|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakupovalni center Qulandia tudi v Kranju
28.3.2007 12:37:30   
Anonimen
V nakupovalnem centru Qlandia (nasproti mlekarne na Planini, tam, kjer že kopljejo) bo 33 lokalov (med večjimi najemniki bodo Spar, Hervis, Sportina, Vögele, C&A, New Yorker, Deichmann, Janus Trade, Pikapolonica, Veletekstil, DM-drogeriemarkt). Otvoritev bo 15. novembra 2007
 
Otvoritev ledene dvorane na Zlatem polju pa bo avgusta 2007.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakupovalni center Qulandia tudi v Kranju
28.3.2007 12:48:47   
Miška76
user posted image user posted image user posted image , JA fino, pol bomo pa ne bomo več hodil v Avstrijo, sej bomo njihove trgovine že vse pr nas imel user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakupovalni center Qulandia tudi v Kranju
28.3.2007 12:49:18   
Pajaca
Ko bi jaz vedela kje je kakšna mlekarna na Planini.... a lahko bolj natančen opis, da še lublančanka tole najde???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakupovalni center Qulandia tudi v Kranju
28.3.2007 13:17:00   
Anonimen
Če greš mimo bivše Trenče proti Planini, je na vrhu klanca semafor. Tam zaviješ desno (proti Čirčam) in imaš takoj na desni strani ceste mlekarno. No, na levi bo pa ta Qulandia.

Če pa prideš čez Delavski most, pa v križišču zaviješ levo (proti Planini) in imaš na levi strani mlekarno, na desni pa gradijo ta center.

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakupovalni center Qulandia tudi v Kranju
28.3.2007 13:25:41   
Pajaca
Že bolj jasno, namesto levo proti čebelci grem desno.... to bom našla, pa komi čakam da se to zgradi, da mi ne bo treba samo v merkatorju kupovat.

Kje bo pa Planet Tuš, ker sem dosti slišala da naj bi se tudi to začelo graditi???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakupovalni center Qulandia tudi v Kranju
28.3.2007 13:38:30   
Anonimen
To pa se mi zdi, da bo v isti liniji, tam na polju, le tja bolj proti Mercatorju pomaknjeno.

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakupovalni center Qulandia tudi v Kranju
28.3.2007 13:44:05   
Olivija
nevem, Interspar mi je čist kul. Ampak C&A user posted image - zdaj se ga bom pa izogibala tako kot H&M user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakupovalni center Qulandia tudi v Kranju
28.3.2007 14:19:12   
ery
Joj pa tko je it luštno mal na izlet v Avstrijo.user posted image  Veste kaj, zihr bo manj robe tukaj kot pa v Avstriji. Sem bila v soboto gor, pa ima H&M 100x več ponudbe kot pa tukaj.

_____________________________




(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakupovalni center Qulandia tudi v Kranju
28.3.2007 15:49:20   
dory
kul-....kaj pa s.oliver..to bo tud tukej :)

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakupovalni center Qulandia tudi v Kranju
28.3.2007 16:45:34   
kepica
user posted image user posted image Končno nam ne bo treba več v Ljubljano hodituser posted image Komaj čakamuser posted image Uboga moja denarnicauser posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nakupovalni center Qulandia tudi v Kranju
28.3.2007 18:46:15   
viv_
Končno...

Čerav, Mercator mi je fajn, plačujem s Piko, mož pa plačuje položnico user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nakupovalni center Qulandia tudi v Kranju
29.3.2007 12:23:15   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: ery

Joj pa tko je it luštno mal na izlet v Avstrijo.user posted image  Veste kaj, zihr bo manj robe tukaj kot pa v Avstriji. Sem bila v soboto gor, pa ima H&M 100x več ponudbe kot pa tukaj.


se strinjam, men je Celovec prav fleten, ker je vse v mestu in se potem lepo sprehodiš po mestu in greš na kofi, kjer potem zapraviš vse prišparano, ampak je pa lepše vzdušje kot pa v kakšnem nakupovalnem centru. user posted image

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nakupovalni center Qulandia tudi v Kranju
29.3.2007 16:53:08   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Končno...

Čerav, Mercator mi je fajn, plačujem s Piko, mož pa plačuje položnico user posted image


enako...mi smo se tud na pike vrgl..s tem,da placujem vecinoma jest :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?