|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
18.3.2007 14:22:17   
kada
Dejmo zdržat!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina - 18.9.2004,
Lara in Sara - 6.11.2005,
Žiga - 8.10.2007


(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
18.3.2007 20:31:31   
emaa
Morda bo lahko šla z intenzivne naslednji teden na E oddelek. Bojo še videli.

(odgovor članu kada)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
22.3.2007 16:28:16   
FLASK_A
Kako je kaj z Andrejo? Upam, da je že bolje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , malo poročajte prosim...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
22.3.2007 21:31:43   
emaa
Andreja je šla v ponedeljek na E oddelek, saj se vnetje žolčnika malo umirja, če bo šlo tako naprej, bo šla lahko domov, če se le napad ne ponovi. Napadi pa so toliko slabši, oz. sploh so zaradi nosečnosti, ker otročka pritiskata na žolčnik.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
22.3.2007 22:56:13   
guppy
Drži se, Andreja. Še vedno držimo pesti !!!
user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
23.3.2007 11:06:25   
FLASK_A
Hvala za informacijo, držimo pesti še naprej!

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
25.3.2007 20:20:46   
Kati81
Andreja drži se!!!!!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
25.3.2007 20:51:35   
KT
Andrejka držimo pesti zate in oba pikca

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
25.3.2007 21:01:23   
Anonimen
Evo pa glih danes sem se nate spomnila Andreja, sem te tudi jaz pogrešala med junijkami. Nisem vedela, da si uboga. No da se vse srečno izteče. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KT)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
25.3.2007 21:21:16   
Anonimen
Tudi jaz držim pesti.

Sicer je pa moja sestra tudi med nosečnostjo imela en hud napad, pa vendar izgleda ne tako hud, kot pri Andreji. Ker njej so na dežurni samo dieto predpisali in rekli, da med nosečnostjo itak ne morejo ničesar narediti. Potem se je nekaj časa res pazila in se zadeva ni več ponovila. Tudi po porodu ne več.

Upam, da se bo tudi pri Andreji stvar umirila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
25.3.2007 21:40:46   
Tanyka
user posted image Držim pesti, in tudi jaz upam, da se umiri, in donosi do koncauser posted image .Tudi, jaz sem imela napad žolčnih kamnov v 34 tednu, vendar se mi je umirilo, in je še vedno ok(trkam).Sem tudi jaz bila hospitalizirana 1 tedenuser posted image .Je pa to res hudo hudouser posted image user posted image
user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Tanyka -- 25.3.2007 21:41:32 >


_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
25.3.2007 22:20:15   
dorina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
26.3.2007 11:52:02   
emaa
Andreja je v petek prišla domov, še zmeraj ima strogo dieto, upajo pa da se ne bo ponovilo. Javila pa se bo sama, ko bo imela dostop do računalnika, ga trenutno prestavljajo.

(odgovor članu dorina)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
26.3.2007 21:40:34   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image  Tudi mi upamo, da bo zdaj vse vredu!

                       user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
27.3.2007 11:00:37   
ANDREJA 75
Hvala punce da ste mislile name !!!Vidim da vam je ema vse sproti poročala.Ema hvala ti.No sedaj sem doma upam da zdržim čim več časa .Punce bilo je res noro to so strašanske bolečine ki se jih ne da opisati.Sedaj imam strogo žolčno dieto to pomeni nobenega svežega sadja nobene sladkarije uglavnem ničesar kar je dobro.Ker je šlo za hudo vnetje žolčnika sem dobivala venozno antibiotik 7 dni in še glukozo ker sem bruhala tako da sem bila 8 dni na itn.negi na A oddelku porodnišnice ,Moram pohvalit sesre na A oddelku res so fantastične.Tako na hitro o moji bolezni.user posted image  user posted image Sta imela v 27 tednu 1012 kg in 1017kg .Sta pa prava razgrajača. velikokrat mislim da igrata v trebuščku nogomet .Sedaj se pa počasi ukvarjam z pranjem cotk za user posted image user posted image da imam saj nekaj pripravljeno če me slučajno kaj prehiti.

POZDRAVČEK VSEM KI STE MISLILE NAMEuser posted image user posted image ANDREJA


_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
27.3.2007 11:36:29   
guppy
Andreja, čestitam !!!!!!!!!!!!!!!
Samo ne hiti preveč s pripravljanjem stvari, zdaj je čas, da počivaš malo. Nogometaša bosta že počakala na mamico user posted image

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
27.3.2007 11:42:30   
mravljica3
Anreja čestitam, tudi jaz sem ravnokar iz Ljubljanske porodnišnice, zato vem kako lepo je biti doma.
Moja dvojčka sta se kljub zelo močnim popadkom odločila, da bosta še malo počakala, upam, da čim dlje!

lp Mravljica3

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
27.3.2007 12:45:36   
dodi
Samo da se je dobro izteklo in da si sedaj doma.
Mravljica3,koliko časa si bila v bolnici?Pa mi ja ne boste vse prej ušle rodit kot majauser posted image user posted image Meni ni še prav nobene sile,na čase mi malo otrdeva trebuh,a to mi je v vseh zadnjih nosečnostih,zredila sem se 3 kg,pa saj jih je od prej prevečuser posted image user posted image ,mala dva prav pridno brcata in se obračata.Jutri imam spet UZ pri Cerarju in upam da bo vse OK.
Držite se in ne mi pobegnit rodit prej kot je treba,dodi

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ANDREJA75 je v bolnici
27.3.2007 13:14:53   
siskamiska
Andreja75 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Tudi mravljica3 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Samo da je vse ok z vama in vajinimi sončki.

Lep pozdravček še od ene dvojne nosečke.

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?