|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CAM cortina evolution x3 tris
20.5.2007 19:26:55   
abc100
Ojla!

Zanima me, če ima katera kakršnekoli izkušnje s tem vozičkom. Meni je zelo všeč, pa še lahek je. Prodajajo ga v Arielu. Edino kar me moti pri tem je njegova cena. Za kakršnokoli informacijo vam bom zelo hvaležna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: CAM cortina evolution x3 tris
20.5.2007 19:31:40   
soncece24
Če se ne motim je CAM italijanska znamka, zato se en dan zapelji do italije in ga kupi tam, so baje ful cenejši kot pri nas (vsi italijanski)

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: CAM cortina evolution x3 tris
20.5.2007 19:35:27   
abc100
Kam v Italijo pa nej grem? Nikoli nisem hodila v Italijo kupovat, tako da ne poznam trgovin.


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: CAM cortina evolution x3 tris
20.5.2007 21:15:04   
soncece24
Joj, tega pa žal ne vem, samo slišala sem, da so ful cenejši. Malo poskusi tukaj kaj z iskalnikom najt, al pa pogooglaj kje so kakšne trgovine.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: CAM cortina evolution x3 tris
24.5.2007 15:20:26   
mony79
Jaz sem iz Primorske in sem tak voziček videla v trgovini Io bimbo blizu letališča Ronchi (smer Cervignano), naselje se imenuje Villa Viccentina.

Moram pa povedat, da ga prodajajo izključno v kompletu: voziček+košara+avtosedež+torba za previjanje in cena znaša 590 €.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: CAM cortina evolution x3 tris
26.5.2007 13:12:19   
Anonimen
V Italiji ga imajo v stari Gorici (Gorizia) v trgovini Da Bortoli Junior govorijo pa slovensko tako da ni problema.
Cam cortina evolution x3 tris ( voziček, košara, lupinica, torba, in prevleka za dež) 590  Evrov.
Mi smo tam kupili voziček ravno tako od cam samo combi system tris (voziček, košara, lupinica, senčnik, prevleka za dež, ta ima še na košari vgrajeno mrežo proti muham, komarjem - zagrneš samo kadar rabiš)in smo dali 490 evrov. Od peg perego so tri kolesniki čez 640 evrov navadni brez lupinice in koša ali več. Štiri kolesniki trs pa 645.

< Sporočilo je popravil tajag -- 26.5.2007 13:19:42 >

(odgovor članu mony79)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: CAM cortina evolution x3 tris
26.5.2007 13:21:51   
Anonimen
Prilagam še naslov:


www.camspa.it

Samo nimajo cenika gor.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: CAM cortina evolution x3 tris
28.5.2007 14:16:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tajag

V Italiji ga imajo v stari Gorici (Gorizia) v trgovini Da Bortoli Junior govorijo pa slovensko tako da ni problema.
Cam cortina evolution x3 tris ( voziček, košara, lupinica, torba, in prevleka za dež) 590  Evrov.
Mi smo tam kupili voziček ravno tako od cam samo combi system tris (voziček, košara, lupinica, senčnik, prevleka za dež, ta ima še na košari vgrajeno mrežo proti muham, komarjem - zagrneš samo kadar rabiš)in smo dali 439 evrov. Od peg perego so tri kolesniki čez 640 evrov navadni brez lupinice in koša ali več. Štiri kolesniki trs pa 645.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: CAM cortina evolution x3 tris
28.5.2007 14:17:14   
Anonimen
Popravila sem samo eno ceno
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: CAM cortina evolution x3 tris
29.5.2007 13:42:13   
pupika27
mene pa zanima če ma kakšna izkušnje z vozičkom CHICCO TRIO CT 01 AUTOFIX!!!Pripada mu košarica,jajčka in športni del!naš sonček bo rojen pozimi in me zanima če je voziček primeren in kakšne so izkušnje z njim!!!!!hvala vam!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: CAM cortina evolution x3 tris
30.10.2009 9:16:33   
zveksy
Zivijo, vceraj sem gledala ravno ta vozicek.Tudi naju je cisto prevzel, vendar semi zdi , da ima eno veeeliko pomankljivost zaradi katere se nisva odlocila za nakup.
Namrec, otroska lupinica se fiksira na avtosedez izkljucno in samo z varnostnim pasom..:(( kar se mi nikakor ne zdi vredu.user posted image
CAM-ovi vozicki oz. lupinice sploh nimajo varijantefiksacije z iso fix-om:((((, zato sva se odlocila za Maxi Cosi jev komplet:)user posted image

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?