|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2. nosečnost in brazgotina presredka
23.3.2007 21:53:38   
Anonimen
A je to normalno, da me brazgotina od epiziotomije prve nosečnosti ful boli. Imam občutek, kot, da so me ravno skupaj sešili user posted image .

Pa tudi dimeljske vezi (ali ne vem kaj) me tako, bolijo, da komaj nogo dvignem user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2. nosečnost in brazgotina presredka
23.3.2007 22:00:20   
eya
Mene brazgotina boli prvi ali drugi dan menstruacije in to res močno...ampak samo, ko stojim, v sede/leže pa sploh nič. A tebe pa skoz?

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2. nosečnost in brazgotina presredka
23.3.2007 22:00:48   
total
Čudno da te boli..user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2. nosečnost in brazgotina presredka
23.3.2007 22:03:40   
Anonimen
Boli me kot satan, zdaj že par dni. In danes imam filing, kot da imam celi čas iglo noter.

A se mogoče to kaj pripravlja tam spodaj na ponovni porod, pa se hoče raztezati, pa ne gre ali kaj za vraga je to. user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2. nosečnost in brazgotina presredka
23.3.2007 22:06:41   
total
Mogoč se mal razteza od nosečnosti,sam bolet te po moje ne bi smelo tako,res ne vem.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2. nosečnost in brazgotina presredka
23.3.2007 22:10:22   
Anonimen
mene prov sama brazgotina ni bolela me je pa bolel vse spodi, sploh ko sem se na vc vsedla al pa počepnila, ko se vse skup še bolj napne. otroka sem mela dosti nižje kot v prvo tako da je res vse skup pritiskal dol in to je to. drgač pa poklič G pa praš

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2. nosečnost in brazgotina presredka
23.3.2007 22:13:43   
Anol
Tud men ful pritiska dol in me boli, ampak ne pa brazgotina. Po mojem so naši malčki že nizkem štartu. Zmeraj težje pa vstanem iz stola in pol traja, da lahko sploh začnem normalno hodit, ker me vse boli.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2. nosečnost in brazgotina presredka
23.3.2007 22:38:35   
muki1
Tak občutek, kot da te z iglo nekdo pika imam jaz ob vremenskih spremembah....resuser posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2. nosečnost in brazgotina presredka
23.3.2007 22:57:48   
Blacky30
Muki, jaz isto. Še dobro, da si ti to napisala, ker jaz nisem imela poguma, sem mislila, da me bodo imele za noro. Ampak je to čisto res, zdaj pred snegom sem ful trpela.user posted image  Ne, saj je smešno, ker to pravijo ponavadi za koleno, ampak pri meni je tako. Taka zbadajoča bolečina in občutek, da brazgotino vleče.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2. nosečnost in brazgotina presredka
24.3.2007 13:54:13   
Ninica
Tudi mene te brazgotine (še tisti šivi, ki so bili v materničnem vratu) bolijo ob vremenskih spremembah. Nekaj me zbada v njih.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




15.10.


Ime za punčko

Tia (33%)

Lia (11%)

Ema (56%)


Število vseh glasov: 397

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!