|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žepni kužki
9.10.2004 19:18:40   
malika
Danes smo bili na razstavi malih živali in tam je tudi ena opica(ime ji je Finta:)-) pazila in cartala mladega mini srninega pinča. :angel:Kuža je bil ful lep in z atijem sva se zatreskala vanj-kupila bi ga Vitovi veliki sestri za rd.Stane pa 40.000 sit.:(
Se katera spozna na cene kužijev itd., ali je stric vstrelil prvo ceno, ki mu je prišla na misel. Če ima papirje pa ga nisva vprašala- saj jih niti ne rabi.

Pa še nekaj, če ima katera doma kakšnega žepnega kužija in prodaja ali pozna katerega, bi bila zelo vesela.

:kuza::kuza::kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Žepni kužki
9.10.2004 19:27:29   
dory
Moja prejsna kuzika je bla srnin pinc..dobila pa sem ga za darilo...res so luskani kuzki, sam malo bolj sitni,ker zaradi svoje "visine" hocjo na vsak nacin dopovedat, kdo je glavni....drugace pa scrkljancki in radi med ljudmi...malo trmasti a izredno zvesti :)

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Žepni kužki
9.10.2004 19:40:48   
Nataša R.
Če nima papirjev papirjev je drag. Če jih pa ima pa je cena vredu.

LP
Nataša

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Žepni kužki
9.10.2004 19:59:14   
TARA in MAJ
:kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Žepni kužki
9.10.2004 20:43:55   
Ro-La
Men se ti :kuza: zdijo tako odreni. Nebi raje labija kupli, joj so lepi....takega ja kot je vaš.....

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Žepni kužki
9.10.2004 20:52:12   
malika
O bi bi, samo kaj pa ko hoče tako žepno izvedbo.
Meni so tudi bolj pri srcu taki tapravi PSI, je bil pa tudi ta taki srček:)- ..

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Žepni kužki
9.10.2004 20:52:59   
Anonimen
:)-malika oprosti ne zameri,zakaj pa bi pasemskega kužija kupovala,ko pa je v zavetiščih toliko sirot željnih družine ,ki bi jih imela rada.Zame povdarjam zame so mešančki bolj simpatični ljubki in majn zdravstvenih problemov imajo,kot tisti pasemski,to ti vask kinolog lahko potrdi.To je samo moje mnenje,ne zameri.:kuza::kuza::kuza::muca::muca::muca:

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Žepni kužki
9.10.2004 20:55:48   
malika
Odkrito povedno, na to sploh nismo pomislili. To pa zato ne, ker dokler nismo videli tistega psa, sploh nobeden ni prišel na idejo kaj kupiti za rd.Bom povedala naprej.Hvala

LP

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Žepni kužki
9.10.2004 21:03:53   
Anonimen
:kuza:Omenila pa sem zato,ker smo mi kar tri sirotke posvojili,Timi uživa med njimi,včasih so tako smešni,ko se gužvajo vsi štirje po vseh štirih.:kuza::kuza::kuza::kuza:Papa...

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Žepni kužki
9.10.2004 22:08:37   
mehurčica
Meni so tudi kaki majhni mešančki ful všeč.:love:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Žepni kužki
9.10.2004 22:44:55   
Urša
Bravo Neva6! :kuza::kuza::kuza::duda:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Žepni kužki
10.10.2004 1:00:01   
mala Zala
Neva, se strinjam z vami:bravo::bravo:. Je pa problem, če gre za družino z bolj malo prostora, npr v stanovanju (ne mislim za konkreten primer), je pa kar malo zoprno, če mladi ljubki mešanček kar naenkrat postane prava mrcina. Zaradi tega pa tudi prihaja do tega, da potem boge kužke puščajo vsepovsod:((. Smo imeli primer v bloku, kjer živijo moji starši, ko so se sosedje kar naenkrat začeli sprehajati z Blekijem okrog voglov. Pa smo bili vsi navdušeni (mimogrede, tudi jaz sem lastnica ene največjih ljubezni v svojem življenju - kokeršpanjelke brez rodovnika - Astre:kuza:, ki pa je ostala pri mojih starših, ki so doma čisto blizu nas, tako da jo vsak dan pocrkljam:bravo:).

Aja, Bleki... Pa je prišla huda zima... In se je bogi Bleki (bil je in upam, da je še mešanec z labradorcem, lep, črn pes), ki je postal že precej velik fant, kar naenkrat začel pojavljati sam zunaj:zmeden::zmeden:. Pa je bilo tako prvi dan, pa zvečer, potem smo ga začeli videvati samega, prezeblega, pa smo ga hranili, ga dajali v vhod na toplo,...Seveda smo si vsi ljubitelji mrcinc in mrcin na vse pretege prizadevali, da bi nekje našli koga od njegovih, pa kar ni bilo nikoli nikogar doma (štiričlanska družina z dvema takrat najstnikoma). NAKAR IZVEMO, DA JE ODŠLA GOSPODA NA SMUČANJE!!!!! IN DA SO REVEŽA SREDI ZIME PUSTILI PREPUŠČENEGA SAMEGA SEBI!!! Seveda smo potem, ko so se vsi zagoreli vrnili z dopusta in je pes skoraj znorel od veselja, ko je zagledal "svoje drage domače", urgirali in jim povedali, da to pač ne gre tako. Pa so se zgovarjali...:grrr::grrr: V glavnem mali Bleki je postal nepričakovano velik Bleki in je zanj v dvosobnem stanovanju očitno zmanjkalo prostora:(:zmeden:. Hvalabogu so bili potem vsaj toliko, da so ga oddali nekam na eno kmetijo in upam, da še zdaj preganja mucke in uživa, čeprav mora imeti že kar siv gobček:). Bog ve, kaj bi se z revežem zgodilo, če ne bi sosedje pritisnili na družino.

No, ja, sem malo zašla... Hotela sem samo predstaviti primer (ki je seveda skrajen in upam, da se tega ne dogaja veliko, čeprav bi bila verjetno razočarana, če bi vedela resnico), kako lahko mali mešanček naenkrat postane prevelik. Zato smo se tudi mi odločili za kokeršpanjelko, sicer brez rodovnika. Če pa bi imela hišo in vrt, pa bi gotovo tudi jaz odšla v zavetišče in rešila kakega ubogega revčka. Pa najbrž ne samo enega!

Lep pozdravček, zdaj bo treba pa še kaj spat!

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Žepni kužki
10.10.2004 11:29:15   
Anonimen
:kuza:mala Zala za take ljudi bi jaz predlagala,da se uvede bolj strog zakon.Pa ne denarna kazen,ampak zapor:grrr:in vem da bi bili zapori prenapoljneni.Vem,da je loterija vzeti kužka v zavetišču,ker ne veš koliko bo zrastel,se pa najdejo tudi pritlikavi,le sabo je treba vzeti kakšno osebo,ki se spozna na kužke.:kuza::kuza:Našega Ronija smo imeli kar tri leta v bloku.Je srednje velikosti,pa se zavedam da je revček trpel v majhnem zaprtem prostoru,pa čeprav me je svak dan štirikrat peljal na sprehod,on mene ne jaz njega.Bivši sosedja se še sedaj režijo na ta račun za sabo me je vlekel,da sem kar plapolala kot zastava.:)-:)-Kdor ljubi žival mu ni nič težko in odveč:kuza::kuza::kuza::kuza:Papa:kuza:

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Žepni kužki
10.10.2004 12:23:18   
mala Zala
Neva, se strinjam, da kdor ljubi živali, da mu ni nič težko in odveč. Jaz sem v službi skoraj čisto znorela, ko mi je ena rekla, če "se splača" dat našo Astro na operacijo (imela je tri kar precej težke operacije, bogica, pa stara je tudi že 11 let). Bi ji tolk rada kaj nesramnega rekla:grrr::grrr:. Pa smo se morali zaradi tega marsičemu (pa ne mislim finančno) odpovedati. Pač, eni smo taki, drugi pa, kot ste rekli ZA V ZAPOR!!!

Lepo nedeljo:kuza:!

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?