|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obseg....
9.3.2007 9:27:33   
tanikaa
...bokov, trebuha....itd. Kakše so "normalne" mere? Vem, da so kao idelane 90-60-90, ampak halo????? Zgoraj ajde, ajde....saj nimam glih velikih jošk, ampak rit 90???? Dobro, to so mere manekenk. Koliko pa naj bi imele me neanoroksične ženske?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obseg....
9.3.2007 9:28:31   
total
1 x več....user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obseg....
9.3.2007 9:31:38   
Anonimen
100-75-100 morda?user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obseg....
9.3.2007 9:32:29   
Olivija
sem že enkrat napisala user posted image , idealno razmerje med boki/pasom naj bi bilo 0,7.

Jaz osebno imam postavo "hruška", pa sem zadovoljna, ker sem zelo vesela, da nimam trebuha. Okoli bokov imam pa 98 cm, kar se mi zdi ok. Itak pa nisem nikoli prišla pod 95 cm, so mi pa takrat od zgoraj že vse kosti ven štrlele, kar pa tudi ni za nikamor več user posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obseg....
9.3.2007 9:33:53   
srki
Iskreno povedano, pojma nimam.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obseg....
9.3.2007 9:35:42   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

100-75-100 morda?user posted image



A si ziher??? To bi bilo super. Ker potem .... adijo moje hujšanje. user posted image  Zdaj se res ne morem spomniti svojih mer (mam jih na Hypoxiju zapisane), samo sem pa 100000000%, da sem pri riti prišla z 103 cm na 99 cm. user posted image user posted image user posted image user posted image  Za joške se itak nikoli nisem sekirala, za trebuh pa se ne spomnim.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obseg....
9.3.2007 9:36:46   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

sem že enkrat napisala user posted image , idealno razmerje med boki/pasom naj bi bilo 0,7.




Se pravi, da če mam boke 99 cm, moram meti pas 69,30user posted image  Pišuka. Men se to zdi ful malo....glede na moj vamp. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obseg....
9.3.2007 9:51:35   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

sem že enkrat napisala user posted image , idealno razmerje med boki/pasom naj bi bilo 0,7.




Se pravi, da če mam boke 99 cm, moram meti pas 69,30user posted image  Pišuka. Men se to zdi ful malo....glede na moj vamp. user posted image


jap, tako nekak. Evo sploh ni problem rit, ampak trebuh. Sicer pa, če gledam tvojo sliko (predvidevam, da je tvoja) imaš pa itak zelo ozek pas user posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obseg....
9.3.2007 9:55:38   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija



Sicer pa, če gledam tvojo sliko (predvidevam, da je tvoja) imaš pa itak zelo ozek pas user posted image .




Ja, ta rit je moja, No, bila je moja. Zdaj je pa MANJŠA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Je pa res, da s pasom nimam problemov. Moj problem so boki. user posted image  Samo tistih hudičevih 69,3 user posted image user posted image user posted image  Za nič na svetu se ne morem spomniti, koliko mam jaz. Samo tak malo pa ziher nimam.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obseg....
9.3.2007 9:56:28   
Anonimen
Tanikaa ti si idealnauser posted image  Rit pa mora bit,saj to je okras vsake ženske,moški so pa itak nori na guzonje.user posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obseg....
9.3.2007 10:06:23   
srki
Tanikaa, a si ti ziher, da imaš res orng preveliko ritko? Meni se ne zdi. Pa še Kalbu si veselje pokvarila, ker se ti ritka topiuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obseg....
9.3.2007 10:12:40   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Tanikaa, a si ti ziher, da imaš res orng preveliko ritko?





Ziher več nisem v nič user posted image  Samo še vedno ne vem, kake mere so dobre mere. Pišuka babe, jaz sem vas vprašala za mere, in ne kaka se vam zdi moja rit. user posted image  Kalbo pa se bo prej ali slej sprijaznil z manjšim obsegom user posted image user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obseg....
9.3.2007 10:36:12   
daysi
Jaz sem včasih imela 100-72-100, ter 65 kg, pa sem  se ful sekirala, ker kao nisem dovolj suha. Sedaj imam dva otroka, petnajst kg več, pa mi je malo mar kaj drugi govorijo okrog glede mojih "oblin". 

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obseg....
15.3.2007 11:17:46   
sergy
Kaj pa pravite na 89-85-90?

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Obseg....
15.3.2007 11:26:34   
tanikaa
user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: sergy

Kaj pa pravite na 89-85-90?




fijuuuuuu, user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu sergy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Obseg....
15.3.2007 11:28:22   
sergy
Nič niso to lepe mere.
Trebušček je kot balonček. Le kako ga naj prepiknem ne vem.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Obseg....
15.3.2007 11:29:51   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: sergy

Kaj pa pravite na 89-85-90?



če na višino nad 175 cm je OK, če pa je na višino 160 cm pol pa ni več OK user posted image

(odgovor članu sergy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Obseg....
15.3.2007 11:32:32   
sergy
168 cm in 61 kg. Vsebi šlo razen moje žogice ki jo nosim spredaj(kot da sem v šestem mesecu)-groza

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Obseg....
15.3.2007 20:25:48   
Erdbeere
jaz mojih mer rajši ne napišem...ker sem še v fazi hujšanja...so pa na tele, ki so tukaj objavljene grozne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sergy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Obseg....
16.3.2007 14:01:09   
tanikaa
No kure, dajte se že enkrat zedinit. user posted image  177 cm. Mereeeeeeeeeee??????????????????????????????


Sergy, ti pa v bistvu sploh nimaš problema. Verjetno si samo pozabila sneti balonček lani na morju, ko si prišla z vode. Tak da sploh nimaš trebuščka, ampak šlauf za kopanje. Snami ga.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Obseg....
16.3.2007 21:39:58   
Anonimen
Pa kje tanikaa si bila, ko smo se J.Lo-pezovke na Modi o tem pogovarjale? Dej ti grem link poiskat no.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Obseg....
16.3.2007 21:43:49   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1358997&mpage=3&key=&#1397698

Tuki maš.

Dej no, na tvojo velikost pod 100 cm okoli bokov....Ma ti si že manekenka! user posted image

Jz mam na 170 cm trenutno 97 /74/87....torej boki, pas,prsi in ne kontra! Žal...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Obseg....
19.3.2007 13:58:05   
tanikaa
In točno kje se meri obseg bokov? Mater sem zabita. Res moram vse vprašat user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Obseg....
19.3.2007 19:47:05   
Anonimen
Tuki si zdavnloudej

http://www.burdamode.com/DOWNLOADS,1333669-1385036,enEN.html

Je v pdf formatu.

Drgač pa so to standardne srednjeevropske mere.

Upam da se boš znašla user posted image




(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?