|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alkohol
30.9.2004 19:54:50   
polona
OK, saj vem, da je to velik problem v Sloveniji. In da se opija vedno več mladih. No, da se popravim. Brala sem o tem.

Zato me je danes precej šokiralo, ko sem v enem lokalu gledala mlade, ki so se nalivali z alkoholom. Seveda so se hvalili, koliko Smileov je že kdo od njih popil. Pa tako vulgarno so se obnašali... Groza. Bili so pa stari tam, okrog 15, nič več.

Dobro, saj ne rečem, da smo bili mi ravno :angel: . Ampak da bi bili že po šoli tako pijani pa...

Me prav skrbi za moja dva.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   alkohol
30.9.2004 20:30:13   
pika8
:(Ne vem ,kaj je dandanes s to mladino.Pa nisem tolko stara da bi bla staromodna.Tudi jaz vsak dan vidim,kako se napijajo,ker živim v bližini štacune,pa se stepejo ....:grrr:Kebrov zakon nima dovolj moči.:zmeden:

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   alkohol
30.9.2004 20:41:18   
Anonimen
Ravno včeraj zvedela od bivš sošolke, da se bivši sošolc med odmorom naliva s pirom(+pol razreda al neki tazga) in potem ko je zadet še kadi. In to do zdaj mamin sinko:zmeden:
Sem full jezna.

(odgovor članu polona)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   alkohol
30.9.2004 20:47:12   
*maja
Meni se zdi da se to večini (da ne bo pomote mislim dijake in tiste malo starejše) ne zdi popolnoma nič takega, nasprotno zdi se jim čisto nekaj običajnega :zmeden:, da si naročijo pivo ali kaj podobnega že v zgodnjih jutranjih (dopoldanskih) urah. No, vsaj take so informacije od mlajše sestrice.

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   alkohol
30.9.2004 20:48:35   
ZARA
mene je groza tega... kako bo z nasimi detki matr...pa ni sam alko problem, so tuki se razne druge PREPOVEDANE substance, ki so hujse in zelo lahko dostopne...
sej smo ga mi tud zural... no milo :ups: (ane Sandy??) receno,hihi...ampak kr pa dans pocne mularija je pa noro...pa zmer bl so slecen po teh rave party-jih in vedno vec je smrtnih primerov zastrupitve s temi plesnimi drogami...groza...

lep vecer :zajcek:

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   alkohol
30.9.2004 20:55:37   
SANDY
OOO Zara mi ga pa res nismo žural :)!!Upam da bo mala bolj pridna kot sem bila jaz :ups::ups:

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   alkohol
30.9.2004 21:00:33   
ninca
ja shit an... :(

pr nas grejo eni sošolci+sošolka med malco za gledališče al kam in pol tzm fletn kadijo in ne vem kva še vse delajo :zmeden:... in pol pridejo k pouku čist mem...vsi čist zadeti...:zmeden::(:zmeden::((:zmeden:


se jim kr "trena" :zmeden:

:zmeden: mal so čudni no :zmeden:


ampak...jst še nism tko nizk padla...:sloncek::angel::)
pa fisha tut ne, an???!!! sva ta prava :angel:


JUHUUUUU... :rozica:

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   alkohol
30.9.2004 21:05:25   
ZARA
no ninca ... le glej da ne bos ce ne te bom ....

papa:metulj:

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   alkohol
30.9.2004 21:10:01   
ninca
NE BOOOOMMMMMMM :) BOM ŠE EN DOOOOOOOOOLG ČAS KR :angel: OSTALA!!!!!


:metulj:

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   alkohol
30.9.2004 21:15:04   
Anja
Prejšnji teden (po več kot mescu dni) greva z mojo ta malo v MD. In seveda ta mala hoče tam sedet...Ok. Pa naj bo. Se vsedeva in začejo se pogajanja o tem, da bi najprej igračko potem pa bi jedla...Ok itak da popustim...pojedla je bolj malo je pa lepo sedela...

Pri sosednji mizi so sedele 3 osmošolke (devetletke). Pogovor? Mene je skor na rit vsipalo...
Obnova:
tema: Sošolec in sošolka sta bila intimna. (sta seksala...so rekle punce)
kje: na fantovsem stranišču.
kdaj: med odmorom.
priče: učiteljica (ki je prišla preganjat mulce, ki so na WC-ju kadili)
posledice: bojda je učiteljica rekla: prosim, da tega več ne počneta v šoli. In to je bil konc.

Danes dopoldan (med dežurstvom) so se 5 šolci (osemletka) pogovarjali kako so kozlali na veselici, ki je bila prejšnjo soboto. In kako so se privlekli domov...

Se mi zdi, da je to že totalni poden in da dolgo več tako ne bo šlo...Saj menda slabše ne more biti? ali pač?

Se mi zdi, da bo potrebno dosti vzgojnih pogovorov, da nam deca ne rata taka. Al jih naj kr pod ključ spravimo?

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   alkohol
1.10.2004 11:14:38   
Anonimen
:((:((:((:grrr::grrr:Sprašujem se kam drvi današnja mladina.Ko mi moji otroci povedo:mami veš naši bivši sosedje?! no njihov sin,pa od onih drugih hči se drogirajo.Groza pa tako fina družina visoko šolani starši,denarno priskrbljeni.Pa sošolka od moje 15 letne hčere se na žurki do nezavesti napije.Mama pa vohunit za njo pa jo najde v takem stanju,oj huuuuuuddooo.Za lase jo je odvlekla do avta,kazenski hišni pripor za nedoločen čas.Zarečenega kruha se največ poje,pravijo,samo vseeno jaz sem srečna da imam take otroke kot so,nič alkohola ne drog,ne ponočevanja,najmlajša niti ne vpraša da bi šla v disko,ker že ve naš odgovor.Samo hudo mi je ker sem jaz kriva da sta starejša dva kadilca,tako kot midva z možem:grrr::grrr:Drugače pa je vse normalno..papa

(odgovor članu polona)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   alkohol
1.10.2004 11:18:33   
ZARA
ja sej neva6 tam k je velik denarja je ponavad tud vec tega ni pa nujno...

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   alkohol
1.10.2004 14:15:46   
Anonimen
:)-Sem pozabila povedat:Sem bila na roditeljskem,za najmlajšo.Razrednik nas je vse šokiral.Petnajsletnika je vprašal zakaj hodi v Gavioli(izolsko diskoteko)Odgovor:zato ker je ful žur,ker dobiš dobro in raznoliko drogo(KAJJJJJJ?)Pa ful keša se da zaslužit.Ko zberem 160 jurjev grem v biznis ven bom potegnil 600 jurjev??????????? grooooozaaa.....Bom mel ful keša......To so besede petnajstletnika.Razrednik pa nas posvari prosim popazite na svoje otroke,ker imajo tako osebo v bližini.Šok,nisem utegnila vprašat če bo kaj ukrepal..:((:((

(odgovor članu polona)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   alkohol
1.10.2004 16:39:46   
mammika
Ja žalostno je predvsem to da tako mladi že hitijo v propad.In ni mi jasno kako to da v diskoteke lahko hodijo pod 18 let.Ni mi jasno.:zmeden:

(odgovor članu polona)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?