|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Robotski sesalec Roomba
25.4.2007 13:24:27   
Seven*
Ima kdo izkusnje? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Robotski sesalec Roomba
25.4.2007 13:50:04   
ledenka
ja user posted image  odličen za spalnico, ker nikoli ne morem dobro posesat pod posteljo. drugače pa bolj tako. če imaš malo ali nič pohištva, je ok, če pa imaš dosti zadev, pa sobe nepravilne oblike, pa ne dela pretirano dobro. pa še počasen je, jaz posesam in pomijem celo bajto v eni uri, on pa v tem času posesa samo eno sobo, potem se mora pa polnit. se mi je pa pred časom strgala guma na koleščku in je neuporaben, pa novo baterijo bi potreboval, tako da je sedaj v omari.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Robotski sesalec Roomba
24.7.2007 9:47:18   
vista
Kje se pa ta zadeva nabavi in koliko stane?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Robotski sesalec Roomba
14.7.2008 11:11:29   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

ja user posted image  odličen za spalnico, ker nikoli ne morem dobro posesat pod posteljo. drugače pa bolj tako. če imaš malo ali nič pohištva, je ok, če pa imaš dosti zadev, pa sobe nepravilne oblike, pa ne dela pretirano dobro. pa še počasen je, jaz posesam in pomijem celo bajto v eni uri, on pa v tem času posesa samo eno sobo, potem se mora pa polnit. se mi je pa pred časom strgala guma na koleščku in je neuporaben, pa novo baterijo bi potreboval, tako da je sedaj v omari.


ledenka, kateri model pa imaš?
Kolegica ima roombo in je blazno navdušena. Komaj čakam, da grem na ogled....še bolje, jo bom kar povabila, da mi pride malo posesat.user posted image
A pomanjkljivosti, ki si jih naštela ne padejo pod garancijo?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Robotski sesalec Roomba
20.7.2008 14:12:55   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

ja user posted image  odličen za spalnico, ker nikoli ne morem dobro posesat pod posteljo. drugače pa bolj tako. če imaš malo ali nič pohištva, je ok, če pa imaš dosti zadev, pa sobe nepravilne oblike, pa ne dela pretirano dobro. pa še počasen je, jaz posesam in pomijem celo bajto v eni uri, on pa v tem času posesa samo eno sobo, potem se mora pa polnit. se mi je pa pred časom strgala guma na koleščku in je neuporaben, pa novo baterijo bi potreboval, tako da je sedaj v omari.


ledenka, kateri model pa imaš?
Kolegica ima roombo in je blazno navdušena. Komaj čakam, da grem na ogled....še bolje, jo bom kar povabila, da mi pride malo posesat.user posted image
A pomanjkljivosti, ki si jih naštela ne padejo pod garancijo?



moja roomba je precej stara user posted image  tako da nima vec garancije, pa tudi v Sloveniji ni bila kupljena. ce pa lahko izves pri tvoji kolegici, kje je servis, da nesem tja zadevco in vidim, ali se da se kaj naredit z njo ali ne, ti bom pa zelo hvalezna user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Robotski sesalec Roomba
21.7.2008 12:48:40   
zmajči25
Mi smo Roombo kupili maja letos in je zakon! user posted image  Res potrebuje dosti časa za sesanje (celo stanovanje cca. 65 m2 mi sesa 1,5 ure), vendar dobro posesa pa pod postelje in kavče gre, kar se meni ne da vsakič kolovratit. Baterija pa mi zdrži za sesanje celega stanovanja in še pri mami je ratalo dve sobi posesat. Nima nobenih vrečk, ampak samo zbiralnik umazanije streseš in je. Moč sesanja se seveda ne more primerjati z navadnimi sesalci (ki močneje sesajo), vendar je tako lepo sedeti na kavču in čakati, da se stanovanje posesa! Doma imamo 3 muce in sesamo skoraj vsak dan z Roombo in moram rečt, da je stanje, kar se dlak tiče, bistveno boljše. Je pa učinek boljši, če damo stole na mizo pa s tal umaknemo igrače od tamale. To je samo par minutk dela v primerjavi s sesanjem celega stanovanja, s katerim imam v povprečju eno uro mukotrpnega dela. Vsake toliko (enkrat na dva tedna) res primem v roke klasični sesalec, da bolj na fino posesam, vendar se pozna, da se vsak dan sproti sesa in imam potem manj dela tudi s klasičnim sesalcem. Skratka, pripročam.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Robotski sesalec Roomba
21.7.2008 13:12:47   
Tina26
Tud mi jo imamo že nekaj mesecev in ko jo vmes nekaj časa nismo imeli sem šele opazila kakšno svinjarijo mi vsak dan naredimo...
Skratka če sesa vsak dan ko nas ni doma ji rata posesat celo stanovanje (cca 80m2) z eno baterijo. posesa pod posteljo in drugje kjer se meni ne da... spuca pa fenomenalno...
Skratka, jaz sem se tako razvadla da bi kar znorela če jo več nebi imeli...

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Robotski sesalec Roomba
21.7.2008 13:20:33   
lemavrica
Koliko je pa cena tega sesalca. Sem mal po netu gledala pa nič našla.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Tina26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Robotski sesalec Roomba
23.7.2008 22:33:24   
ledenka
Tina in/ali Zmajci, prosim vaju, da mi posredujeta kontakt od servisa za roombo, lahko udi na ZS user posted image  HVALA!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Robotski sesalec Roomba
23.7.2008 22:40:48   
martita
http://www.roomba.si/

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Robotski sesalec Roomba
24.7.2008 9:13:50   
ledenka
martita, hvala user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Robotski sesalec Roomba
30.10.2008 10:52:54   
urška84
Koliko pa stane ta hec? Tisti, ki ga imate - ali se vam je že kdaj naredilo da ste bili doma, med sesanjem, pa se je sesalec že do konca napolnil. Kaj potem? Se samodejno izklopi?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Robotski sesalec Roomba
1.11.2008 23:20:10   
K_a_t_i
OK... jaz sem pa bila prepričana, da tega nihče nima... Par podatkov, prosim -> ko sem gledala v Mercatorju predstavitev, se mi je zdelo, da traja ceeeeeeelooooooo večnost, preden se sesalnik sploh premakne. Ampak ok, pravite, da ni tako. Če mi katera lahko tole pove, bom hvaležna:
Kako posesa vogale, glede na to, da je okrogel?
A to posesa okrog vseh stvari, ali kaj? Mislim, če moraš dobesedno izprazniti tla stanovanja, da lahko sesaš, potem to ni več užitek user posted image  Pri klasičnem sesalcu jih pač malo "porineš" in je.
Kako se premika med različnimi prostori, če pragovi niso v isti višini? (mi imamo cca. 1cm razlike med pragovi - a to "prepleza"?
In še - kako hudiča ve, katero sobo je že posesal, da nadaljuje v novi user posted image  Men se zdi, da se ves čas vrti v krogu.

Cene: http://www.roombareview.com/buy/roomba/

Pri nas pa verjetno enih 400-500€.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu urška84)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Robotski sesalec Roomba
2.11.2008 8:38:28   
punci
http://www.mimovrste.com/artikel/3320030718/robotski-sesalnik-infinuvo-cleanmate-qq-2 kaj je to podobna stvar? Samo tale še ni tako hudo dragi user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Robotski sesalec Roomba
2.11.2008 17:05:38   
ms15
Pozdravljene,

to bi bilo nekaj idealnega zame.
Tudi mene zanima, če je ta cenejša različica tudi  v redu.

Sicer pa sem se skoraj odločila, da ga kupim.

lp

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Robotski sesalec Roomba
3.11.2008 8:43:57   
zmajči25
Kati - vogale fajn posesa, čeprav je okrogla, ker ima eno vrtljivo ročko-krtačo, ki kuka ven iz sesalca, ki pobira smeti. Princip je podoben tistim majhnim komunalnim vozilom, ki čistijo ulice. Fajn je, da s tal umakneš čimveč stvari, ker ti potem lepše posesa (če pa ne umakneš pa samo okoli posesa, stvari še ne zna premakniti user posted image ). Jaz dam  stole v kuhinji na mizo pa igrače od tamale, ki se valjajo po tleh, ostalega pa ne. Tudi če imaš pragove med prostori v stanovanju jih premosti (jaz imam med vsemi prostori višinske razlike vsaj 1 cm če ne več in ni nobenega problema), tudi če se ti kam zatakne (npr. tepih), se zna sam "izkobacati". Res je pametna ta naša Roomba user posted image

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Robotski sesalec Roomba
6.11.2008 15:51:22   
petrcamg
Sem videla, da obstaja tudi robot za pomivanje tal- a ga katera ima? Ali imate Roombo ali tistega iz Mimovrste?

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Robotski sesalec Roomba
11.4.2011 18:44:33   
sponkica_

IZVIRNO SPOROČILO: zmajči25

Mi smo robotski sesalnik Roomba kupili maja letos in je zakon! user posted image  Res potrebuje dosti časa za sesanje (celo stanovanje cca. 65 m2 mi sesa 1,5 ure), vendar dobro posesa pa pod postelje in kavče gre, kar se meni ne da vsakič kolovratit. Baterija pa mi zdrži za sesanje celega stanovanja in še pri mami je ratalo dve sobi posesat. Nima nobenih vrečk, ampak samo zbiralnik umazanije streseš in je. Moč sesanja se seveda ne more primerjati z navadnimi sesalci (ki močneje sesajo), vendar je tako lepo sedeti na kavču in čakati, da se stanovanje posesa! Doma imamo 3 muce in sesamo skoraj vsak dan z Roombo in moram rečt, da je stanje, kar se dlak tiče, bistveno boljše. Je pa učinek boljši, če damo stole na mizo pa s tal umaknemo igrače od tamale. To je samo par minutk dela v primerjavi s sesanjem celega stanovanja, s katerim imam v povprečju eno uro mukotrpnega dela. Vsake toliko (enkrat na dva tedna) res primem v roke klasični sesalec, da bolj na fino posesam, vendar se pozna, da se vsak dan sproti sesa in imam potem manj dela tudi s klasičnim sesalcem. Skratka, pripročam.

pa pod postelje in kavče gre, kar se meni ne da vsakič kolovratit. Baterija pa mi zdrži za sesanje celega stanovanja in še pri mami je ratalo dve sobi posesat. Nima nobenih vrečk, ampak samo zbiralnik umazanije streseš in je. Moč sesanja se seveda ne more primerjati z navadnimi sesalci (ki močneje sesajo), vendar je tako lepo sedeti na kavču in čakati, da se stanovanje posesa! Doma imamo 3 muce in sesamo skoraj vsak dan z Roombo in moram rečt, da je stanje, kar se dlak tiče, bis



zmajči25, Tudi mi smo pred nakupom robotskega sesalnika in me zanima, če bi ti kupila še enkrat roombo, glede na izkušnje ki jih imaš dosedaj z njim? Zadnje čase je teh robotskih sesalnikov ogromno in vsak prodajalec seveda pravi, da je njihov najboljši. :) Za roombo in irobota sem slišala same dobre stvari in glih zaradi tega nevem, za katerega se odločit. Hvala za kakršnokoli pomoč.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Robotski sesalec Roomba
11.4.2011 20:10:01   
lenca1
sponkica_ veliko informacij in izkušnje uporabnikov lahko prebereš tukaj: http://www.ringaraja.net/forum/irobot/m_4829498/tm.htm

(odgovor članu sponkica_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Robotski sesalec Roomba
11.4.2011 21:09:43   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: sponkica_
zmajči25, Tudi mi smo pred nakupom robotskega sesalnika in me zanima, če bi ti kupila še enkrat roombo, glede na izkušnje ki jih imaš dosedaj z njim? Zadnje čase je teh robotskih sesalnikov ogromno in vsak prodajalec seveda pravi, da je njihov najboljši. :) Za roombo in irobota sem slišala same dobre stvari in glih zaradi tega nevem, za katerega se odločit. Hvala za kakršnokoli pomoč.

Jaz imam tudi roombo - že cca. 2 leti in ja - če crkne, grem takoj kupit novega in, glede na vse, kar sem takrat, ko sem se odločala, kaj kupiti, prebrala po tujih forumih in raznih primerjalnih testih, to ne bo nič drugega kot Roomba.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu sponkica_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Robotski sesalec Roomba
30.11.2011 11:39:26   
chilli
Živjo. Mene pa zanima, če ima kdo že kakšne izkušnje z eRoobotom?
http://robot-sesalnik.brezplacni.com/

Razmišljam o nakupu, izgleda v redu zadeva in po res ugodni ceni. Zato me zanima, če ga kdo ima in kako ste zadovoljni z njim?

Hvala in lep pozdravček! :)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Robotski sesalec Roomba
1.12.2011 13:41:35   
jasna321
Chilli, jaz imam eRoobota in moram reči, da sem z njim zelo zelo zadovoljna. Kupila sem ga ravno na http://www.brezplacni.com/home.php. Naročila sem ga preko interneta in naslednji dan sem ga že dobila. Tudi jaz sem bila najprej malo skeptična, ker je res nizka cena, ampak sem res zadovoljna. Drugače pa jih lahko tudi pokličeš in ti bojo razložili, kar te zanima v zvezi s sesalcem. Skratka, jaz res toplo priporočam! :)

(odgovor članu chilli)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Robotski sesalec Roomba
2.12.2011 2:06:20   
fery11
Cena od 190 € navzgor. Poglej

http://www.makspro.si/index.php/dom/sesalniki.html

http://www.enaa.com/oddelki/mojDom/izd_1687_710528_robotski_sesalnik_ivo_kn-2207

(odgovor članu jasna321)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Robotski sesalec Roomba
30.1.2014 17:30:53   
spekter
Tale pa nebi prišel v poštev?

http://popularno.si/autosweep-robotska-metla

(odgovor članu fery11)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




telegram
manu77

Prosim za sodelovanje v anketi na sledeči povezavi: http://www.mojaanketa.si/anketa/481738408/ gre za diplomsko nalogo. Hvala vsem!

da (77%)

ne (23%)


Število vseh glasov: 39

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!