|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ansambel?
26.3.2007 12:37:58   
toli
A pozna katera kakšen fajn ansambel za poroko s koroškega konca?Pa ne preveč drag.Pa zanima me še kako ste se lotile priprav na poroko,kje ste začele itd.
Hvala in lp

_____________________________

"Iskrenost v prijateljstvu mi je tako sveta kot večni zakon."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ansambel?
26.3.2007 12:56:50   
Dejča
Jaz sem imela Ans. Roberta Goterja. Sicer je iz Velenja, vendar tudi do Koroške nima daleč. Naredi pa tak žur, da so še tisti, ki so bolj leseni, plesali. Milijon igric, res mojster pri igranju harmnike, dober povezovalec - skratka: priporočam. user posted image
Najprej sva z možem (takrat še fant user posted image ) določila lokacijo, za datum sva vedela že vnaprej, ker sva se poročila na obletnico, ko sva postala par - čakala sva le, da pride na soboto user posted image ), izdelala seznam povabljenih, se dogovorila z ansamblom (več kot pole leta prej, ker so zelo zasedeni - še to sva komaj ulovila datum), izbrala gostišče, potem sem začela gledati za oblekami ipd. Mislim, da obstaja celo nek planer (včasih si ga dobila na upravni enoti, v katerem lepo piše, kaj vse je potrebno narediti. Sicer pa si malo poglej še linke mojaporoka.com, modern.bride.com ipd.
Pa uživaj v pripravah, zame je bil to čudovit čas - bi še kar enkrat ponovila - seveda z istim user posted image .

(odgovor članu toli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ansambel?
26.3.2007 13:31:06   
toli
Dejča a maš slučajno kakšen naslov al tel.za kontakt?Kako pa je kaj cenovno?


_____________________________

"Iskrenost v prijateljstvu mi je tako sveta kot večni zakon."

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ansambel?
26.3.2007 18:04:55   
mojca2005
Midva sva imela Slovenski express...  So iz Velenja, naredijo pa prav tako zelo dober žur na poroki... Jih priporočam.

(odgovor članu toli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ansambel?
26.3.2007 19:13:22   
Dejča
IZVIRNO SPOROČILO: toli

Dejča a maš slučajno kakšen naslov al tel.za kontakt?Kako pa je kaj cenovno?



Če ni spremenil številke, je takšna: 041-670-885, najbrž pa ima tudi kakšno spletno stran.
Pred dvema letoma in pol so imeli ceno (skupaj s potnimi stroški vred) okrog 230.000 SIT. Ni bilo malo, vendar so resnično vredni vsakega evra. Bi dala raje manj za obleko in hrano user posted image , saj muzikantarji držijo družbo pokonci.
Če boš pa še kaj potrebovala, pa kar vprašaj (preko zs).

(odgovor članu toli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ansambel?
28.3.2007 21:41:38   
saša80
stil 5... zakoonuser posted image user posted image

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ansambel?
9.4.2007 23:04:44   
lenčica
ja robert goter, kva mi je delal?!

(odgovor članu toli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ansambel?
13.4.2007 21:33:52   
kepa*
Zanimivo, kje najdem hvalo mojemu možu. Igra namreč z Goterjem. Zdaj se sicer to imenuje turbo žur band. Imajo novo pridobitev, novo pevko, ki je že kar znana faca.

Vse lepo in prav. Ko bi ob vsem tem svojem udejstvovanju imel mal več časa zame in Gašperja, se pa tud ne bi nič bunila.

Eh, ne me jemat resno, je petek 13.

Drugače pa res, so pravi žur mejkerji. Jih priporočam, pa ne zaradi osebnih razlogov.  

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?