|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: blazina za dojenje
11.5.2007 9:22:29   
Mesečnica
V sredo zvečer so imeli le še dva obroča za dojenje in kakšnih 5 kompletov posteljnine (odeja, zaščitna blazina, blazina in rjuha). Morda jih imajo še kaj v skladišču.

Posteljnina se mi zdi zelo fajn user posted image Obroč je tudi OK, je pa res, da obstajajo obroči, ki so verjetno še precej bolj funkcionalni - ta se mi zdi precej majhen in nefleksibilen - ne pride ti okrog in okrog pasu in ga ne moreš kaj dosti uravnavati (mu določiti, kako naj stoji). Poleg tega nima prevleke, ki bi jo lahko snela in posebej oprala - to zna biti problem, če se zamaže, ker ga sicer lahko opereš, a se bo kar nekaj časa sušil.

Sem pa zadnjič slučajno dobila prospekt za obroč, ki je precej bolj fleksibilen in ima veliko daljše krajce, da se bolj prilagaja "velikosti" mamice ali otročka, če ga uporabljaš še v druge namene (za zaščito otroka med spanjem, za oporo med igro ipd.). Ima tudi snemljivo prevleko. Res pa je zato tudi precej dražji, dobrih 50 €. Če katero zanima, ga lahko naročite preko interneta: www.blazina.com

Jaz bom verejtno kar tega dražjega kupila, ker se mi zdi kratkoročno in dolgoročno bolj uporaben.

< Sporočilo je popravil Mesečnica -- 11.5.2007 9:24:58 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: blazina za dojenje
11.5.2007 10:00:02   
Mina1
Jaz sem jo lani prodala za 4.000 sit.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: blazina za dojenje
6.6.2007 12:04:47   
rakica77
Pozdravljena ronja!

Danes sem zasledila tale forum - prava sreča, ker že nekaj časa iščem informacije za izdelavo blazine za spanje in kasneje dojenje.
Praviš, da si jo sama izdelala. Bi bila pripravljena z nami deliti načrt oz. kroj ali pa vsaj mere in kakšen nasvet za izdelavo. Res bi bila vesela, sigurno pa bi prav prišlo še kakšni nosečki.

Hvala in lep dan prav vsem!!!user posted image


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: blazina za dojenje
8.6.2007 13:20:29   
Ajvy
Jst sem izredno zadovoljna s to blazino, pa sem še user posted image , pomaga mi lažje spati, ležati.. res je carska, o prednosti pri dojenju pa te obvestim, ko bo za to uporabljena user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu rakica77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: blazina za dojenje
8.6.2007 18:11:00   
birdy
Se strinjam z Ajvy. Sem prav tako še user posted image  pa je tale blazina res zakon. Sicer mi jo je kupil fant ampak, če mi je nebi, bi si jo kupila sama. Imam pa ta veliko varjanto, ki je dobra za vse. Pri spanju mi nadomesti tri povštre.
PRIPOROČAM.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: blazina za dojenje
8.6.2007 18:46:00   
Ajvy
Meni jo je tudi dec kupil, ker sem skoz jamrala ,da ne morem spat, pa še vse povštre sem mu pobrala.. sedaj sva oba zadovoljna..user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?