|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako si narediš blog?
8.2.2007 13:04:14   
Anonimen
Mogoče se komu zdi butasto vprašanje, ker sem verjetno res za luno, da tega ne vem user posted image . No, predvsem nimam pojma, kje naj si ga odprem, kje je najboljše to narest, pa če se da narest privatnega, da ni javni, pa če je še kakšna caka, za katero niti vprašanja ne znam postavit.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako si narediš blog?
8.2.2007 13:17:30   
lemavrica
Najbolje je da si ga odpreš na http://www.blogger.com/start, je čisto enostavno. Jest ga imam tam in sem ful zadovoljna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako si narediš blog?
8.2.2007 21:28:54   
Anonimen
Pa na bloggerju imas lahko zasebnega, template lahko priredis itd. Meni je bloggerjev blog dalec najlepsi - noben siol, e-dnevnik in podobno .. ok, wordpress ima se lepe template, ampak Blogger je bolj simpl user posted image  

Ce pa kaj ne bos vedla, pa povej.

LP, Ribica

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako si narediš blog?
9.2.2007 9:00:12   
Anonimen
No, zdej bo šele kera mislila, da sem psiho. Tri bloge sem si odprla.user posted image  Zdej moram pa pogruntat, ker mi je najbolj všeč in kje bom pisala, pa pogruntat, kaj vse pravzaprav lahko z blogom počnem, ker zaenkrat bi znala samo napisat kej, pa itak tud tega še nisem. Sem si pa odprla enega na siolu (ribica, a veš da so men tam lepši template-i kot na bloggerju), pa na bloggerju sem si ga odprla, na teh dveh imam lahko privat, pa še na najblog.com sem si ga odprla, tam so mi tudi ful lepi template-i, samo pa ne morem met privat, tako da bo kar odpadel. Ker ne vem, če si mi bo dalo dvojno delat, pisat... da bo en javni en pa privatni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako si narediš blog?
10.2.2007 23:00:43   
Anonimen
Hehe, fajn user posted image  

Jaz sem najprej nasla Blogger in tam tudi ostala ... vse pogruntala sama, edino povezave na druge bloge mi je Samuelion uredil, zdaj pa itak znam sama, pa odkar je novi blogger je pa itak cist enostavno, ne rabis kaj pretirano kakega racunalniskega znanja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako si narediš blog?
15.2.2007 14:17:46   
hruša
Jaz pa moram rečt, da sem pristašica WordPress-a... http://wordpress.org/. Res je blogger majčkeno majčkeno bolj enostaven za nastavit, ampak wordpress ima pa več možnsoti, pa skoz ga nadgrajujejo in je veliko bolj fleksibilen za uporabo. Pa majo tudi ogromen community. Če bi jih morala rangirat, bi se odločila za 1. Wordpress, 2. Siol, 3. Blogger. Ostali naši se mi zdijo pa totalno mimo. 

Drugač sem si pa ravno danes hotla naštimat Videoblog, samo moj telefon tega ne omogoča:((((( Med vsemi telefoni, ki v osnovi podpirajo UMTS, obstajata dva, ki tega ne omogočata... in eden je ravno moj. Itak sem si nameravala kupit nov telefon in potem sprobam. Javim, ko si aktiviram. Komi čakam... ker najin Žan je totalen nastopač...  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako si narediš blog?
15.2.2007 14:26:33   
fickofacko
user posted image user posted image user posted image  očitno sem jaz še bolj za luno. čemu natancno naj bi sluzil blog. Zakaj ima ena oseba blog. In kaj vse lahko gor dogaja. Resnično nimam pojma- dejte me razsvetlit. user posted image

(odgovor članu hruša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako si narediš blog?
15.2.2007 14:43:05   
hruša
Ufff... razlogov je lahko miljon. Tko kot se je vačsih pisal dnevnike, se zdaj piše virtualne dnevnike. Npr. zadnjič sem slišala, da je ena mami to be pisala blog v imenu svojega še nerojenega dojenčka. Navajam samo primer... nisem rekla da mi je ta glih dobra fora.

Recimo me babnice - 8 nas je - uporabljamo blog za postanje raznih slik, pa komentarjev, pa izpovedi, pa problemov... Ubistvu to deloma uporabljamo namesto maila. Mamo pa zaprto za zunanjo javnost, tako da je to naš nek private community.

No jaz si bom res zdaj aktivirala... sam da kupim nov telefon:) video blog in si bom gor shranjevala filmčke, ki jih posnamem sproti s telefonom. Ker če jih mam sprevljene na telefonu, potem mam skoz zafilan pomnilnik.

(odgovor članu fickofacko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako si narediš blog?
7.5.2007 21:53:52   
hruša
Novga telefona še kar nimam, zato tudi video bloga še nimam:(
Si ga je katera že naredila? Dejte mi povedat, kako je.

Sicer že kaj berete bloge? Jaz sem navdušena nad Hirkani http://www.zibelka.si/blog/.
Mi vedno vlije novo energijo:)

Kateri so pa vaši favoriti?



(odgovor članu hruša)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako si narediš blog?
25.8.2008 19:01:22   
ursi
Ok, ja vem, 100 let za leseno žlico sem, ampak a mi prosim poveste, kako se najde druge objave na bloggerju - bloge drugih? user posted image

(odgovor članu hruša)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako si narediš blog?
23.4.2013 8:08:03   
josephine27
Jaz sem tudi v bloggerju zdaj že več kot eno leto pa sem zadovoljna. Sem počasi veliko stvari pogruntala. Moj prvi blog je bil družinski in kar nekaj, ker se se proti učila pa sem ga na koncu zbrisala. Zdaj imam pa dva samo sem enega opustila, ker je na določenao tematiko in me ne potegne več tako. Drugi je pa čisto nov. Pa blogge drugih tudi rada berem.

Imam pa eno vprašanje, če mogoče katera ve kako nastavit. Nekateri imajo spodaj pod besedilom različne povezave tega, kar bi te še mogoče zanimalo. Je majhna sličica pa naslov. Kje se to da nastavit?

_____________________________



(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako si narediš blog?
29.6.2013 0:57:27   
bolhapolha
Jaz zadnje čase največ zahajam kar na http://www.ednevnik.si/blog.php dodali so kar nekaj lepih templajtov skupno jih je okoli 80. Všeč mi je, ker je tukaj res velika skupnost in na dan dobiš ogromno ogledov. user posted image

Toliko iz moje strani zaenkrat user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako si narediš blog?
29.6.2013 9:10:00   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: bolhapolha
Všeč mi je, ker je tukaj res velika skupnost in na dan dobiš ogromno ogledov. user posted image


kdo pa odpira bloge samo z razlogom da jih folk ja čimvečkrat klikne? user posted image

hebeni lartpurlartizem..

(odgovor članu bolhapolha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako si narediš blog?
5.7.2013 5:38:19   
bolhapolha
Hotel sem povedati samo to, da je veliko aktivnih uporabnikov tam, nič drugega. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako si narediš blog?
5.9.2017 13:29:03   
OrionBABY
Veliko koristnih informacij glede bloga, kako zaslužiti z blogom, katera orodja uporabiti ter kako voditi uspešno podjetje na spletu si lahko preberete na https://problogger.com/,

(odgovor članu bolhapolha)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?