|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 15:34:08   
Blink1
Po ne vem koliko letih sem v Mariboru opazila žižeka-sej veste-tistega, ki po mestu razkazuje svoje premoženje:ups: Najprej pri kinu Gledališče, potem pa še pri Modni hiši:grrr::grrr: Pa frajer še veselo nagovarja ženske, da ga ja pogledajo...Pa ne samo ženske...tudi punce in PUNČKE!!!

Zdaj ko imam sama eno pupiko doma, sem se pošteno zamislila:grrr::grrr::grrr:.... Sicer še ni tako velika...ampak enkrat bo in če pomislim, da tak človek stopi pred njo :grrr::grrr::hudicek::grrr::grrr:

Mi je poslabšal dan:((:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 15:38:34   
ZARA
KAAAAAAAAAAAJ????
A kr razkazuje ga...ja a je cist debilen???
zakaj ga pa ne odstranjo,matr...
A je moten al kaj???

:rozica:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 15:41:06   
Anonimen
Pokliči smao 113....
To je bil en tip, tam čez 50 pred bivo štacuno pri naši šoli...mimo so pa otroc hodil...fuj in bljak in grrrrr:grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 15:41:17   
Blink1
Ja...a si lahko predstavljaš??????

Pa ne samo razkazuje....nateguje in vleče na vse strani....:ups: Pa si misli, da gre kakšen otrok mimo!!

Če bi imela več poguma bi mu kaj rekla, pa nisem upala:zmeden:

kaj narediti??? Sem mislila poklicat policijo...pa se tip premika, ker sem ga trikrat srečala na treh lokacijah...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 15:42:06   
Anonimen
Jah, vseeno pokličeš, jim ga pač opišeš, poveš kje vse si ga videla...ga bodo že našli!

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 15:43:49   
Blink1
Bom...pa upam, da ga bodo res

Upam da mu bo zmrznil in stran padel:hudicek:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 15:44:41   
ZARA
:)- ... da bi mu vsaj... :)-

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 15:45:20   
Anonimen
hehe...upam tudi jaz:hudicek::hudicek::hudicek:

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 16:02:47   
drejci
Kajjjj??? Ne morem vrjet :( A se je spet pojavil? :(:((:(:((
O groza,...:grrr::grrr::grrr:

Punce pazite na svoje otročke,...

lp
:muca:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 18:24:27   
dory
Svasta ...take mors sam ignorirat...ker jim je pol ce se jih gleda se v vecje veselje...mislim hudo :(

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 19:01:00   
Dadi
Taki reveži iščejo samo to da jim nekdo reče da majo majhnega, Meni se je to zgodilo v sr. šoli, ko si ga je celo pred telovadnico d....Tam smo stale pa punce k smo čakale na telovadbo. Grdooo. No moja kolegica je enkrat šla pa tudi tam mimo in ga je en kazal, pa mu je rekla da kaj ga kaže ko ma tako malega. Da se ga sploh ne vidi. Jo je pa ucvru 100 na uro. Pol ga nisva nikoli več videle.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
14.10.2004 20:05:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 20:39:18   
*
AHAAAAAHAHAHHAHHAHHAHH.....naš Žižek!

Prvi ..., ki sem ga v živo videla..hhahahahhahhahahahhahahhahhahah!

Kot otrok smo hodile, ja valda da smo bili otroci v osn.šolo...vsako jutro si ga je tam..tatatatatat...in levo in desno..pa nikoli nihče ni nič naredil.
Je bil kar nekakšna tradicija kot tist Tarzan alias Franček, ki je oponašal filmske igralce na ves glas..itd...

Oče tega Žižeka ni se nikoli nikogar dotaknil, za tega pa ne vem...

Je pa res treba paziti naše otročke!:duda::duda::duda:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 20:46:25   
Anja
Bagi?
A ti si tud na srednjo ekonomsko hodla :)

No, tud nam se je hodil kazat, približno pred hmmmm da zračunam....ja, pred 7 ali 8 leti :)

no, pol pa mu tam več ni blo všeč pa se je preselil v Modno hišo :zmeden2:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 20:46:49   
Jančika_
Ja ja, jaz sem tud na njega naletela dvakrat, bo skoraj 20 let tega! A še zmeraj razgraja? Al je bil tisto njegov ata? :zmeden: Enkrat je celo stal pred prijateljičino hišo na Mladinski, skrit za enim grmom (za ograjo, torej na zasebnem zemljišču). Me je skoraj pobralo, ko sem šla mimo njega! Ne vem, kak da ga niso kam spravli? Glede na to, da sem hodila v MB samo na počitnice in sem ga srečala 2x, ste ga morale Mariborčanke kar pogosto videvat...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 20:47:41   
Jančika_
Oh, šele zdaj sem orenk prebrala post od Bagi. Mi je že jasno.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
14.10.2004 20:51:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   ŽIŽEK!!!!
14.10.2004 22:11:45   
kimi
ja ZARA zaklaj ga ne odstranjo tistega v hlačah da ga ne bo več razkazovaL. Tazga je sam za slikat pa na policijo prijavit z dokazi

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ŽIŽEK!!!!
15.10.2004 8:41:35   
Donja
Pred leti, ko smo imeli pisarne na Ljubljanski in sem parkirala na Žitni in peš skozi Magdalenski park je vsako jutro tam raztegoval svojega... Popoldne pa ga nikoli ni bilo. Je pa dosti punc bilo tam zaradi šole. Sem skoz gledala kje je, pol pa sem po drugi strani šla. Da bi pa kdaj komu kaj nardil, pa nisem nikoli slišala.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ŽIŽEK!!!!
15.10.2004 9:54:35   
Blink1
Hja....sem bila kar presenečena da sem ga spet videla...A da je sine??? verjetno res...ker kar mlad izgleda...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?