|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
19.3.2007 12:57:43   
amalija
no, saša, kako je bilo?

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
27.3.2007 17:13:28   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: pajčolanka

tole je tud krasno res zelooo dober recept tako enostaven da se mi je zdel preenostaven in sm vse dvakrat vprašala ker mi ni šlo v glavo,ampak potem ko pa sm probala...požel je same pohvale in reees je enostavno. pest rožmarina pest žajblja, kila soli in v peč
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=4191



Tole je pa res izvrstno. Sem že probala ene 10. Piščanec sočen,  vendar poponoma nič masten. Hrustjav, da ne moreš verjetuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
27.3.2007 20:03:52   
pajčolanka
men je tako fajn pri tem piščancu ker je res narejen v hipu. samo zmešaš sol, rožmarin in žajbelj in vržeš gor piščanca pa v pečico in konec. najbolj noro mi je pa to ker je čiiisto enakomerno posoljeno, začimbe dajo prijeten priiokus, ko sem po enih 15 minutah odprla pečico je zelooo močno dišalo po začimbah in me je bilo strah da je bo preveč okusa po začimbah pa ni...

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ideje-hitro dobro kosilo
3.4.2007 13:31:41   
Maleal
TOKANY S SLANINO

30 dag svinjine
4 dag čebule
4 dag suhe slanine-pancete
1/2 žlice parad.mezge
1/2 žlice rdeče paprike
1 čajna žlička vegete
1/2 kisle smetane

Meso posoli in pomokaj,prepraži na olju s čebulo,zalij,dodaj začimbe,ko je dušeno dodaj kislo smetano,zraven postreži pire krompir ali široke testenine.
Dober tek.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?