|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4 urna bolniška
26.4.2007 21:18:55   
žarnica
kako je s tem? danes sem bila pri ginekologu zaradi močnih bolečin v trebuhu in je bil prav začuden,ko sem rekla,da še delam (v vrtcu). Že večkrat mi je predlagal bolniško, lahko tudi do porodniške,pa se je otepam. Razlog- v začetku nosečnosti sem bila več kot en mesec doma,brez dovoljenih izhodov in sem se res slabo počutila (nonstop samo doma).

Pol je pa rekel,da se lahko zmeniva za 4 urno bolniško. Torej-kakšna je pol moja plača,če 4 ure delam,4 ure na bolniški? je polovična ali kako? Ta varianta bi bila zame bolj sprejemljiva kot pa 8 urna bolniška-pa nobenih izhodov. Samo,kakšna bo pa pol porodniška?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4 urna bolniška
26.4.2007 22:06:29   
TONČI.
Tvoja plača je taka: 4 ure rednega dela 100%
druge 4 ure je bolniška. V javnih zavodih 90%

Meni se je v celem mesecu poznalo cele 4000 sit.
Drugače pa ne glej na denar. Glej na zdravje. Men je bilo vseen, če nebi nič dobila. Važno, da sem se dobro počutila.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4 urna bolniška
26.4.2007 23:02:44   
kamy
pomisli na svojo user posted image  in an sebe pa počivaj če ti G tako reče, saj on že ve! Veliko zdravja in lepih user posted image  trenutkov ti želim! Denar pa ni vse!!!!!

LP,K

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4 urna bolniška
26.4.2007 23:13:41   
juniorka
za plačo so že napisale, glede porodniške pa je vseeno, če si na bolniški ali ne, ostane nekje enaka- sveže preverjeno na lastnem primeru!!!!!
Pa pazi na user posted image ! Lepo nosečnost.

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4 urna bolniška
27.4.2007 7:57:31   
žarnica
super,hvala za odgovore. Saj ne bi za vsako ceno delala, če bi bilo res kaj narobe,bi že bila doma. Pa denar gor al dol.
Zdaj se ogrevam za to verzijo. Pregled imam spet čez dva tedna, pa se bom dogovorila z G kako pa kaj.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4 urna bolniška
29.4.2007 20:29:14   
hokejistka
žarnica v katerem tednu pa si? Jaz tudi delam v vrtcu in se tudi nagibam k polovičnemu delovnemu času.
LP

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?