|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: amniocinteza-pomoč
3.2.2007 19:53:35   
lana38
katipi, zakaj pa greš ti na HB?
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: amniocinteza-pomoč
3.2.2007 22:28:00   
katipi
Ker jih bom imela 37. Morda mi bodo pred HB  predlagali amnio, če nimata varne lege. Še sama ne vem, kaj naj...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: amniocinteza-pomoč
4.2.2007 10:24:09   
lana38
katipi!
Jaz bi verjetno raje šla na AC, kot na HB. Čeprav ima HB to prednost, ker je user posted image  nižja, če je kaj narobe. Pa se mi vseeno zdi AC nekoliko varnejša gleda SS, ker je pa user posted image  takrat že višja. Če je kaj narobe, tako moraš sprejemati zelo hude odločitve. Glede tega pa mislim, da je čisto vseeno, če je to 15. ali 20. teden. V vsakem primeru je zelo, zelo hudo. Držim pesti, da bosta tudi tvoja user posted image user posted image  OK.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: amniocinteza-pomoč
4.2.2007 21:38:27   
katipi
Hvala, Lana, za lepe želje. Vem, da je tveganje pri obeh preiskavah, vendar mi ja G priporočila HB, ker je ob možni okvari enega od plodov mogoče enega še splaviti, medtem ko pri AC to ni več mogoče, ker sta že prevelika. Ko sem se naročala, mi je sestra v LJ rekla, da se bo zdravnik pred posegom odločil glede na lego plodov, če bo možno narediti HB ali naj raje počakam na AC. Upam na najboljše, vse skupaj pa se bo dogajalo na valentinovo...
Tebi pa želim, da čimprej zagledaš tako pričakovaniuser posted image user posted image  in uspešno dokončaš user posted image !!!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: amniocinteza-pomoč
5.2.2007 8:18:59   
majrim
katipi,bom mislila nate 14.2....imam tudi sama takkrat uz pri svoji g...ne se bat,ker nimaš razloga...jaz zaupam v naše zdravnike...sem bila prijetno presenečena nad prijaznostjo v lj,sploh glede na to,da sem bila tam prvič...vsaka jim čast,posebej sestri Nataši...ti bodo že znali svetovati,kaj je zate prav in kaj ne...misli pozitivno...
lana38...tebi pa itak želim vso srečo...upam,da to vešuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: amniocinteza-pomoč
5.2.2007 9:15:09   
lana38
Na F oddelku so res vsi super prijazni, kar se pa za E oddelek ne more reči. Tam si pa še manj kot številka, z izjemo ene ali dveh sester. Tudi v porodnem bloku so OK. Na E oddelku pa so res sami zmaji v službi. Na E oddelku sem namreč ležala, ko sem bila na UPN. Že tako je vse hudo, potem pa še osebje tako brez občutkov, da je groza. Upam, da vam in meni ne bo treba nikoli več tja.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: amniocinteza-pomoč
5.2.2007 11:52:47   
nejca79
Na E oddelku so res grozne, če imaš srečo ne pozabijo da si tam. Pri meni so enkrat pozabile CTG aparat, pa so ga po celi porodnišnici iskale, potem ga je pa po naključju našla sestra ki je prinesla večerjo - CTG pa so mi delali po kosilu....
Hvala bogu, da ni bilo kaj res hudo narobe in sem se lahko naslednji dan prostovoljno domov pobrala...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: amniocinteza-pomoč
5.2.2007 12:50:32   
lana38
Jaz sem jih pa morala kar 5 dni prenašati.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu nejca79)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: amniocinteza-pomoč
25.2.2007 20:01:07   
majrim
Punce,samo da javim....včeraj sem dobila pošto iz lj in rezultat je 46xx-normalen izvid,torej je vse okuser posted image ...še enkrat hvala za vso podporo in vsem vso srečo na poti...user posted image ...pa saj se še beremo

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: amniocinteza-pomoč
26.2.2007 9:50:05   
smotka lonib
Majrim! Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Super novica.  Lepo in mirno nosečnost do koncauser posted image user posted image user posted image  ti želim.


Lep pozdrav!

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: amniocinteza-pomoč
26.2.2007 10:55:49   
lana38
majrim, user posted image user posted image user posted image . Torej imete punčko, super. Zdaj pa lepo uživaj do konca user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: amniocinteza-pomoč
26.2.2007 12:09:54   
katipi
user posted image user posted image user posted image user posted image  Kakšno olajšanje zate in za vse tvoje!!! So se ti kaj roke tresle, ko si odpirala pošto? Jaz sem bila na horionski, pa mi je niso delali, ker sta posteljici preblizu in so mi dali datum za AC. Vmes sem šla tudi na nuhalno, ki jo je na HB priporočil dr. Pušenjak, in izvidi so bili zelo dobri. Odločila sem se, da tudi na AC ne bom šla, saj v primeru okvare enega ploda le-tega z injekcijo uspavajo, ostane pa noter in tako lahko povzroči odmrtje še drugega. Groza!! Raje bom razmišljala pozitivno in se ne bom preveč obremenjevala s tem. user posted image  Majrim, uživaj v preostanku nosečnosti.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: amniocinteza-pomoč
26.2.2007 12:23:15   
nejca79
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Juhuhuuuuuuuu....verjamem, da si preživela nekaj najtežnjih dni v svojem življenju, ko si čakala na tele izvide a?

No....te pa vsaj zdaj čakajo samo še same lepe stvari, pa uživanje s tvojo baburo malo:o))))

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: amniocinteza-pomoč
26.2.2007 13:23:45   
Pikica pokica
Čestitke. Kako lepo je to prebrati user posted image user posted image
Mene pa čaka AC 23.3. zaradi slabih izvidov NS in me je že zdaj strah. Doma že imamo enega ( zdravega) sončka in upam, da se mu septembra pridruži drugi, čeprav me je tale novica kar precej vrgla s tira. Vseeno upam na najboljše, čeprav bom v negotovosti še skoraj mesec in pol user posted image

Lep pozdravček

(odgovor članu nejca79)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: amniocinteza-pomoč
26.2.2007 13:41:52   
majrim
punce hvalaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image ...ni lepšega zdaj...bom res uživala sedaj,čeprav lahko bolj malo naredim,ker mi noge noro otekajo in me kar hitro začnejo bolet..mate mogoče kak nasvet proti temu?saj pazim pri hrani,ampak ne pomaga ničuser posted image ...
pikica...saj bo,misli pozitivno,kot sem jaz...evo,pa je že 5 mesec tu..joj,kako gre hitro...

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?