|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do kdaj dojenčki polivajo?
1.11.2004 21:28:29   
puncica
Zanima me kdaj so vaši otročki nehal polivat (bruhat) Naša tamala je stara 5 mescov, pa še vedno bruha, včasih je tega ful :zmeden: , pa samo takoj po jedi, pač pa tud po uri ali dveh. A mislite da je to normalno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Do kdaj dojenčki polivajo?
1.11.2004 21:31:30   
ZARA
ja hvala enako...puncica...isto kot pri vas je tud pri nas :zmeden2:...stara je pa 6 mes,no se mal(5 dni)...

papa

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Do kdaj dojenčki polivajo?
1.11.2004 21:35:26   
M&P
Tudi mi se pridružujemo klubu polivancev!!!:)-:)-:)-
Mala je sicer stara 4.5 mesecev in je začela polivat šele kakšen mesec nazaj, prej pa sploh ne. Pojma nimam kaj bi to bilo?:zmeden2: Mogoče naši malčki preveč pojejo in ostanek gre potem tako ven?!

Lp, :rozica:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Do kdaj dojenčki polivajo?
1.11.2004 21:49:42   
puncica
Ma men se zdi to ful čudn. Pa sem ji zadnjič dala kašico, pa je tud to bruhala tako kot moje mleko, pa zdej mi ni nič več jasn. Možn da se res preveč naje, sam ne vem če že itak tako malo je, pol pa še bruha, ni čudn da je kr naprej lačna:((:((

Ja no upam da je res vse to normaln.:zmeden2:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Do kdaj dojenčki polivajo?
1.11.2004 22:11:44   
Jančika_
Vasja se ziher preveč nažere. :) Pol gre pa čez. Bohpomagi...sej bo tud to kmal mim.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Do kdaj dojenčki polivajo?
2.11.2004 9:20:49   
puncica
Ja sej vem da bi moral se enkrat končat, sam noben pa ne pove do kdaj je to normalno:zmeden:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Do kdaj dojenčki polivajo?
2.11.2004 9:24:07   
beti 1
Ej, punce, moj ma 10 mescev in pol, pa še vedno brišem po tleh za njim, ker se napoka do vrha, potem pa ko se plazi in steguje za igračkami pa pride kaj nazaj ven. SAm da moram jaz ful pazit, kdaj bruhne, ker mu je tisto, kar je prišlo nazaj ven zelo zanimivo in potem razmaže kolikor se da. Se je pa enkrat tud že toliko najedel, da je zadnja žlica prišla nazaj ven, je ni mogel več požret.

lp
beti 1

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Do kdaj dojenčki polivajo?
2.11.2004 15:15:10   
kimi
če je bruhanja preveč je bolje da se prešalta na aptamil ar ki je proti čezmernemu polivanju. Drugače pa je to tako višek vržejo vn, ker pa nimajo mej pa je to pogosto. Tudi moj malo poliva

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Do kdaj dojenčki polivajo?
3.11.2004 0:00:19   
petras
Jaz sem prebrala, da se do 6m načeloma polivanje neha, so pa "primerki", ki polivajo vse do enega leta. tudi za nas slaba tolažba, če od začetka so glavni kos garderobe slinčki, ki jih ni nikoli dovolj.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?