|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Suha koža
12.2.2007 20:09:57   
Anonimen
Imam izredno suho kožo (noge, trebuh, roke).
Zadnjič sem bila na masaži in mi je maserka v telo vtrla več kot en deci olja. Je rekla, da se kar vpija.

Sploh ne vem več, kakšno kremo naj uporabim za po tuširanju?

Ima kakšna podobne težave, in s čim jih rešuje?!

Hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Suha koža
12.2.2007 20:13:49   
Anonimen
Hvala enako.Meni se kar lušči po nogah in rokah tak imam suho.Jaz si namažen po tuširanju z eno od Avona  z ovsenimi kosmiči ali kar losion za suho kožo.Zmedom je zelo dober.Imam pa tudi eno kremo za telo in je super.Če pa si ne namažem me srbi vse kouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Suha koža
12.2.2007 22:32:35   
Anonimen
Probaj karitejevo maslo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Suha koža
12.2.2007 23:23:22   
smeško
se pridružujem.imam suho kožo, za obraz, roke in noge mi pomaga edino alojeva domača krema, ki jo naredi snaha.naravna,zdravilna, brez konzervansov, pa še pri mozoljih pomaga, če ni prehudo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Suha koža
13.2.2007 8:57:43   
petja
Preverjeno pomaga VICHY LIPIDOSE 2 (hranilno mleko za zaelo suho kožo). Ni draga krema, imaš za nekaj časa, pa res odpravi suho kožo. Jaz sem imela tako suho kožo, da je izgledalo, kot da imam luske, pa če sem bila oblečena v črno, se je vse poznalo na oblačilih. Zdaj tega ni več, se mi je pa toliko popravilo, da se moram namazati samo nekajkrat na leto!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Suha koža
13.2.2007 9:36:24   
Strawberrie Cherrie
Karitejevo maslo je idealno za suho kožo.
Jaz sem pred tem uporabljala tudi dosti mandljevega ali pa olivnega olja Knapp.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Suha koža
13.2.2007 9:40:42   
amalija
KAritejevo maslo, L'occitane, navadno olivno olje (iz kuhinje ;) ), baby olje, mandljevo olje, pa ena krema iz lekarne z UREO (se ne spomnim imena, ampak res pomaga - dobiš tudi tester user posted image )

Aja, pa fino je, če se že tuširaš z oljem - manj izšusi kožo, poizkusi Afroditinega ali L'occitane -  mandlejov, diši noro, sam je tudi cena malo norauser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Suha koža
13.2.2007 13:27:44   
blak
lahko pa to tudi omeniš tvojemu zdravniku. Jaz sem na recept dobila nek zvarek, ki ga delajo v lekarni, z olivnim oljem, lanolinom, vitamin A (to ampulo doplačaš, okrog 1 euro). Ja, glih  ni neka dišeča kremica, je pa učinkovita.

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Suha koža
13.2.2007 13:36:26   
lemavrica
Pri meni je koža najbolj suha po obrazu in po zgornjem delu hrbta. Najbolj mi pa pomaga sonce. Poleti te nadloge nimam, drugače pa mi pomaga tud Bepanthen. Pa fino je it do zdravnika.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Suha koža
13.2.2007 14:53:27   
G in T
Linola Fet krema, za po kopanju, in  Linola Fet oljna kopel. Preverjeno pomaga. Sem mazala sinčka, ker je imel zeelo suho kožo zaradi kortikosteroidov, in se mu je stanje zboljšalo v mesecu dni. Zdaj uporabljamo samo še občasno (oboje, kremo in kopel. Kupila pa sem v lekarni.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Suha koža
13.2.2007 15:01:13   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Preverjeno pomaga VICHY LIPIDOSE 2 (hranilno mleko za zaelo suho kožo). Ni draga krema, imaš za nekaj časa, pa res odpravi suho kožo.


Enako,
0,5l okrog 6000 SIT (pred 1 letom), potem ko se ti izboljša gleš lahko na enko

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?