|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZOBOZDRAVNIK
4.10.2004 10:27:11   
leah
ta vikend, mi je iz desenega kočnika padla ven plomba, ki sem jo imela 4 leta,plus seveda zdravilo,ker sem imela kar veliko luknjico, že pred tem in jo imam seveda zdaj še večjo, me zanima ali med nosečnostjo zobozdravniki lahko plombirajo zobe in zdravijo,morda?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZOBOZDRAVNIK
4.10.2004 10:45:50   
beba76
Med nosečnostjo je zelo proporočljivo obiskati zobozdravnika, tudi če ni nič narobe. Lahko ti popravlja zobe, samo povedati mu moraš, da si noseča. Ne vem zakaj, mogoče uporabljajo kake druge plombe :zmeden:, a ko sem se naročevala, mi je sestra rekla, da moram obvezno povedati, da sem 9nebesa.
Beba

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZOBOZDRAVNIK
4.10.2004 10:56:53   
Annny
Ja, izogni se amalgamski (sivi) plombi- amalgam je težka kovina, ki se nalaga v telesu in ima lahko škodljiv učinek na otroka (ne vem, na kakšen način, vendar so to potrdile različne raziskave)... za vsak slučaj bi se sama odločila za belo plombico (no, pa še lepša je):)

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZOBOZDRAVNIK
4.10.2004 11:17:14   
Dolina
Pa kar hitro pojdi do zobozdravnika, da ti popravi zob. Jaz sem bila v srugem mesecu tudi na pregledu in mi je eno plombico naredila. Pa opozorila me je, naj si do četrtega meseca trikrat na dan umivam zobe in obvezno uporabljam zobno nitko.

Fajn opravi, Dolina

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZOBOZDRAVNIK
4.10.2004 11:36:31   
sminc
Jaz sem bla tudi in mi je naredil začasno plombo. Vrtanju pa se baje raje izognejo razen če zob boli. Meni je rekel da naj se naročim , ko bom nekje v 6 mesecu. Pravi da je takrat dobro za vsako nosečko. Naredi se neka kura", s katero se poskuša uničit čimveč bakterij v ustih, ker po porodu vse mamice noro lubčkajo svoje bebike in bakterije lahko pridejo v njihova usta. Rezultat pa so manj zdravi zobki. Tak da punce- veselo k zobarju.

Papa

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZOBOZDRAVNIK
4.10.2004 11:36:36   
sminc
Jaz sem bla tudi in mi je naredil začasno plombo. Vrtanju pa se baje raje izognejo razen če zob boli. Meni je rekel da naj se naročim , ko bom nekje v 6 mesecu. Pravi da je takrat dobro za vsako nosečko. Naredi se neka kura", s katero se poskuša uničit čimveč bakterij v ustih, ker po porodu vse mamice noro lubčkajo svoje bebike in bakterije lahko pridejo v njihova usta. Rezultat pa so manj zdravi zobki. Tak da punce- veselo k zobarju.

Papa

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZOBOZDRAVNIK
4.10.2004 14:11:30   
špe1
Naj vam še jaz povem svoje mnenje, ker drugače izhajam in delam v zobozdr. poklicu.
Nevarnosti ni, obvezno - res obvezno pa morate povedati da ste 9nebesa! Tudi glede inj. ni problema, ker se otroček bolj ustraši vaše reakcije ob bolečini kot pa pri vbodu inj. Je pa kar nujno, da v tem času pridete na preglede (po 3 .mesecu), vsaj zaradi kontrole dlesni, saj rada krvavi in je vneta v nosečnosti. Glede amalgamskih plomb pa tako- niso nič nevarne - tudi bela plomba ima napako, ker se pri presvetljevanju skrči in tako lahko nastane luknjica, pa še bolj je občutljiva na toploto, mraz!

ok, upam da sem vam vsaj malo pomagala!

lep pozdravček

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?