|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Riževa kašica - priprava z vodo
29.9.2004 21:22:00   
Nina Nana
Zanima me, če še obstajajo kašice, ki jih pripraviš samo z dodatkom vode?
Kakšno mnenje imate o njih?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Riževa kašica - priprava z vodo
29.9.2004 21:35:12   
Bučka
Obstajajo-mi jih jemo že od šestega meseca (sedaj 9,5)in sem zelo zadovoljna. Kupim jih večinoma v Mullerju saj so najcenejše, pa še veliko izbiro imajo.

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Riževa kašica - priprava z vodo
30.9.2004 9:33:51   
Ro-La
Mi smo jih kupovali v A, imajo boljšo izbiro (Milupa), pa je vsako probal 2krat potem pa ni šans, da mu še isto kdaj spraviš v usta in smo jih vstran metali (po 3 tednih), pa ta :hudicek: je tako drag....Sedaj pa kr Linote kupimo, jih z alpskim mlekom nardimo in zaenkrat so dobri. Stari pa smo 7 mesecev.

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Riževa kašica - priprava z vodo
4.10.2004 19:11:28   
MATEJA.*
Mi jih kupujemo v Sparu. Hippove in imajo veliko izbiro: jabolka z vanilijo, breskve z marelico, mešano sadje ...
So zelo v redu. Mi jih jemo 45 min pred spanjem že od 4 meseca, tik pred spanjem pa še flaško in je sit, pa lepo zaspi.

LP

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Riževa kašica - priprava z vodo
4.10.2004 22:42:30   
Nina Nana
Smo poskusli tisto s korenčkom in jabolko od Milupe. Je bila zlo navdušena.

lp

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?