|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Abraham-potrebujem ideje za...
25.2.2007 12:44:48   
Anonimen
Moj oče praznuje abrahama v začetku marca,pa bi rabila ideje za:
  • presenečenje?
  • darila?
  • govor?
  • okrasitev?
  • glasbo?
  • igre?

Rojen je leta 1957,po horoskopu je riba.Je izšolan trgovec,že več kot 20 let pa dela v gradbeništvu.V mladih letih je bil predan gasilcem in padalstvu,zdaj pa izjemno rad hodi na Pohorje.Ima dve sestri in enega brata,oče in mati sta že pokojna(mama,s katero sta bila izjemno povezana,mu je umrla avgusta lani).Našo družino še sestavljamo vključno z njim mami,jaz in moja mlajša sestra,pa tudi naš pes.
Rad ima živali,fotografiranje,izlete,Alfija Nipiča,večino stare glasbe,na sodobnejšo tehniko se ne spozna veliko(niti zanimanja nima),ogromno časa preživi na vožnji,slabše vidi(bi mu kupila bon pri okolistu?),pa tudi zobje so že potrebni obnove.To je sedaj nekaj besed o njem,da boste lažje svetovale.

Prostor,hrano in glasbenika že imamo rezervirano.Vabila so že poslana,večino ljudi je udeležbo že potrdilo(okrog 35).Ostalo pa je še vse v zraku.

Zdaj pa z idejami na dan...

Hvala že v naprej!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Abraham-potrebujem ideje za...
26.2.2007 13:00:38   
Meggi
ker sn tud jaz vržena v to- sicer za mamico, ti lahk sam povem kaj bomo mi pripravli. Tud nimamo nekih revulucinarnih idej pač neki šač mora bit. Se trudimo.

Naredili bomo govor o info ki jih pemoremo o njenem otroštvu, spoznavanju očeta, prvi ljubezni, njihovih dogotkih, rojstvu otrok. Zapeli ji bodo vnuki- smo jih 6 prštimal - 3 5 letnice- oblečene bodo v take noše
Naredli bomo skeč- njo oponašali njene navadem obnašanje,... kupili smo ji štedilnik- ker bo obnavljala kuhno,..vsak od otrok ji bo dal kako malenkost,... zapet ji bo prišla ena s citrami ali pa ena pevka ,.... pa konc oz. še delamo na projektu. A ja pa čestitke v radiu so pr nas tradicija


Vsaj to da ne boš rekla da smo te čist spregledle!


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Abraham-potrebujem ideje za...
26.2.2007 13:13:52   
Anonimen
utrinki iz naših "abrahamov"
- brezčrtni zvezek (bel) zavit v srednje liste npr. vročega kaja (beri ; naga baba) s flomastrom napisan naslov : SEX PO 50-em (se pravi nič) - ti boš že vedla , če si kaj takega lahko dovoliš
- glede na to , da je bil gradbenik lahko npr. Pripravite pesek, cement, apno, vodo , lopato....pa da more pred vsemi zmešat malto (lahko napletete zraven kakšno zgodbo)
- pa s "poverpintom" prikažete njegovo življenje : predvajate slike, zraven pa govor (pa še kakšno vprašanje npr. kdo je oseba na sliki)
- pripravite mu presenečenje . npr. poiščete njegovega ful dobrega prijatelja iz mladosti, vojske in ga povabite na praznovanje
- naredite mu rodoslovno drevo
- aja , meni je bilo ful všeč, ko je en abrahamovec praznoval, so se otroci na začetku govoru spomnili na "pokojno zlato mamico", ki je kriva , da je zdaj...abrahamovec med nami
Ma daj , tega je fullll. Pa ni vse za javnost user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Abraham-potrebujem ideje za...
28.2.2007 13:48:48   
Saša27
Mi smo pripravljani sorodnikov abraham brez njegove vednosti, pa nam je uspelo, niti slutil ni. Mislil je, da gre samo s svojo najožjo družino na večerjo, tam pa ga je čakako v temi 50 sorodnikov in prijateljev, je na koncu priznal, da niti slutil ni kaj se mu pripravlja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?