|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
13.5.2007 18:19:57   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: mama54

Zato,ker kdor enkrat vara,vara ponovno.


Misku je bilo slabo zaradi taksne izjave... ne vem sicer, ce je tud bruhala.. ampak.. user posted image user posted image user posted image


Se vedno mi je....
Vsak, ki je enkrat travo probal je postal narkoman....
Vsak, ki se je enkrat napil je ratal pijanc.....
Vsak, ki je enkrat prevaral, je postal ko obcinski zig....
Vsak, ki enkrat ni jedel mesa, je postal vegetarijanec....
Vsaka, ki je enkrat rodila je rodila spet....
Vsaka, ki enkrat ni znala kuhat je slaba kuharica....
Vsak, ki je enkrat ponavljal razred, ga je spet in nikoli nobeden ni koncal sole....

Svasta..... Ko, da nismo ljudje ampak programirani, a bug-i so otkriti... in se tocno ve... komanda bla bla daje ruzltat bla bla...

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
13.5.2007 18:22:04   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Ker me ni vreden, če išče zadovoljitev drugje. Si sedaj koliko toliko zadovoljenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Se bom nadovezala na prejsnji primer z analnim seksom:
A on ni vreden, da mu ponudis zadovoljitev doma?

Se kdo kdaj vprasa kaj o vzroku?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
13.5.2007 20:24:21   
Anonimen
A tega pa niste vedeli?
Ko enkrat prevaraš je doma stokrat bolje v postelji.Baje.Sem slišala,če komu škriplje v postji je treba čez plot skočit pa je potem super doma.Zakaj nimam pojma.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
14.5.2007 17:29:57   
Anonimen
Mišek, a se ti čisto dobro počutiš? Te je kaka vročina uhvatilauser posted image user posted image user posted image ???

Kaki analni seks pa sedaj ti vmešuješ in praviš, da ga jaz ne maramuser posted image user posted image . A se ti meša al kaj user posted image user posted image . Uživam v analnem seksu, zame v seksu sploh ni tabujev, še sanja se ti ne kaj vse znam, kaj vse sem pripravljena narediti in česa vsega sem se še pripravljena naučiti....Celo bukvo imam doma kako mu ga dobro polizat, tak da mi ne serji in ne blati mojega imena!! 1000X sem mu rekla da če si želi karkoli sprobat, naj najprej meni to predlaga, pa da vidimo kam pridemo. Do sedaj sem mu uresničila vsako še tako noro željo, pa bi si želela da bi jih imel še več takšnih, ker mi je enoličen seks in vedno doma v postelji brezvezen. Še jaz ponavadi predlagam kaj novega ali kako novo lokacijo, tako da ne ga ti meni nekaj srat tukaj, ker pojma nimaš o meni in ker nekaj klobasaš v tri dni.....
Imej mnenje o varanju kakršnokoli paž želiš, povej ga, utemelji ga, samo ne pisat nekaj na pamet o ljudeh, ki jih ne poznaš. Tudi jaz spoštujem tvoje mnenje in ne sodim o tebi. Ok?

Sicer pa sem že napisala da sem bila prevarana, nisem odpustila...takšna pač sem, ni mi žal. Tudi moj mož je istega mnenja glede varanja, torej sva tapravedva za skupaj in važno da zadeve nama štimajo......

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
14.5.2007 18:31:10   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Mišek, a se ti čisto dobro počutiš? Te je kaka vročina uhvatilauser posted image user posted image user posted image ???

Kaki analni seks pa sedaj ti vmešuješ in praviš, da ga jaz ne maramuser posted image user posted image . A se ti meša al kaj user posted image user posted image . Uživam v analnem seksu, zame v seksu sploh ni tabujev, še sanja se ti ne kaj vse znam, kaj vse sem pripravljena narediti in česa vsega sem se še pripravljena naučiti....Celo bukvo imam doma kako mu ga dobro polizat, tak da mi ne serji in ne blati mojega imena!! 1000X sem mu rekla da če si želi karkoli sprobat, naj najprej meni to predlaga, pa da vidimo kam pridemo. Do sedaj sem mu uresničila vsako še tako noro željo, pa bi si želela da bi jih imel še več takšnih, ker mi je enoličen seks in vedno doma v postelji brezvezen. Še jaz ponavadi predlagam kaj novega ali kako novo lokacijo, tako da ne ga ti meni nekaj srat tukaj, ker pojma nimaš o meni in ker nekaj klobasaš v tri dni.....
Imej mnenje o varanju kakršnokoli paž želiš, povej ga, utemelji ga, samo ne pisat nekaj na pamet o ljudeh, ki jih ne poznaš. Tudi jaz spoštujem tvoje mnenje in ne sodim o tebi. Ok?



Oh srcek! Vec kot jasno je da je govora o hipoteticnih situacijah in povsem jasno pise, da je to primer, cigar logika se analogno lahko prenese na **** situacij v zivljenju ko se clovek lahko najde v precepu. Ni govora o tvoji seksualni profesionalnosti temvec prav o sposobnosti dojemanja zivljenskih situacij in situacij z vidika nekoga drugega.
Ti si se pa ustrasila, da je nekdo za tebe napisal, da ne obvladas vse v seksu, pa si skocila ne da bi pomislila in razmislila kaj pravzaprav pise. user posted image user posted image user posted image  Priznam, da sem trikrat prebrala kar si napisala in malo je manjkalo, da se ne bi uscala od smeha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mislim no.... saj je popolnoma jasno napisano....


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
14.5.2007 18:52:24   
Anonimen
user posted image Oh Mišek. Počitila sem se osebno napadeno zgolj zato, ker si najprej uporabila moj citat in odgovorila nanj, kar dejansko pomeni, da si odgovorila meni na mojo misel. Zato torej tak napad nazajuser posted image user posted image .
Pa ne želim promovirati mojega spolnega življenja, ker le-tega res ne potrebujem in tudi ne želim. Verjamem, da se ima marsikdo še bolj fino kot midvauser posted image user posted image user posted image . Upam vsajuser posted image .
Če pa gledamo čisto hipotetično, pa imaš morda v nekem pogledu res prav, vendar se jaz osebno nebi poročila z nekom, ki mi na spolnem posročju nikakor ne ustreza in ne zadovoljuje vseh mojih potreb in pričakovanj, ker potem nebi mogla obljubiti večne zvestobe, če bi nekje v ozadju misli vedno imela še neko željo, ki mi jo lahko poteši nekdo drug. Pa seks še zdaleč ni vse, je pa veliko. Če seks med partnerjema štima, predstavlja to samo 10% zveze, če pa ne štima pa predstavlja 90% zveze. Ampak drugače imaš pa čisto prav. Peace?

Drugače se mi pa na tej temi sploh ne da več argumentirat, čakam da Tjaži odpre kaj novega, je obljubil za danes zvečeruser posted image .

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
14.5.2007 21:28:38   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: srček
Peace?
user posted image

Drugače se mi pa na tej temi sploh ne da več argumentirat, čakam da Tjaži odpre kaj novega, je obljubil za danes zvečeruser posted image .


Dodala bi samo se nekaj na tvoja razmisljanja, ki jih nisem citirala, o 100% ustrezanju oseb, ki stopajo v zakon/partnerstvo. Ljudje se spreminjamo nenehno in nikjer ni receno, da se spreminjamo v isti smeri in istocasno kot partner. Ustrezanje sedaj, se ne pomeni ustrezanje cez 5, 10, 15 let. Nikoli ne ves, kaj ti zivljenje prinese.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
15.5.2007 7:46:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Uživam v analnem seksu, zame v seksu sploh ni tabujev, še sanja se ti ne kaj vse znam, kaj vse sem pripravljena narediti in česa vsega sem se še pripravljena naučiti....Celo bukvo imam doma kako mu ga dobro polizat,



Oooo ti packa... user posted image user posted image user posted image

In kako se ga dobro polize? user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
15.5.2007 7:49:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

čakam da Tjaži odpre kaj novega, je obljubil za danes zvečeruser posted image .


Ooouuu ni mi zneslo.. user posted image

Malo se potrpi.. he he user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
15.5.2007 8:36:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Malo se potrpi.. he he user posted image


a ves kok casa ze trpimo...dejmo dejmo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
15.5.2007 8:52:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Malo se potrpi.. he he user posted image


a ves kok casa ze trpimo...dejmo dejmo user posted image


Dej ti odpri temo.. :)) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
15.5.2007 8:59:55   
Anonimen
mah brezveze, če jo jst odprem...ne bo niti približno tok obiskana kot če bi jo ti - legenda rr - odprl user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
15.5.2007 9:04:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

mah brezveze, če jo jst odprem...ne bo niti približno tok obiskana kot če bi jo ti - legenda rr - odprl user posted image


Probi!

Slaba stran.. ce jo jst odprem je ta.. da se jim zdi.. da je cist nerealna.. zato je boljs ce jo odpre.. en tak prizemljen clovek.. :)) in pol jst uletim kot gost.. ce bos dala za pijaco.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
15.5.2007 17:20:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Oooo ti packa... user posted image user posted image user posted image

In kako se ga dobro polize? user posted image user posted image


Hehe, to bi ti rad vedel auser posted image . Nabavi si bukvo in jo podvali ženiuser posted image . Naslov pa je Popolna ljubimka, sen jo dobila za darilo na dekliščini, pa nisem čisto prepričana če je namenjena meni ali možuuser posted image user posted image .

Daj daj, jaz tudi čakam da spet kaj odpreš, da se potem prilimam sem gor in se dam v en tabor in se skregam z vsemi.....samo bo shit če se bom slučajno s teboj strinjala....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 489
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?