|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:26:44   
Anonimen
user posted image user posted image  Pridna,kar tako naprej.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:27:29   
Taula
Sem rekla da je pridna.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:29:39   
pety78
Anonimna, kaj si pa po poklicu, če ni skrivnost? 

_____________________________



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:42:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: živa

Glede na moj zaslužek (7. stopnja izobrazbe) so plače v šolstvu enormne in to pravijo tudi zaposleni v javni upravi, tako da jaz ne bi preveč jamrala, če bi bila tršica.

Lp,

živa


No odvisno kje v šolstvu, tršice v OŠ in SŠ lahko včasih kar krepko šišajo asistente in celo docente na fakultetah...ja tko to je.

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:46:03   
Taula
Tema in prepiri o tem ali tršice premalo zaslužijo oz. preveč je že bila. Če pa komu gre to v nos naj gre pa na Pedagoško pa naj doštudira pa bo imel ''bajno'' plačo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:49:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Tema in prepiri o tem ali tršice premalo zaslužijo oz. preveč je že bila. Če pa komu gre to v nos naj gre pa na Pedagoško pa naj doštudira pa bo imel ''bajno'' plačo.user posted image


No ravno na Pedagoški fakulteti imajo prfoksi (ta nažji rang) nižje plače kot njihovi študenti, ko diplomirajo...tko, da tja se ne splačauser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:51:59   
Taula

Tema in prepiri o tem ali tršice premalo zaslužijo oz. preveč je že bila. Če pa komu gre to v nos naj gre pa na Pedagoško pa naj doštudira pa bo imel ''bajno'' plačo.


No ravno na Pedagoški fakulteti imajo prfoksi (ta nažji rang) nižje plače kot njihovi študenti, ko diplomirajo...tko, da tja se ne splača


Odvisno kaj študiraš na Pedagoški..ni tam samo RPuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:57:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Tema in prepiri o tem ali tršice premalo zaslužijo oz. preveč je že bila. Če pa komu gre to v nos naj gre pa na Pedagoško pa naj doštudira pa bo imel ''bajno'' plačo.


No ravno na Pedagoški fakulteti imajo prfoksi (ta nažji rang) nižje plače kot njihovi študenti, ko diplomirajo...tko, da tja se ne splača


Odvisno kaj študiraš na Pedagoški..ni tam samo RPuser posted image


no pa se bova lovili user posted image user posted image user posted image  saj je vseeno ali je RP ali kaj drugega, dejstvo je da imajo prfoksi na fakultetah nižje plače kot SŠ in OŠ. pa da imajo dekani tudi nižje plače kot ravnatelji....eee...pa sva tam....
Verjamem, da se bova obe ulovili s tem, da imamo VSI PREMAJHNE PLAČE!!!

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: vaš proračun
16.3.2007 15:50:35   
bskrle
MAlo manj kot 2000 evrov mesečno, 2 povprečni učiteljski plači: 3 otroci,2 avtomobila. Nobenega luksuza. Še ven gremo redko jest, 1x letno na dopust.
Imamo se dobro ter luštno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: vaš proračun
16.3.2007 22:51:10   
Anonimen
Proračun? Hmmm... Prihodkov je kar nekaj (v mejah normale, ne tistole anonimno reč user posted image ), ampak kaj, ko je pa stroškov 2x toliko... user posted image

Rezultat... MINUS!!! user posted image

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: vaš proračun
17.3.2007 7:23:43   
dory
Tam kar nanese...kot sem brala imam sama toliko prihodkov, kot dve povprečni učiteljski plači.....zdej ko se nimam pufov...bom si pa kupla avtek in bo za par let mal vec stroskov..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: vaš proračun
17.3.2007 7:40:03   
Anonimen
samo partner zaposlen + otroški dodatek => 780€
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
17.3.2007 15:00:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: vaš proračun
17.3.2007 16:29:40   
Strawberrie Cherrie
ok 2000€ - 2500€ž


Lepo bi bilo, da bi imela fiksnih 4000€ oba skupaj user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: vaš proračun
18.3.2007 17:59:54   
tinatona
404€ + 28€ otroški dodatek (so mi ga zdaj zmanjšali, ker imam preživnino urejeno).

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: vaš proračun
21.3.2007 7:57:24   
Anonimen
900 eu dobiva skupaj, 4 otroci, 2 avtomobila, stanujemo v mansardi - doma, 2x na morje v kamp

kako gre - mah gre, kaj pa čmo

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: vaš proračun
30.3.2007 13:49:09   
Anonimen
Skupaj..600+175 =775 eur na mesec. Najemniško stanovanje, en star avto, otroček na poti, jaz brezposelna s 7.stopnjo izobrazbe, on zaposlen in še tam mu nočejo dat za potne stroške, tako, da še to gre iz najinih žepov. Kako gre..ne privoščiva si skoraj da nič več odkar sem zvedla, da sem noseča in živiva na svojem. Na vsakih 10 evrov morava gledat kam jih dava, ampak se ne sekirava preveč. Sem ravno včeraj gledala pri Tedniku na rtv1 družino, ko ma 6 otrok in živijo v eni podrtiji, tako, da vidim, da enim gre še dosti dosti slabše. Midva pa imava lepo stanovanje, toplo vodo in tudi lačna nisva, to pa je najvažnejše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: vaš proračun
30.3.2007 20:39:58   
x_srečka_x
550 €

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: vaš proračun
15.4.2007 11:21:37   
lea23
moja plača s trenutno še 5 stopnjo izobrazbe ( počasi sem na poti k diplomi, sem zaposlena za določen čas, in trenutno na porodniški )- fiksno 730 evrov + prevoz + malica ( no, zdaj je porodniška ... ).
fantov prihodek - malo več kot 1000 evrov.
torej oba skupaj: 1730 €. imava stanovanje in vsak svoj avto.

odhodki:
stroški stanovanja - povprečno 220 evrov
porabiva za hrano, pijačo, kino, dopust ( moji starši imajo vikend tako da brezplačno ) - povprečno 180 evrov
posojilo za avto sem na srečo prejšnji mesec odplačala :)
no pol sta pa še 2 registraciji, pa bencin ( cca 250 evrov
)
obleke, kozmetika, frizer, kavice, fantove tehnične igračke, ... to štejem pod luksuz in ne pod ta osnovni odhodek.

po tem izračunu nama ostane cca 1.080 evrov ( - osebne potrebe vsakega cca 150€ )

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: vaš proračun
15.4.2007 12:05:33   
Anonimen
ker sva ravnokar oba zamnjela službi še ne vem čisto točno kako bo na koncu ven prišlo..računam pa tam na okoli 2300€

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: vaš proračun
18.4.2007 20:39:35   
LUNA06
cca. 2000€
Tudi jaz imam VII.stopnjo in delam s peto, delam pa od 8-17.30 vsak dan, s pavzo seveda.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: vaš proračun
25.4.2007 11:55:42   
Anonimen
Okol 700 eur-800 eur mesečno. Jaz ne dobim nič, ker sem študentka. Zdaj bo še tistih 170 eur več za starševski dodatek in to je to. Pa se prav nič ne pritožujeva. Počasi rineva naprej. Do zdej sva skoz hodila na morje in smučat, letos pa bova to spustila zaradiuser posted image .

(odgovor članu LUNA06)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: vaš proračun
29.4.2007 14:41:47   
Anonimen
Bom pa še jaz napisal 3600 eur  zaposlen sem samo jaz žena je doma in upam, da bo tako tudi v bodoče.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: vaš proračun
29.4.2007 23:12:30   
lex
Njegova plača varira od 1500 do 1700€, moja je fiksna okoli 650€ = najvišje 2350€
Od tega gre 140€ za vrtec,
354€ kredit za bajto,
okoli 140€ kredit za avto,
88€ kredit za parcelo.
Tako ostane 722€ kar pa je treba pokrit še nafto (še sreča, da je bila zima mila, drugač dama celo leto okoli 100€/mesec), elektriko (okoli 40€), potem je tukaj bencin za avto (okoli 100€). Nekaj je treba pa prihranit, ker bomo začeli bajto gradit. Enkrat greva na morje v kamp. Ko pa je treba pa kupiva tudi vse kar rabima, še posebej za user posted image .

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?