|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kozmetični salon na Ptuju?
12.2.2007 18:17:05   
smeško
Mene zanima, če katera pozna dober kozmetični salon na Ptuju, kjer depilirajo noge, bikini in pod pazduho?Pa da so na dobrem glasu oz dobro opravljajo svoje delo.
Hvala za odgovore v naprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kozmetični salon na Ptuju?
12.2.2007 20:12:40   
BLAŽIKA
Jaz sem bila zelo zadovoljna pri NEDI na Prešernovi ulici. Pa tudi JANJA v domu upokojencev ni slaba.user posted image
A se boste malo lepšaliuser posted image ?

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kozmetični salon na Ptuju?
12.2.2007 23:14:13   
smeško
čas bi že bil, da nekaj naredim tudi zase.moj user posted image si je privoščil solarij, jst pa depilacijo.pa zanima me, kako to delajo.
jst imam doma depilator, sam mam probleme z vraščenimi dlakami na nogah pa še kaj bi se našlo.mal razvajanja in user posted image  ne bo škodovalouser posted image .
če imaš še kakšno informacijo, bi je bila zelo vesela.
LP

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?