|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poporočni piknik?
17.7.2007 12:20:20   
baguSka
caki, caki, a nisi rekla, da bom jst tvoja prica

no, men v bistvu tud ni jasno to...zakaj za hudika morjo bit price zraven...

aja, pa pejta v Vegas


ja, sam ce bos ti moja prica, pol mora bit tjazy zahijeva... user posted image

vegas je pa predrag... nisva tok bogata user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: poporočni piknik?
17.7.2007 13:17:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

caki, caki, a nisi rekla, da bom jst tvoja prica

no, men v bistvu tud ni jasno to...zakaj za hudika morjo bit price zraven...

aja, pa pejta v Vegas


ja, sam ce bos ti moja prica, pol mora bit tjazy zahijeva... user posted image

vegas je pa predrag... nisva tok bogata user posted image


Aja??? :)))))

Jst mu morm se fantovscino zrihtat..  user posted image user posted image   Se nikakor ne morva zment.. he he.. Jst mu ponujam tebe in srecko.. on hoce tm ene druge bejbe.. Mislm.. user posted image user posted image   Se zel mu bo nekoc.. user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: poporočni piknik?
17.7.2007 13:18:47   
baguSka
Ja.. zdej nazadnje je reku, da on nebi gejev... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: poporočni piknik?
17.7.2007 13:39:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ja.. zdej nazadnje je reku, da on nebi gejev... user posted image user posted image user posted image


Sej mu nisem ponujal geje?!? user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: poporočni piknik?
17.7.2007 15:21:27   
baguSka
Sej mu nisem ponujal geje?!?


user posted image user posted image user posted image  Ne ti ne... ampak ne vem kdo tocno je ugotovil, da sva midve s srecko geja!?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: poporočni piknik?
17.7.2007 15:26:12   
Anonimen
Aja.. vidve... user posted image user posted image user posted image user posted image   Ja to bo pa verjetno se zanimivo.. he he.. user posted image user posted image

Sej niste gejevke.. ampak bi-jevke.. user posted image user posted image   To je drugac.. ker ce si ti gejevka.. pol ne rabm zahiju fantovscine prpravt sploh.. :)) user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: poporočni piknik?
17.7.2007 15:53:34   
baguSka
Aja.. zdej sva ze bijevke!!user posted image user posted image user posted image

Sej res.. sploh ne vem zakaj bi se porocila..!? Bom mojga kr skenslala... pa bom vzela raj Zahija pa Srecko skupi...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: poporočni piknik?
17.7.2007 16:40:42   
Anonimen
 
Ja sam pol vam bo pa se en manjkal.. :)) Ne bo ravnotezja.. tko da nujno morte se enga najdet.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: poporočni piknik?
18.7.2007 13:55:27   
baguSka
No, pa smo spet na zacetku... user posted image  Torej mi 4 skupi... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: poporočni piknik?
7.5.2015 19:58:24   
EnaPetra
Živjo.

Tudi midva imava nekaj podobnega v planu. Porka samo s starši in pričami, potem 12 dni dopusti, kakšen teden za tem pa piknik za prijatle (cca. 40 odraslih in 15 malčkov :)).

Zanima me, če pozna kdo kako fajn piknik lokacijo na relaciji LJ - CE? Nekje na pol poti bi blo idealno, ker so prijatli iz enga al pa drugega konca... Tako da ima žar, sanitarije, streho če se slučajno ulije, če so pa še kakšna igrala za tamalkote je pa to še + :).

Hvala :)

Lp

< Sporočilo je popravil EnaPetra -- 7.5.2015 19:59:21 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: poporočni piknik?
10.4.2018 8:50:21   
RomySon
Pozdravljene

Midva sva se poročila na morju en mesec za tem sva imela poporočni piknik za tem piknik prostoru pr Kozolc na Babni Gori 10 km iz Ljubljane : https://www.pikniki.si/piknik-prostori/babna-gora-kozolec-piknik-prostor/ Cene so bile normalne imajo kvalitetno hrano strežbo tri hodni meni s pijačo vse skupaj je bilo 30 eur na osebo, zmenili smo se tudi, da smo lahko prespali na travniku v šotorih. Priporočam za vse ki imate rade dobro, lepo in preprosto. Kuhal nam je kuhar na domu www.plannertim.com/kuhar-na-domu.html.
L.p. Romy

< Sporočilo je popravil RomySon -- 10.4.2018 8:51:30 >

(odgovor članu EnaPetra)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?