|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sex v morju?
9.6.2009 12:12:17   
ronja
JOj, Ronja, cele akrobacije!!! Js bi še upala če bi bil on kak "plavael" pa ni tok siguren v vodi...očitno nama ostja tehnika "jeziki"

hehe, ja, jaz sem to probavala samo s tistima, ki dobro plavatauser posted image . Zdajšnji se tudi potaplja, hehe. Pravzaprav me je celo prvič poljubil pod vodo - zakaj še zdaj ne vem, pravi da sem bila pač luštna, da me je moral kušnit (sem namreč mela fanta takrat, kar je tudi vedel, meni ni bilo nič jasno - da ne govorim o tem, koliko si lahko lušten v neoprenu, z bombo zadaj, masko na glavi... no, okusi so različni, heheuser posted image )

komarka, za ježke pa res poglejta, ker jih hitro precej nabašeš v noge... Saj veš, takrat ne čutiš toliko bolečine, potem je pa že prepoznouser posted image

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: sex v morju?
9.6.2009 21:18:02   
Pikicapokica6
user posted image user posted image naš drugi otrok je bil spočet skorajda v morjuuser posted image ......bi kuj še kdaj ponovila, ampak bolj previdnouser posted image , nas je zaenkrat dostiuser posted image .

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: sex v morju?
10.6.2009 9:55:26   
komarka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Aja sem se pa spomnila prigode ob morju - na klopici. Ponoči - nikjer nikogar si dava duška... potem sva opazila eno bakico, ki se približuje, sva se umirila (jaz sem sedala gor), in začela na veliko zalizovati - sem upala da jo bo to odgnalo.... bakica se pa ni dala motiti, se je vsedala zraven, in kljub najinem zalizovanju začela pogovarjati z nama, kako ne more spati, ker je prevoče v hotelu itd...sva jo malo ignorirala, pa se ni dala odgnati....


Bi ji morala povedat da vidva pa ne moreta sexat ker je ona preblizuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: sex v morju?
10.6.2009 12:24:52   
mojcapr
Ja sva in bilo je user posted image user posted image user posted image user posted image . Bo treba ponovit, sam zdaj imava user posted image user posted image user posted image in je to bolj znanstvena fantastika...

_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: sex v morju?
10.6.2009 13:36:30   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: komarka


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Aja sem se pa spomnila prigode ob morju - na klopici. Ponoči - nikjer nikogar si dava duška... potem sva opazila eno bakico, ki se približuje, sva se umirila (jaz sem sedala gor), in začela na veliko zalizovati - sem upala da jo bo to odgnalo.... bakica se pa ni dala motiti, se je vsedala zraven, in kljub najinem zalizovanju začela pogovarjati z nama, kako ne more spati, ker je prevoče v hotelu itd...sva jo malo ignorirala, pa se ni dala odgnati....


Bi ji morala povedat da vidva pa ne moreta sexat ker je ona preblizuuser posted image user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: sex v morju?
18.6.2009 8:03:30   
rokyroky

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zdajšnji se tudi potaplja, hehe. Pravzaprav me je celo prvič poljubil pod vodo - zakaj še zdaj ne vem, pravi da sem bila pač luštna, da me je moral kušnit (sem namreč mela fanta takrat, kar je tudi vedel, meni ni bilo nič jasno - da ne govorim o tem, koliko si lahko lušten v neoprenu, z bombo zadaj, masko na glavi... no, okusi so različni, heheuser posted image )

z regulatorjem v ustih, hecno mask, neoprenom ... ja, ja luštno:D

_____________________________

sex igre ;)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: sex v morju?
18.6.2009 11:00:38   
ronja
rokyroky, točno to sem mu tudi jaz rekla! Še zdaj mi ni jasno, kako si lahko v tisti opravi luškan! Ampak še zdaj po 10ih letih mi isto odgovori, tak da očitno res ni druge, kot da mu verjamem... Okusi so različni;) No, samo regulatorja pa nisva mela v ustih - je to naredil ravno takrat, ko smo vadili menjavanje enega regulatorja (sva bila buddyja).

(odgovor članu rokyroky)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: sex v morju?
21.6.2009 18:56:20   
Klemy82
Ne bi, hvala. Mene morska voda kr dost izsuši in imam kar malo problemov včasih, jah, eni smo malo bolj občutljiviuser posted image , da bi pa not še sexala si pa niti ne predstavljam.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: sex v morju?
22.6.2009 12:41:43   
TinKiCa1
midva tud že;) hehe..enkrat sred belga dneva..dobr da ni niben mem prletu;) hehe..drgač pa že parkrat na unmu ptriku na konc..ko je meja do kam lahko plavaš;) hehe

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: sex v morju?
22.6.2009 12:51:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: snake

ste že probali?kako je blo? jaz bi, sej živim meter stran od morja,
samo se nekako bojim, da ne bi kakšno infekcijo al kaj podobnega staknilauser posted image

bbooooo



V bistvu si se samo htela pohvalit priznaj.

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: sex v morju?
22.6.2009 13:16:54   
TIA22
Ja sem ...je fajn če so malo valovčki, te samo nabijauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: sex v morju?
3.7.2009 23:11:00   
čebelica01
http://24ur.com/ekskluziv/erotika/ko-moski-ne-more-izvleci-penisa.html

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: sex v morju?
4.7.2009 9:44:32   
simonalokar
ja smo probali samo v bazenu okoli pa plavalci, adredalin pa je biluser posted image user posted image . sam ko ti prihaja je bolj težko skriti.user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: sex v morju?
4.7.2009 9:48:44   
miapia
Jaz se ne bi obremenjevala. Probaj, pa boš videla. Če boš kaj staknila, boš šla pač k zdravniku. Jaz zmeraj prosim G, naj mi da ene svečke za rezervo, tudi med letom. Je pa v vodi toliko težje, ker se vagina skrči in je ožja, zato te lahko bolj drgne, to pa povzroči kako vnetje, še poasebno, če bo kakšen pesek vmes.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: sex v morju?
4.7.2009 9:54:54   
ovencek
Nama je z ženo še vedno pasalo v vodi (bazen, morje, banja....). Do sedaj ni bilo nobenih problemv z infekcijo in suhostjo. Očitno se žena zelo veliko ovlaži, ker je bilo vedno tako "mehko" in ni bilo problema z suhostjo.

< Sporočilo je popravil ovencek -- 4.7.2009 9:55:28 >

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: sex v morju?
4.7.2009 10:55:01   
Anonimen
Že večkrat, tudi sredi dneva v morju med kupom kopalcevuser posted image . Najboljše, priporočam. Se pač bolj počasi premikaš.
Tudi v bazenu sva že velikokrat, tudi kar med kopalci. Pa ni nihče opazil, še pa je pa tudi prav. Umakneš kopalke, vsedem se mu v naročje in se počasi zibavauser posted image . Saj nas že tako možje vedno nosiljo po bazenu (vsaj mene) zakaj nebi še povezali užitka s tem.
Infekcije ni bilo nobene, ne sme pa ga vzeti ven do konca.


In lahko končaš tako, sredi ljudi, ali se samo malo zezata? user posted image

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: sex v morju?
4.7.2009 11:56:43   
summer410
vem,da boste po tem kar bom napisala udrihale po meni.....

ampak...dejansko je to eden izmed razlogov, da že 10 let nisem bila na javnem bazenu....
gre mi na bruhanje, ko pomislim,med čem vse moram plavat, od fekalij do sperme...hvala lepa....
pa ja, vem...v morju se vse to najde.....tukaj se gre pa za majhen prostor, kjer je od 500 do 1000 kopalcev dnevno, med njimi večina otroci in mi kaj takšnega še na misel ne pride....
seksala sem v vodi že....to kr doma v banji, in mi zelo ugaja..v morski ne upam poizkusit, niti mi ni,da bi me kdo gledal....kot pa pravim, v javnem bazenu, mi pa na misel ne pride....

zdaj pa lahko začnete udrihat:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: sex v morju?
4.7.2009 13:01:21   
čebelica01
se kar strinjam s tabo user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: sex v morju?
4.7.2009 14:57:48   
Anonimen
men je tud to nagravžno...nekaj bi si mogli zmislit, da bi se voda obarvala, če bi folk lulal, spermal not, da bi vsi videli kakšen pacek je človekuser posted image

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: sex v morju?
4.7.2009 16:15:10   
dulcinea
Sej če lulaš, se voda obarva, mar ne? 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: sex v morju?
4.7.2009 21:12:59   
Anonimen
Ja se, sam kaj pa sperma? Trenutno jo lahko sam okusiš, ko ti priplava v usta...bljek

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: sex v morju?
26.7.2009 19:39:01   
tanjusi
Ja se, sam kaj pa sperma? Trenutno jo lahko sam okusiš, ko ti priplava v usta...bljek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: sex v morju?
26.7.2009 19:45:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: summer410

vem,da boste po tem kar bom napisala udrihale po meni.....

ampak...dejansko je to eden izmed razlogov, da že 10 let nisem bila na javnem bazenu....
gre mi na bruhanje, ko pomislim,med čem vse moram plavat, od fekalij do sperme...hvala lepa....
pa ja, vem...v morju se vse to najde.....tukaj se gre pa za majhen prostor, kjer je od 500 do 1000 kopalcev dnevno, med njimi večina otroci in mi kaj takšnega še na misel ne pride....
seksala sem v vodi že....to kr doma v banji, in mi zelo ugaja..v morski ne upam poizkusit, niti mi ni,da bi me kdo gledal....kot pa pravim, v javnem bazenu, mi pa na misel ne pride....

zdaj pa lahko začnete udrihat:)

Se popolnoma strinjam s tabo.Nevem,kak bi se počutla,da bi zmojim sexala,okol mene pa poln otrok in odraslih.
Nektari so res prasci brez primere.

(odgovor članu summer410)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: sex v morju?
27.7.2009 11:34:09   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?