|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sperma
26.8.2011 8:49:40   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: nudist

ja punce kaj pa je narobe pri tej spermi a je okus tak ogaben ali kaj


Okus pravzaprav zavisi od tega, kaj moški jeste in pijete. Pivo in meso jo naredi bolj grenko, sicer pa vse prej kot sladka. Mene spominja na postano gobovo juho user posted image Verjertno pa je nekaterim ženskam predsodek to naredit, ker prihaja od tam "kjer fantje lulajo". Sicer pa jo je bolj priročno pogoltniti, kot pa da kar naprej menjaš rjuhe, ali pa da moraš laufat pod tuš takoj po sexu, da se ti ne zasuši na koži.

(odgovor članu nudist)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: sperma
26.8.2011 8:55:08   
nudist
punce a da je v spermi 90% razlicnih vitaminov in 10% spermijev tako da kar pogumno je treba jest ananas

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: sperma
26.8.2011 9:10:31   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
Mene spominja na postano gobovo juho user posted image Verjertno pa je nekaterim ženskam predsodek to naredit, ker prihaja od tam "kjer fantje lulajo".


ne, ni zarad lulanja od tam, po moje bo kar zaradi okusa postane gobove juhe.. user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: sperma
26.8.2011 9:21:51   
nudist
punce ja ce vam je ze tak negravzn okus sperme zakaj pa pustite v usta spricnit pa naj po joskih ali pa po ritki ce ze pustis v usta se pravi da ti je vsec

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: sperma
26.8.2011 9:40:30   
uškinamama
Nudist , pa kaj nabijaš s to spermo. Če ti je toliko do nje , nadrkaj pa si jo stlači kamor želiš.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu nudist)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: sperma
26.8.2011 9:42:08   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Nudist , pa kaj nabijaš s to spermo. Če ti je toliko do nje , nadrkaj pa si jo stlači kamor želiš.



Najbrž masturbira ob naših postih...ali pa svojih user posted image Pa verjetno mu že nobena kar nekaj časa ni...pogoltnila user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: sperma
26.8.2011 9:43:51   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
Mene spominja na postano gobovo juho user posted image Verjertno pa je nekaterim ženskam predsodek to naredit, ker prihaja od tam "kjer fantje lulajo".


ne, ni zarad lulanja od tam, po moje bo kar zaradi okusa postane gobove juhe.. user posted image




No, sem zaužila že dosti bolj neokusne stvari, tako, da nimam težav s tem. Tista izjava z malicami v šoli ali menzi je pa svetovna user posted image

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 26.8.2011 9:45:16 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: sperma
26.8.2011 13:44:51   
mateyka
sej pravim, če bi bila res tako zelo okusna bi imeli na mizi v restavracijah poleg kečapa in majoneze tudi spermonezo in bi jo tudi tipi dajali na hot dog ali hamburger user posted image user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: sperma
26.8.2011 14:15:56   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Nudist , pa kaj nabijaš s to spermo. Če ti je toliko do nje , nadrkaj pa si jo stlači kamor želiš.

user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 134
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?