|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odhod iz porodnišnice - oblekice
20.7.2007 14:50:00   
birdy
No, jaz sem pa kljub rosnim letom ena tistih, ki pravi, da gre otrok iz P v garnituri, ki je naštrikana. Po možnosti naj bi jo naštrikala kaka babica ali teta, skrarka ožja družina. Oblečen pa bo malček ali malčica v žabice, jopico, štumfke in kapico. Štrikan je bilo z garnom v beli in zeleni barvi.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Odhod iz porodnišnice - oblekice
20.7.2007 22:21:51   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

Meni je moj prinesel v porodnišnico bodi od H&M št. 56, pa ga nisem mogla zapet zaradi vseh tistih plenicuser posted image .



pa sej H&M ima ful velike številke...user posted image  Jst mam skor vse od H&M-ja v številki 56 nakupljeno...Ko pa recimo gledam ostale cunjice od Chicco-ta,Špara,mMrcatorja itd pa so št.56 bistveno manjše....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Odhod iz porodnišnice - oblekice
22.7.2007 1:27:56   
martinuška
Jaz sem rodila lani oktobra, in ko sva šli z našo punčko iz porodnišnice, je imela oblečeno spodaj bodi, nato je imela široko povijanje s tetra plenicami, nogavičke (ker je že takrat imela kar mrzle nogice), komplet - hlače s pokritimi nogicami ter majčka z dolgimi rokavi, nato pa je bila še v flis pajacu. Aja, zunaj je bilo takrat nekje 10 stopinj, če se prav spomnim.

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?