|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
27.1.2007 0:29:06   
LanaM
Kaj menite o teh  lokacijah za dopust z majhnimi otroci? Vaše izkušnje, priporočila. 

< Sporočilo je popravil primoza -- 27.1.2007 7:40:37 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
27.1.2007 8:51:02   
tt79
Lahko ti samo iz lastnih izkušenj rečem, da Vir absolutno NEuser posted image Men je to najbolj katastrofalen del hrvaške obale...no to je samo moje mnenje.
V Trogirju se mi pa zdi da je za male otroke prevelika gužva...

Ostalo ne poznam, samo vem da so na Rabu mlade družinice ponavadi zadovoljne in mi letos tudi razmišljamo o Rabu...user posted image user posted image

(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
27.1.2007 9:18:58   
Marogica
Tudi jaz poznam samo otok VIR in ga odsvetujem. Zame največja katastrofa, saj je tako prenaseljen, komunala jim ne štima, do obale je relativno daleč. Ko odpreš okno ali vrata svojega apartmaja, ali gledaš sosedu na krožnik, ali pa stopiš direktno na cesto. Škoda denarja. Mi smo bili smo 2 dni na obisku, pa sem imela VIr vrh glave.

Za Trogir, Rab in Rogoznico pa ne vem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
27.1.2007 12:29:00   
bajsek
oj
Trogir - full gužva in hrup (zabave, prireditve, ....) pa še men plaže v trogirju in Čiovem (otok zraven trogirja) niso glih bog ve kaj!
Rab - definitivno dobr za družinice (suha punta in še en kraj ki se ga zdele ne spomnim, tam je rajska plaža). Mi razmišljamo o rabu! res krasno -voda do kolen full daleč v morje, mivkasta plaža maš pa tud šit plažo, npr. v Banjolu, tam so sami ostri kamni!
Vir, Rogoznica - ne poznam
lp

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
27.1.2007 12:40:21   
Primoza
Rab, znana plaža Lopar, kjer pa je precejšen dren.

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
27.1.2007 13:07:59   
jooly
Ne poznam nič od tega, kar si napisala, ampak jaz absolutno priporočam Pašman. Sicer ne glih v naj sezoni - najbolj fino je junij, tud začetek julija (nekje prva dva tedna) še gre, ali pa proti koncu avgusta (zadnji teden). Mi hodimo v kraj Dobra Poljana. Plaže so blizu, mivka, kamenčki, pomol, tobogan, gugalnice, kafič iz bambusa - vse to na plaži. Za vsakega se nekaj najde. Lahko si na soncu, v senci... Tudi za zvečer imaš v bližini par malo večjih krajev (Kuklica, Pašman...), kjer se lahko sprehodiš po rivi. Mi načeloma hodimo v prijateljevo prikolico, ampak se pa oddajajo tudi apartmaji, tko da če boš zainteresirana ti lahko sporočim kontaktno številko od lastnika. Sicer pa mi lahko za več informacij pišeš na ZS.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
27.1.2007 13:23:30   
muza

Za Rab (Lopar) ti lahko iz lastnih izkušenj povem, da je to idealen kraj za majhne otroke - pravi raj in brezmejni užitek zanje. Za starše pa tudi, ker ni potrebno skrbeti za popolnoma vsak otrokov korak zaradi globine vode (ker je krasno nizka voda in se globina spušča zelo, zelo počasi ) in zaradi udrgnin ob padcih ( ker je povsod mivka, ki pa je tudi zelo primeren material za igro in se otrok zamoti zelo dolgo).

Ko še ni bilo otroka, meni osebno Lopar ni bil všeč ravno zaradi mivke, ker jo imaš resnično čisto povsod, zaradi nenormalne gneče na plaži, neposredno na plaži ni nobene naravne sence in pa ker je kamp precej oddaljen od mesta Raba, tako da ni možno priti peš iz kampa do mesta in nazaj. Ko pa imaš otroka pa vidiš druge prioritete in sedaj mi je ta lokacija zelo všeč. Smo že nekajkrat poleti kampirali in verjetno še bomo kdaj. Prej pa sva kampirala tudi na Rabu, vendar v kampu San Marino in odkrivala druge bolj oddaljene in manj obiskane ter težje dostopne plaže, ki so tudi čudovite in jih najpogosteje zasedajo imetniki jaht in drugih plovil.
Otok Rab je torej dobra izbira, pa tudi samo mesto Rab se meni zdi čudovito.

O drugih omenjenih destinacijah pa težko sodim, ker jih preslabo poznam.



(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
27.1.2007 14:30:43   
muza

....ups, sem narobe napisala. V Loparju je kamp San Marino, kjer pa sva midva kampirala pa je menda kamp Padova III (in ne San Marino) in je blizu mesta Rab, tako da se komot sprehodiš do mesta in nazaj peš. Plaža pa ni tako zelo idealna za male otroke, kot v kampu San Marino.

(odgovor članu muza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
27.1.2007 16:45:39   
skuštrana
Priporočam Rab, ampak če se le da se izognite visoki sezoni, ker je ful gužva.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu muza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
27.1.2007 17:08:57   
lutka
Meni je bilo pa na Viru full všeč in če bo po sreči gremo tudi letos. Imam tri otroke, hči 9 let in dva fanta stara 2.5 leti. Vsi so zelo uživali, plaža je bila blizu , čista voda v galvnem super user posted image user posted image


Za ostale pa ne vem.

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
27.1.2007 19:11:19   
Bubamaraa
Jaz sem lani bila s svojo družino v Trogirju-Čiovo...In vem, da bom še šla...Še nikoli nisem bila v življenju tako zadovoljna na Hrvaški obali kot lani...Našli smo čist nov apartma po zelo ugodni ceni(če te zanimajo slike apartmaja ti jih lahko pošljem na mail, piši na ZS) in mi smo bili resnično zelo zadovoljni..Je res, da je v mestu zelo velika gužva, sam mi smo vsak večer šli z avtom do mesta(je cca.2-3km) ga parkirali in potem na sprehod do starega Trogirja..Če moj partner ne bo letos službeno odsoten, ker se mu obeta usposabljanje bomo tudi šli v Trogir...Ker iz naše strani same pohvale....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
27.1.2007 20:21:06   
bamby



Mi smo bili v Trogirju tudi najbolj zadovoljni. Edino plaža ne vem, če je najbolj primerna za majhne otroke, ker je hitro globoka voda. Mi smo bili v apartmajih Medena, zato pravim samo za tisti okoliš, za druge pa ne vem.



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
28.1.2007 0:11:40   
mončka
Vir -ojoj živa katastrofa  nikjer nobene sence niti ene same  dreve nič kot  goli otok pa še  do plaže   katastrofalno daleč -plaža pa  res totalna katastrofa.
Smo bili in smo imeli takrat malega otroka  pa  ti povem  bil je cei potolčen grrrrrrrr
saj ne trdim mogoče je na  drugi strani otoka  kaj boljše ali pa nekateri pravijo da je  tam okoli centra  samega Vira  boljša plaža  - to ne vem vem samo da tja  definitivno  nikoli več


_____________________________

Samo ljubezen lahko združi starše in otroke tako, da jih izpolni in jih naredi popolne

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
30.1.2007 19:32:40   
ema79
Vir - tudi mi smo bili lansko leto tam in se letos vračamo. Smo bili v centru, zraven občine. Morje pred nosom, vse na kupu,  ni nam žal. Letos bomo šli z dojenčkom in vem, da ne bo nič narobe!

_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu mončka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
31.1.2007 15:43:57   
Sulfinija
Sama še sicer nimam otrok,vendar ko jih bom imela sem sigurno odločila za San marino otok Rab,kjer je ena izmed najlepših rajskih plaž.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
31.1.2007 17:57:53   
*tasika*
Rogoznica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vsaj zame je to najlboljši kraj za preživljanja dopusta user posted image . Že kot otrok sem uživala tam. In nekaj me še vedno vleče v tisti kraj.

Plaže - za majhne otročke ravno niso,... no ja,... odvisno od tvojih zahtev.

(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
4.2.2007 0:59:13   
borovnička
Rab, za male otroke definitivno. Mi hodimo z družino že od mojega otroštva tja in letos grem tja prvič s svojo družino. Hodimo pa kampirat v kamp San Marino, kjer je tudi ta čudovita Rajska plaža.  Res, da je mogoče gužva, ampak se da vedno dobit dovolj prostora na plaži, tako, da ne hodiš en po drugem. Sem prepričana, da bo najin Nik letos tudi tako užival, kot sva midva vsa ta leta. Uglavnem, mene ne spraviš drugam na dopust. Že koooomaj čakamo letošnji dopust. Še malo....

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu *tasika*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
4.2.2007 19:50:51   
Urša
Mi smo bili lani na Rabu v Loparju in priporočam!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
5.2.2007 8:33:34   
sonce03
Mi gremo letos prvič relacija slatine- čiovo pa me zanima kako je tam.a je za otroke,plaža.a majo kaj trgovin,gostiln.....a je kaj za videt....hvala

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
9.2.2007 21:25:56   
Peli
Rab je res super, mislim pa da je v kraju kampor dobra plaža, mivka in dokaj plitva voda, pa ne taka gužva kot v Loparju.

Midva sva bila v kraju Barbat in je blo čist zadovoljivo, 30m stran od obale, sicer je bil pesek in malo bolj malo prostora za brisače, pa sence ni blo, ampak, sm zaradi  alergije hodila samo v vodo in nazaj v apartmauser posted image

(odgovor članu sonce03)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otok vir, Trogir, Rab, Rogoznica
10.2.2007 13:27:11   
Jessy
Mi smo bili lani na Rabu v Barbatu in mi ni bilo všeč. Tam so sami privezi za čolne, morje pa je v globinah črno od črne trave, ki raste na dnu, tako da me je minilo iti plavat. Tudi sence ni bilo. Meni je bilo obupno. Da ne omenjam, da smo na trajekt čakali 4 ure, s sabo pa smo imeli 1 letnico.
Smo šli pogledat tudi druge plaže, pa mi nikjer ni bilo všeč. Rajska plaža je zame vse drugo kot rajska. Samo sonce in gužva. To ni zame.

Tja definitivno ne grem več.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?