|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svetovanje in izris kuhinje
15.1.2007 14:50:14   
2mama
v kateri trgovini kvalitetno svetujejo pri postavitvi kuhinje in naredijo tudi izris, ki ga lahko odneses domov?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: svetovanje in izris kuhinje
15.1.2007 14:54:59   
BLAŽIKA
Lesnina in spona. Večina jih že ta izris zaračunava.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: svetovanje in izris kuhinje
15.1.2007 15:02:39   
Mina1
Več ali manj bi morali imeti to vsi, se pravi vse te večje trgovine: Rutar, Lesnina, Slovenijales etc.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: svetovanje in izris kuhinje
15.1.2007 15:46:17   
LuLu
Ojla, meni so izris delali v Sponi in v Lesnini. Tudi Dalmadom jih dela. Po moje že tak vsi imajo ta program. Če ga želiš s seboj odnesti, stane 5 tisoč sit, ki ti jih potem odštejejo, če pri njih kupiš kuhinjo.
Jaz sem na koncu v Lesnini kupla, mi je sicer dala izris zastonj, ker mi je risala skoraj eno uro, pa dragega nisem imela s sabo. Njegovo mnenje pa je bilo potrebno. Pa slučajno tudi nisem imela dovolj denarja s sabo. user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: svetovanje in izris kuhinje
15.1.2007 16:37:35   
Suza
Če imaš vsaj malo predstave kakšno kuhinjo želiš si jo lahko sama izrišeš na spletni strani od IKEA. Program si lahko brezplačno dol potegneš in shraniš na disk. Program je 3D, pa še končno ceno si lahko določiš.

http://www.ikea.com/ms/de_AT/complete_kitchen_guide/planner_tool/download/index.html

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki nas dvignejo s tal in nas spomnijo, da znamo leteti.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: svetovanje in izris kuhinje
15.1.2007 17:17:36   
lukec
SVEA - krasne kuhinje. Imam eno domauser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Suza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: svetovanje in izris kuhinje
15.1.2007 18:05:44   
ma19teja
Midva sva si pomagala pa s tem programom od Alno kuhinj. Imaš nešteto možnosti, elementov, idej, nasvetov...

http://www.alno.de/191.0.html

Lahko še rožice narišeš user posted image user posted image

Obilo užitkov.

Lp, Mateja



(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: svetovanje in izris kuhinje
15.1.2007 21:59:12   
bajsek
hojla!

Tud midva zdej po trgovinah letava za izrisi. v lesnini dajo zastonj, v rutarju ne dajo niti za dnar, v harvey normanu pa stane 5 jurjev. izrišejo pa skoraj v vsaki trgovini!
če boš kje najdla ugodno varianto, sporoči!
lp

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
15.1.2007 22:17:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bajsek)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: svetovanje in izris kuhinje
20.3.2009 13:09:12   
matejkov
Jaz sem se odločil za nakup kuhinje Dan Kuchen v Lesnini. Sprva sem nameraval kupit kuhinjo v Rutarju,ker so imeli tisto akcijo, da dobiš aparate zastonj , ampak sem se premislil po pregledovanju forumov, ko sem videl koliko ljudi ima slabe izkušnje z njim.
Tam se mi je posvetil prodajalec Darko Kuhar (ce kupujete v Lesnini na Rudniku se obrnite nanj). Zrisala sva kuhinjo po mojem okusu za kar sva porabila skoraj 4h, ker sem večkrat se spomnil kaj spremenit. Če znaš malce barantati lahko prišparaš tudi še kak €. Datumov so se držali - kuhinja je bila v sklašču točno v 45-ih delovnih dneh. montaža in dostava pa je bila tudi točno takrat, ko so rekli.
Nemci se držijo rokov in očitno Lesnina tudi.
Kuhinja je pa tudi zelo lepa in kakovostna. Skratka res sem zadovoln z nakupom. Stala me je pa 2500€ (leseni deli) velikosti 365x220. aparati pa še enkat toliko.

Nasvet pri nakupu aparatov

kupite jih (če je ta možnost) tam kjer ste kupujete kuhinjo - tako nimate stroškov z vgradnjo le teh. Pojdite na ceneje.si in si izberite stroje - tam boste videli kje vam ponujajo ta stroj za najnižjo ceno - zberite predračune za te stroje in jih ponudite prodajalcu kuhinje in naj vam jih on da za isto ceno. to sem jaz naredil in na tak način prišparal blizu 500€. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: svetovanje in izris kuhinje
20.3.2009 14:58:13   
Anonimen
Kuhinjo ti bodo narisali povsod, več ali manj vse firme imajo profesionalne programe za risanje kuhinj, vendar večina hoče za te izrise določeno kavcijo - kot plačilo za čas, ki ga podajalec porabi za izris.

Preden greš delat izrise, je fajn, da pri sebi razmisliš, kakšno kuhinjo pravzaprav hočeš, koliko si zanjo pripravljena odšteti (da ne greš potem delat izris v Marles in Poggenpohl, ampak primerjaš med seboj primerljive kuhinje user posted image ), predvsem pa je važno, da imaš točen tloris kuhinje, označeno, kje so odtoki, dotoki in ostale inštalacije, vrata, okna, višina parapeta ipd. Resne firme ti po podpisu pogodbe pridejo tudi preverit točnost mer (da kuhinja res paše not). Če te zanima še kaj, pa kar vprašaj.

(odgovor članu 2mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: svetovanje in izris kuhinje
21.3.2009 12:42:06   
Eca
GA - ti pride domov naredit izris. Če izris zaračunajo pa ne bi vedela.

MEni osebno je še vedno zakon Ikea - sama sem izrisala kuhinjo, takoj videla koliko me stane.....šla v Ikeo, plačala, naložila (še isti dan) in odpeljala domovuser posted image celo kuhinjo (leseni deli brez pulta in el. aparatov).

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: svetovanje in izris kuhinje
22.2.2018 9:24:34   
peterb22
Za izris kuhinje smo se obrnili na Lesnino. Njihov profesionalni pristop in kvaliteta nas vedno znova prepričata!

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?