|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pritrjevanje lupinice v avto
29.4.2007 11:09:12   
kaya2007
Ne, ni vedno oznake, pri nama v avtu je ni, pa ima isofix. Je pa mislim da na spletni strani maxi cosi seznam kateri avti imajo in kateri nimajo, lahko pa tudi na servisu vprašaš (ali pa pokukaj pod sedež, saj se vidi user posted image ).
Midva sva najprej kupila samo lupinico in se mi zdi čisto nepraktično vsakič ukvarjati se s pasom, ga odpenjat in zapenjat... pa še ni se mi zdelo dovolj fiksno..zato sem šla še po podstavek in če koga zanima: podstavek za isofix se da namestiti tudi v avto, ki nima isofixa. To nama pride prav, ker imava 2 avta in v enem ni isofixa.

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pritrjevanje lupinice v avto
29.4.2007 11:12:07   
kaya2007
Aja pa še to, na servisu vam izklopijo air bage, ne glede na tip avta. So pa več ali manj nehali vgrajevati ključe, da jih sami izklopimo, ker so imeli ogromno tožb-ljudje so izklopili, se zaleteli, potem pa jih tožili, ker se air bag ni vklopil. Tako da zdaj na servisih izklope sporočajo v tovarne in vse to beležijo.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pritrjevanje lupinice v avto
29.4.2007 11:14:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: freya

Dobro, če avto nima isofix sistema, je jasno.

Kaj pa, ko ga ima? Koliko easyfix skrajša čas nastavitve lupinice, koliko je lažje samo pritrjevanje na sedež? Uporabnost? Zanimajo me praktične izkušnje.




Meni je zapenjanje lupinice s pasom vzelo veliko časa, moči in živcev. Je šlo "glih za glih".user posted image
Tako da sem potem zaradi začela lupinico kar v avtu puščati, pripeto. Doma sem uporabljala eno sposojeno, v bistvu imajo namesto tega zdaj vsi tiste ležalnike. Pa itak je potem, ko je otrok že precej težak, lažje nositi otroka samega kot pa z lupinico vred. Vsaj meni je bilo.

(odgovor članu freya)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pritrjevanje lupinice v avto
30.4.2007 18:12:50   
Anonimen
Mene pa zanima, če morajo biti lupinice res vedno obrnjene nazaj, ali so lahko tudi v smeri vožnje. Jaz bi imela user posted image vlupinici zadaj. Imam pa PP SIP, ki ima podstavek, ampak se še nisem ubadala z zapenjanjem. Torej kako jo moram obrnit. Če bo otrok zadaj obrnjen nazaj ne bom videla kaj počne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pritrjevanje lupinice v avto
30.4.2007 18:50:27   
koala
nogica, meni so rekli, da MORA biti otrok do 9kg VEDNO obrnjen kontra smeri vožnje.
Tako da je čisto vseeno kje je lupinica otrok naj bi bil obrnjen kontra smeri vožnje.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pritrjevanje lupinice v avto
30.4.2007 18:53:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nogica

Mene pa zanima, če morajo biti lupinice res vedno obrnjene nazaj, ali so lahko tudi v smeri vožnje.


Ja, vedno.

Poglej si filme na adacu in boš videla razliko v primeru nesreče.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pritrjevanje lupinice v avto
30.4.2007 19:47:51   
Anonimen
To pa res nisem vedla, niti se nisem za to zanimala, pa bo mali glih kar tu user posted image . Potem je najbolje, da jo namontiram spredaj. Tudi z montažo se še nisva ubadala. A ima kdo od PP Primo Viaggio SIP? Kako je z montažo, a je komplicirano, ali le pripneš z varnostnim pasom?
Pa pardon, ker kar tu ta vprašanje postavljam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pritrjevanje lupinice v avto
30.4.2007 20:04:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nogica

Potem je najbolje, da jo namontiram spredaj.


Najbolje je, da jo namontiraš zadaj, na sedež v sredini, če imate avto, ki to dopušča (vsi modeli ne). To je najbolj varen sedež, saj je z vseh strani najbolj oddaljen od morebitne točke trka.

Nameščanje na prednji sedež se ne priporoča, ker to moti voznikovo koncentracijo. Tudi če dojenček joka, ga ne moreš potolažiti, pa čeprav je zraven tebe, ker moraš gledati na cesto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?