|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Diploma za dekliščino
18.4.2007 9:53:40   
Sonček28
Pozdravljeni,

Potrebujem vašo pomoč. Za prijateljico pripravljamo dekliščino in na koncu ji bomo izročile diplomo. Mogoče kdo ve kako naj ta diploma izgleda? Sem iskala na forumih pa nisem nikjer našla.

Hvala za pomoč.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Diploma za dekliščino
18.4.2007 13:34:08   
kjava
Jest sem dobila eno diplomo, ki se jo kupi npr. v trgovinah z darili( prav piše gor, da je diploma za dekliščino), eno so mi pa punce kar same nardile.

(odgovor članu Sonček28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Diploma za dekliščino
18.4.2007 13:54:47   
soncece24
Bodite malo kreativne. Sigurno boste bodoči nevesti pripravile kakšne naloge in podobne traparije - Potem pa sestavite nekaj v stilu:

Potrjujemo, da je:
Ime Priimek
Rojstni datum

Na dan DD.MM.LL

Uspešno opravila naslednje naloge:
našteješ

in s tem opravila dekliščino ter si pridobila dovoljenje za poroko.

Potem pa se spodaj podpišete, pa še kak žig si lahko zmislite (narišeš z alko flumastrom, skuhaš jajce in ga odtisneš na žig, potem pa še na papir - ampak prej poskusi, kako zgleda )

Jaz bi kaj v tem stilu, standardizirane zadeve, al pa to kar kupiš v darilnih bazarjih se mi zdijo dolgočasne.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Diploma za dekliščino
18.4.2007 20:54:27   
kjava
Pa zraven naštetih nalog še kakšne smešne slikce zraven nalimate, ki se nanšajo na nalogo.Men so tko nardile, kot en plakat.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Diploma za dekliščino
24.5.2007 7:07:28   
Lanchy
Tole bomo me dale nasi prijateljici....
Strokovna komisija za zakonsko življenje podeljuje
 
CERTIFIKAT
 
o izpoljnevanju pogojev za zakonski stan
 
gospodični
 
 
****
 
 
S tem ugotavljamo, da je kandidatka uspešno opravila vse naloge in dokazala, da lahko kljubuje tudi najtežjim zakonskim preizkušnjam. Na novi poti ji strokovna komisija želi veliko sreče in lepih trenutkov.
 
 
 
 
 
 
Predsednica strokovne komisije
 
Člani strokovne komisije
 
 
 
 
Kranjska gora, 16.6. 2007

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Diploma za dekliščino
24.5.2007 7:35:54   
zungi
meni so tudi punce na koncu dekliščine podelile diplomo, ki pa so jo po svoje sestavile. Šlo je nekako tako,
da so verz na besedo LJUBEZEN napisale (L......., J......, U....., B....itn)
Pa nekaj "uradnih" zaznamk in na koncu še od vsake podpis. So mi jo pa celo dale v okvir.

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?