|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za rojstni dan
11.2.2007 19:56:13   
Lunc_a
naš ta mali bo kmalu praznoval svoj 2 rojstni dan,pa me zanima,če mogoče veste na območju bele krajine/ dolenjske ,če kdo pride zabavat otroke na dom?doma bi imeli zabavo,pa bi rada svojemu otroku in njegovim prijateljem priredila nepozabno zabavo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za rojstni dan
11.2.2007 20:07:06   
Ezi
Žal ne vem za nikogar, sem pa pomislila na to, da so nekateri 2 letniki še precej boječi. Da se ne bo potem vse skupaj končalo z jokom. Ali pa s tem, da ne bo nikogar zanimalo.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za rojstni dan
11.2.2007 20:11:53   
Barbs
http://carobno-gledalisce.si/samsebastian/

http://www.jolemacole.si/carodej.html

http://slomagic.com/jani/carodej/



Vsi pridejo na dom. Tudi v Belo krajino. Le potne stroške plačaš posebej.user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za rojstni dan
18.2.2007 23:13:33   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: Ezi

Žal ne vem za nikogar, sem pa pomislila na to, da so nekateri 2 letniki še precej boječi. Da se ne bo potem vse skupaj končalo z jokom. Ali pa s tem, da ne bo nikogar zanimalo.

se moram podpisatuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za rojstni dan
18.2.2007 23:21:19   
Lunc_a
Hvala Barbs.ne Ezi se ne bo,tile naši dvoletniki niso prav nič boječi in joakjoči,ravno nasprotnouser posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za rojstni dan
22.2.2007 15:47:09   
bt08
Lunc_a za mojga pikca k ma čez par dni roj dan,vem da ne bi naročila kej takega,ker nima potrplenja da bi kr sedel pa gledal,pa še bal bi se.Tako da kaj takega mi pride v poštev čez ene 2 leti ko bo imel 4 svečke.
Želim ti čimboljše praznovanje.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?