|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razlike med otroci
23.1.2007 20:13:25   
žužu
tiste, ki imate več otrok, ste se kdaj ubadale s tem, da nehote delate razlike med svojimi otroci?
vas je bilo strah, ko ste bili noseči za drugega, če boste lahko imele rade enako oba otroka?
kar tako vprašam, mislim, da podobne teme še nisem zasledila.

sama zelo pazim, da razlik ni. tudi bonbon prerežemo na dva dela, če je potrebno.
so pa zaradi starosti otrok nehote kdaj razlike.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razlike med otroci
23.1.2007 20:19:45   
lukec
Jaz sicer nisem čisto pravi naslov za to vprašanje, ker imam le enega otroka. Je pa res, da včasih razmišljam, ko bo čas za drugega, je sploh mogoče da imam še nekoga tako rada kot imam njega.
No, kolegica, ki ima dva me je pomirila, da je tudi ona v drugi nosečnosti razmišljala o tem, vendar v trenutku, ko se je rodil drugi otrok je začutila, da je ljubezni čisto dovolj za dva, tri, ...

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razlike med otroci
23.1.2007 21:27:31   
Jančika_
Moja dva sta še premajhna, da bi lahko govorila o pravih razlikah. Zdaj so seveda velike razlike v tem, kako ravnam z njima, ker je tamali star šele pol leta. Na vsak način se bom trudila vedno biti pravična, kako pa to zgleda v praksi, bomo pa videli. Takole na pamet bi rekla, da mi ne bo vedno uspelo...sem samo človek.

Nikoli pa se nisem spraševala, če bom lahko imela dva/tri/kolikor pač otrok enako rada kot prvega. Prav želela sem si še povečati to ljubezen s še kakšnim otrokom (OK, ne se obešat na besedeuser posted image , ker ne znam lepše povedati; upam, da veste, kaj mislim) in ta želja je še vedno prisotna.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razlike med otroci
23.1.2007 23:40:17   
petra.horzi
moja mami pravi (nas je pet otrok), da se materinska ljubezen z večjim številom otrok ne deli, ampak množi

jz mam zaenkrat tud samo enega malega:), tako da se zaenkrat (še) ne ubadam s tem, sam vseeno...

je tud dobra zggodbica oz. uganka na to temo: (najbrž jo katera pozna)
mama s štirimi otroci ima 5jabolk, 3 banane, 13jagod, 3breskve in pol en ananas
kako bo pravično razdelila sadje med otroke?

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razlike med otroci
24.1.2007 0:44:23   
ajat
Petra :)
Mama s tolkimi otroci in tolkim sadjem je najbolše, da naredi sadno kupo :)

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razlike med otroci
24.1.2007 7:28:33   
Anonimen
Jas imam tri sine. Najstarejši 21 let, srednji 9 let in najmlajši bo 11 mesecev. Rad imaš vsakega otroka enako, vendar ko sem bila noseča sem se bala, kako bo otrok sprejel novega brateca.
Pomembno se mi zdi to, da med nosečnostjo se veliko pogovarjaš z otrokom, mu prineseš slikico od UZ, ali gre zraven gledat in ko se nakupuje za bratca mu dovoliš, da on izbere stvari. Pri meni na srečo ni težav in se imajo zelo radi, čeprav je tolikšna razlika med njimi.
Razlike se ne delajo, če dobi eden kakšno stvar jo dobijo usi.
Res pa je, da sem pri tasrednjem naredila napako in ga malo razvadila, vedno je dobil, kar je hotel in tudi sedaj se kar zjoče, če kakšno stvar ne dobi.
Ja to je pa tisto napaka nehote, katero poskušam popraviti in mu vedno, dam vedeti da so trije in da mora vsak nekaj dobiti, čeprav sem sama kriva za to.

(odgovor članu ajat)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razlike med otroci
24.1.2007 9:46:24   
bskrle
Meni se zdi,da sem do ta velike bolj zahtevna kot do ta srednje. Pri prvem otroku se veliko še učim, kako in kaj, pri drugi pa prej uganem, kaj bo nanjo vplivalo. K sreči provrojenka rada deli stvari.Jaz priznam,da včasih potrebujem kar nekaj časa, da trmo spravimo v red tako,da je dobro za otroke in mene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?