|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zgodnja nosečnost in bolečine v jajčnikih
23.6.2007 10:35:26   
Anonimen
Pozdravljene,
mene pa zanima, kaj je narobe, če me bolijo jajčniki oz. spodnji del trebuha - sem v 5. tednu nosečnosti. Ali je to normalno za zgodnjo nosečnost? Boli me občasno, ne ves čas, včasih me pa malo špika. Izcedek je normalen. Skrbijo me predvsem bolečine, ki so skoraj malo podobne krčem.

Hvala in lp.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine v jajčnikih
23.6.2007 11:45:21   
Zofy
Iz izkušenj ti žal ne znam odgovoriti, sem pa marsikje zasledila, da so v zgodnji nosečnosti prisotni krči, ker sde maternica širi. In ta razlaga se mi zdi zelo smiselna.
Prijetnih 9 (no še 8) mesecev sladkega pričakovanja ti želim user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine v jajčnikih
23.6.2007 13:33:15   
kodrana
Špikanje v jajčnikih je normalno v nosečnosti. mene je tudi veliko špikalo tam doli v času nosečnosti.. tako kot pravijo vse nosečnice, da jih špika. meni se nosečnost ni potem nadaljevala, ker je plodek odmrl. nekaj je moralo bit z njim narobe. če bi se pa pojavili močni krči in krvavitve, potem pa moraš do zdravnika. ne skrbi, špikanje je normalno. tudi občutki, da si pred menstruacijo. želim ti zdravega otročička. user posted image

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine v jajčnikih
23.6.2007 14:49:52   
hokejistka
Bolečine podobne kot pred user posted image so popolnoma normalne. Če pa se pojavi krvavitev ali pa krči tako močni, da moraš vzeti tableto, se odpravi na urgenco. Mene je tudi bolelo v trebuhu kot pred M, pa sem zdaj v 14. tednu.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine v jajčnikih
23.6.2007 15:04:31   
Anonimen
Vsem najlepša hvala za odgovore.
Kodrana, zelo mi je žal zate.

Js sem imela že pred zanositvijo vsak mesec v času menstruacije zelo, zelo hude bolečine. Lani, meseca septembra sem bila na laporoskopiji, kjer so mi odstranili cisto. Na naslednjem pregledu mi je ginekologinja povedala, da imam policistične jajčnike in da lahko imam probleme z zanositvijo. S fantom sva se odločila, da poskušava delati na tem in 4 mesec poskušanja se je prijelo. Zdaj sem v 5. tednu, prvi pregled imam šele 20.7.  Zelo me je strah, da bi bilo kaj narobe. Ves čas hodim na WC gledat izcedek, ker se bojim, da bi začela krvaveti. Upam, da bo vse O.K.

Vsem vam puncam pa želim, da bi bile vi in vaši otročki zdravi. Tistim, ki pa jim še ni uspelo zanositi, pa na j ne obupajo.

Lp.

(odgovor članu hokejistka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine v jajčnikih
23.6.2007 21:09:23   
renata nana
urskaj kako dolgo sta se pa trudla da si zanosila.
želim ti lepo user posted image in zdravega user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine v jajčnikih
23.6.2007 23:21:19   
Anonimen
Renata nana, trudila sva se samo 4 mesece, še sama sem presenečena, da se je tako hitro prijelo.

Držim pesti zate.

(odgovor članu renata nana)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine v jajčnikih
24.6.2007 7:51:04   
amaya
Jaz sem tudi v 5 kot ti in imam enake bolečine. So sicer bolj švoh kot pri user posted image in zelo redki, vendar čutim. Predvsem sem to čutila , če sem tiščala lulanje.pa sem se malo sekirala in so mi kolegice povedale, da je normalno, saj se maternica širi. Tako da ne se sekirat.user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine v jajčnikih
24.6.2007 22:06:14   
Anonimen
Amaya, a veš, da sem danes dobila rjav izcedek? Šla sem h ginekologu v bolnico in dobila Dabroston za ohranitev ploda. Kaj več mi ni mogel povedati, ker je plod velik 4mm in je bil na ekranu samo pikica. Čez 1 teden bo baje vse jasno.

Držim pesti, da bo vse v redu s tabo in lepo nosečnost ti želim!!!

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?