|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   34 teden !
29.6.2007 21:34:00   
sonchica
No stvar je taka : Kolegica je noseča 34 tednov - rok ima 4.8. in iz xx porodnišnice so jo takoj poslali v mb porodnišno , z razlogom da se otrok ne redi , ima 1000g user posted image nato so ji v mb rekli da bo rodila ta teden ki se sedaj izteka , vendar pa bo še treba narediti nekaj preiskav , ugotovili so da je že od 24 tedna nosečnosti nekaj narobe z plodovnico + tega ima sedaj še visok pritisk 120 / 70 ! No to še ni vse ,že od včeraj zaran je v porodno sobi ,en zdravnik je za carski rez, drugi ne ! Ona pa je že čist na koncu user posted image user posted image user posted image + tega 5 let se je matrala da je zanosila sedaj pa še taka smola :( SRČNO UPAM da bo znjo in z bebico vse super !

Mene pa zanima če je mogoče katera imela isti problem in kako se je izteklouser posted image user posted image user posted image

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 34 teden !
29.6.2007 21:54:14   
bibyzan
Vem, da si v hudi stiski za kolegico, ampak jaz imam z MB podobno izkušnjo. Meni so celih 5 dni obljubljali CR, bila sem vsak dan tešča,UZ mi je delala cela grmada dohtarjev in po 4 so gledali v ekran in komentirali, kaj je v redu in kaj ni-nikol ni blo nič v redu!! pol so me pa nazadnje peljali v LJ, kjer so mi cr naredli takoj. Nikoli se niso mogli odločit, da moji mali gre zares tako slabo, da je CR nujen (sicer si pa lahko celo zgodbo prebereš na spodnjem pisanju o mali Alini na 4. strani. jst sem dobla v MB občutek, da se nikol ne morjo odločit. Mogoče je pa boljše tako, sam nikoli ne veš kaj se godi otroku. Glede pritiska, ki ga navajaš je v mejah NORMALE, ampak res, saj se visok pritisk smatra več kot 140/90-vem, ker sem bila zaradi tega v bolnici in na dan pojedla po 3 ali več tablet. Tako da zaradi pritiska ne skrbet. Za ostale stvari ti pa ne morem povedat, lahko povem samo to, da se dohtarji pri UZ meritvah lahko tudi pošteno zmotijo, sem brala ne vem kje (MON ali RR), da tudi za pol kile.
Sicer pa moja punca bi bila sedaj tudi toliko stara, če bi bila v meni(sedaj je že 1,5 m) in ima sedaj 1385g, s tem da je ob rojstvu bila zahirana.
Poročaj kako se bo izteklo, me res zanima če so se kaj zmotli pri meritvah teže.

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 34 teden !
29.6.2007 21:54:15   
nina166
Glede tega ti ne morem nič povedat. Tvoji kolegici pa želim, da se vse čimlepše izteče ter da bodo zdravniki pravilno in pravi čas ukrepali ter ne bodo predolgo matrali nje in njenega dojenčka. Eno user posted image za čimlepši razplet.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 34 teden !
30.6.2007 10:29:41   
Blacky30
Srčno upam, da bo vse OK, da se bodo končno odločili za CR, tebe pa prosim, da nam poročaj, kaj se bo zgodilo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 34 teden !
30.6.2007 11:37:17   
sonchica
user posted image user posted image user posted image danes zjutraj so ji naredili carski rez ! Povila je hčerkico NINO , 1300g in 39 cmuser posted image   Želim jima vse najbojše user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 34 teden !
30.6.2007 13:05:31   
emaa
Super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 34 teden !
30.6.2007 13:06:41   
bibyzan
user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo!! Sem vedla, da so se mal zmotli pri teži!!!! Verjetno je Nika zahiranček, ampak tudi moja je bila. Ne skrbi, bo hitro dobila na teži, tvoja kolegica se naj trudi, da si bo iztiskala mleko, verjetno jo bodo kar hitro tudi začeli pristavljati(če ne bo imela mala težav z dihanjem, ampak verjetno ne, ker je že kar zrela). Bo pa prava borka, saj je že v maternici znala kompenzirati, ker ji ni šlo najboljše in tako bo tudi zdaj ko je rojena lažje vse prenesla. Tako so rekli za mojo, pa je  res tako!! Še enkrat user posted image user posted image user posted image  in naj user posted image  pridno raste, ko bo imela okrog 2kg, bosta s kolegico itak že doma, če ne bo drugih komlikacij!!
LP

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 34 teden !
30.6.2007 13:46:06   
Blacky30
Iiiiiiii, čestitke!user posted image user posted image user posted image  Samo, da je vse OK. user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 34 teden !
2.7.2007 22:27:58   
biba 78
Tudi iz moje strani čestitke za tvojo prijateljico. Vse bo še vredu.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?