|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vodene koze
16.2.2007 18:24:18   
*ANA*
Mene pa zanima kako je z vodenimi kozami- noricami v nosečnosti.
Moja mala pupika je prišla danes iz vrteca in rekli so mi da ima koze.
Kakšen vpliv na plod?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vodene koze
16.2.2007 19:51:44   
pikica123
Moja mami je mela norice, ko je bla zame noseča, pa je blo vse vredu. Za vodene koze pa nevem.
Lp

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vodene koze
16.2.2007 19:52:35   
paris
Pojdi na MON prebrat dr. Pušenjaka, gotovo kaj piše, drugače pa vprašaj gin.

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vodene koze
16.2.2007 20:01:20   
Antigona
vodene koze so norice...


_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vodene koze
16.2.2007 21:35:45   
beti 1
Če si jih kot otrok prebolela ni nobene težave, če pa jih nisi, ali ne veš da bi jih pa čimprej do zdravnika. posledice za še nerojenega otročka so lahko hude.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vodene koze
16.2.2007 21:41:03   
Pikca
Če si že prebolela norice (=vodene koze), potem ni problema. Če jih še nisi, pa kolikor vem lahko vplivajo na plod, če bi se okužila (ni pa nujno). Jaz bi se v tem primeru (če še ne bi prebolela noric) pogovorila s svojo zdravnico.
Lp, Pikca

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vodene koze
16.2.2007 21:43:26   
katipi
Moj sin je dobil vodene koze, ko sem bila v 11. tednu nosečnosti. Ker jih še nisem prebolela, me je G takoj poslala na infekcijsko kliniko, kjer ti lahko dajo neko cepivo, ki ga moraš prejeti v 48 urah od stika z okuženim. Meni so prej pregledali kri in ugotovili, da sem vodene koze že prebolela in sicer v nevidni obliki, saj sem imela v krvi dovolj protiteles, v bistvu ravno na meji. Pred tem izvidom me je pa tudi panika...

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?