pa res, da ima tudi moj mož čisto povprečne mere.
Hvala vsem za odgovore

(odgovor članu firasto)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: majhen sinov lulček
16.1.2007 7:54:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Tjažon midva bolj lajava, a ne? user posted image


Še to ne...

Lej.. sej se bova tkole se zabavala tuki... sam majcken pocaki.. ok?


(odgovor članu Angellina)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: majhen sinov lulček
16.1.2007 8:44:33   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Tjažon midva bolj lajava, a ne?


Še to ne...

Lej.. sej se bova tkole se zabavala tuki... sam majcken pocaki.. ok?


Tjazy si spet v akciji?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: majhen sinov lulček
16.1.2007 8:54:30   
Marogica
Anonimna(ta prva), te razumem, da se nekje obremenjuješ, saj res ne veš, kaj to za sina v bodočnosti lahko pomeni. Pred leti mi je pravila moja dobra prijateljica, da je imela tipa, ki je imel tako majhnega, da si z njim ni imela kaj početi. Ne on, ne ona. Resnično. Mislim, da mu ni narasel v vzburjenemu stanju niti na 5 cm.In ta moški je imel resnične probleme s tem.

Tu je pač primer, ko kljub "majhnosti" penisa, ni potem nič kaj narasel in ni bilo nič več akcije zato. Tudi to obstaja.

Je pa res, da nimaš kaj pomagati. Upam, da se pri tvojem sinu to še enkrat "uredi".

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: majhen sinov lulček
16.1.2007 10:39:58   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Tjazy si spet v akciji?user posted image


Eh Taula, Tjazy še predobro ve, da pr meni ni akcije user posted image . Jst sam goflo otresam, kadar mam voljo in čas in vse kar mam od tega, so dobro razgibane trebušne mišice, katere mi bo en dan ven vrglo od smeha user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: majhen sinov lulček
16.1.2007 12:40:43   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Se je pa oglasila še druga anonimna, ki je napisala "Moj mož ima tudi v normalnem stanju podpovprečno velikega, vendar se v vzburjenem stanju zelo poveča in je potem velik okoli povpečnih 15cm ali celo več." Tega nisem pisala jaz.

no, taki nesporazumi nastanejo če je preveč anonimnih v igri user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: majhen sinov lulček
16.1.2007 13:36:01   
lolipop
Tale tema je pa najhujša doslej.user posted image  Težko se vživim v moško kožo, vem samo kar so mi povedali moji tajni viri. Da si jih fantje v puberteti primerjajo (tako kot punce prsi). Ne tako, da ga dajo na mizo in izmerijo, ampak npr. pri telovadbi po tuširanju malo poškilijo.user posted image  Tisti z daljšim je seveda večji as. Jim pač noben ne pove, da kvantiteta ni vse in da je pri ženskah veliko v glavi. Zato razumem anonimno, da jo skrbi, ker hoče prihraniti muke svojemu sinu.

Malo še počakaj, da bo dobro zakorakal v puberteto. Pogovori se seveda tudi s strokovnjaki, pa naj te prvi tepec ne prestraši. Tudi zdravniki so le moški in se jim seveda o tej temi ne da veliko razpravljati. Kdo ve kaj imajo oni v hlačah.user posted image  



_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: majhen sinov lulček
17.1.2007 0:57:17   
Sita
Mene bi bolj skrbelo, če bi moj otrok imel prekratko pamet.

To bi me skrbelo šele, če bi se tudi fantek sekiral. Ampak ne, da ima prekratkega, skrbelo bi me, če bi mu to jemalo samozavest. Če ne, pa ne. Tudi z malim se bo lahko ljubil in spočel otroke.
Mislim, da danes, ko fantja ne gredo več v obvezno služenje vojaškega roka, tudi nimajo toliko priložnosti, da bi se ogledovali med sabo. Pri telovadbi pa tudi ne vem, da bi se tuširali v šoli.
Pa saj - zakaj se sploh sramovati. Če dečka niti zdravnikov ne skrbi, je vse ok. Gotovo mu bo še zrastel.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: majhen sinov lulček
17.1.2007 8:55:24   
lolipop
IZVIRNO SPOROČILO: Sita
Pa saj - zakaj se sploh sramovati.


Zakaj se ljudje vse sramujejo! Eni se sami sebi zdijo predebeli, drugi presuhi,... Lahko gremo v nedogled. Nekako mine pri 30, ko gre z vsemi počasi navzdol. Lepe bejbe postanejo "ofucane", lepi tipi dobijo trebuške in plešo. Fantu v puberteti reči, da je vse ok, da ima sicer majhnega, da pa bo vseeno lahko imel otroke in da ga bo imela njegova rada zaradi drugih lastnosti in ne zaradi dolžine lulčka, je bob ob steno. Tako pač je.

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: majhen sinov lulček
17.1.2007 8:56:03   
lolipop
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Pri telovadbi pa tudi ne vem, da bi se tuširali v šoli.


Mogoče ne pri enajstih letih.

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: majhen sinov lulček
17.1.2007 9:21:34   
žirafica
So majhni in veliki ljudje, ženske imajo majhne in velike j***, moški pa imajo svoje premoženje tudi vseh dimenzij. So what?

< Sporočilo je popravil žirafica -- 17.1.2007 9:22:25 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: majhen sinov lulček
17.1.2007 12:40:43   
lolipop
Točno tako. Sam preden ti to kapne, minejo leta. Na žalost.

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: majhen sinov lulček
7.4.2016 16:49:03   
najstnik
Zagotavljam vam da penise na sistematskem pregledajo saj sem najstnik in imam 14 let.
Opisal vam bom vse preglede.
V prvih razredih me je najprej stehtala in opravila razne preglede.
Potem se moral uležati na pregledovalno mizo kjer mi je zdravnica dala hlačke dol.
Najprej mi je pritiskala na trebuh in me spraševala če me kaj boli.
Nato pa mi je prijela penis in dala kožico dol. Takrat še nisem bil v puberteti in sem imel zelo majhnega.
V naslednjih leti sem moral dati sam hlačke dol in so penis pregledali samo z očmi. tudi kožico sem moral dati sam dol.
V 6. razredu pa mi je zdravnik dal hlačke sam dol. Bil sem že nekaj časa v puberteti in se mi je takoj dvignil.
Prijel je penis in dal kožico dol kolikor jo je pač v erekciji lahko.
Tudi že kar nekaj dlak sem imel 2-3 cm. Bilo mi je zelo nerodno.
V osmem razredu pa penisa niso več pregledovali.
Zato vam zagotavljam da penis dobro pregledajo na sistematskem še predobro.
14 letni najstnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?