|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   partner noče vedet za spol
2.7.2007 9:32:09   
15.7.
ko imam naslednjič pregled pri G. bom izvedela spol. vendar pa moj user posted image  noče vedet kaj bova imela, kaj ćem narediti. am on noče izvedeti zaradi tega, da nebi potem silila v trgovine po oblekce, itd.
meni se zdi pretirano in bi bila zelo vesela, če bi šel z mano na pregled in bi skupaj izvedela kaj bova imela?

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 2.7.2007 16:33:08 >


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč
2.7.2007 9:36:22   
Ronči
Če noče izvedet samo zaradi oblekic... malo hecno, drugače pa spoštuj željo in vprašaj naslednjič, ali pa namigni gin.da bi le ti rada vedela kaj je.

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
2.7.2007 13:07:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč
2.7.2007 14:41:23   
Anonimen
Pri nama je blo enako, ni hoto vedet jaz pa seveda, če sem tak radovedna. No in jaz na enem od pregledov takoj po NS se mi zdi, da je blo, vprašam, če se že vidi otrokov spol pa mi je povedal, da bo user posted image . In pol kličem mojega pa mu mimogrede omenim, da jaz pa kao vem on pa ne. No pa mu takrat vseeno še nisem povedla samo smejala sem se. Pol pa pridem domov pa sem mu do večera dala tolko namigov, da je prišel gor kaj bo. Ma dedci so ful čudni, meni se zdi brezveze nekaj skrivat. Če bo pa na pregledu zraven pa itak ne bo celi cajt. Tebe bo g.najprej pregledal pol poklical njega in lahko g.že prej omeniš, da on kao noče vedet ti pa, pa ti naj pol pove, ko bo tvoj šel ven. Nekak se znajdi. Veliko sreče!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč
2.7.2007 15:37:17   
Mateja82
Spoštuj njegovo željo, on pa naj tvojo.
Glede nakupov pa mene nebi nič ustavilo, saj imajo še kakšne druge barve razen modre in roza. user posted image
Sicer pa bosta enkrat tako šla v tgovino po obleke, opremo....., al kako si to predstavlja?user posted image

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč
2.7.2007 16:37:26   
tonja
Se strinjam z Matejo82.

Samo pri nama pa je bilo glih kontra. On je želel vedeti jaz pa ne, ampak me je potem prepirčal, da sva vprašala. Hotel pa je vedeti zato, da bo vedel s kom se pogovarja in kako naj user posted image  kliče.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč
2.7.2007 17:17:27   
_andreja_
saj lahko ti vprašaš kaj bo... pa mu ne poveš...drugače pa vem da ko bom drugič noseča da moj bo tudi hotu vedeti spol, jaz pa ne...v prvo sem pa vprašala...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč
2.7.2007 17:34:11   
Anonimen
Jaz sem hotela vedet že isti dan ko je bil test pozitiven. On pa ne.
Pa greva na NS, jaz vprašam če se slučajno vidi, pa pravi G da nekaj se res vidi, pa rečem možu naj gre ven....pa reče, eh, kaj čem, če sem že tu....in izve da bo dobil sina. In temu seveda sledi da se mu je še rit smejalauser posted image .
Noče vedet zaradi kupovanja oblekicuser posted image . Ta pa je malo bosa. Kot da bi mi lahko preprečil da bi začela kupovat za user posted image , prej ali slej moraš tudi z tem začet. In kaj bo pol, a boš pred njim skrivala nakupljeno, ker bo kao vse bolj na roza in čipke ali pa svetlo plavo in bolj športnouser posted image . Pa kako bosta izbirala voziček, pa posteljnino, pa barvo sobice......
Nič proti, če pač iz nekih tehtnih razlogov ne želi vedeti, alo pa si preprosto želi presenečenje.....ampak bo pa težka da ti veš in on ne....verjemi, da se ti bo zelo hitro zareklo.....Že z mimiko obraza boš povedala vseuser posted image

(odgovor članu _andreja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč
2.7.2007 18:27:35   
Anonimen
Kar povej mu, da je treba že vnaprej vse nakupit, ne po porodu, le kje boš imela čas za nakupovanje? Je pa lepo vedeti spol, nama so rekli, da bo deček, vendar ni bilo 100%, še zdaj neveva keri spol je... Imava pa pač obleke različnih barv user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoč
2.7.2007 18:59:01   
Bonnie_RR
Pri naju je bilo tako, da js so konca nisem hotela izvedet za spol, mojega je pa (na začetku) ful zanimalo. Na pregledih me je G skoz spraševala, če mi pove spol (se je baje vedno tako zelo dobro videlouser posted image - moj je seveda takoj prišel do zaključka, da bo fantekuser posted image ), js sm pa hotela, da to ostane presenečenje.

Js bi vprašala za spol, če bi bila za to oba. Midva nisva bila, user posted image pa je spoštoval mojo željo in mi ni težil glede tega.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomoč
2.7.2007 19:39:10   
ursulina
tudi jaz si srčno želim vedeti, če bo drobižek hotel razkriti, seveda user posted image , dragi pa sploh noče vedeti... da se itak ne kupuje ni prej... ja, a bomo šli 3 dni po porodu u šoping, al kaj?

no ja, nekako bom že zvedla :) brez ali z njim, če ga bo pa radovednost premagala, pa ne vem... me res zanima, če me občutek, kaj bo, ne vara user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pomoč
2.7.2007 19:45:15   
Ajvy
Moj tudi ni želel vedeti, pa sva se sporazumno dogovorila, da pač ne bova vedela... in sedaj pričakujeva presenečenje user posted image user posted image  in mi ni žal niti malo...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pomoč
2.7.2007 21:01:32   
BarbikaB
Moj je bil zraven pri morfologiji pa je ginekologinja vsakega posebej vprašala, ali hoče vedeti za spol. Se zagotovo da zmeniti z ginekologom/injo, da  je lahko zraven, a on noče vedeti, naj ti pove malo kasneje - ga boš poslala ven, tebi pa naj pove še za spol. Ampak potem mu nič ne namiguj, če hoče, da je zanj presenečenje, naj pač bo. Ti pa hočeš vedeti, pa boš pač vedela. Volk sit in koza cela.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pomoč
3.7.2007 6:45:47   
srki
Če noče vedeti, mu ne povej. Ne vem, kaj je to kaj takega, da nekdo do konca noče vedeti za spol.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pomoč
3.7.2007 9:23:19   
ajtak
Ok, saj pac razumem, da se da tko resit, da ti zves on pa ne...
Sam men je to full tko... se mi zdi, da pol itak pokazes z mimiko in konec koncev tudi z barvnimi kombinacijami (ceprav gledas nevtralno je za fantke vec zelene, za puncke pa bolj oranzno...) in on kljub vsemu zve ceprav si tega ne zeli.

Sama sem mnenja, da morata partnerja sprejet kompromis, da npr. vprasata ze cisto na koncu nosecnosti, ali ne vprasata, v zameno pa lahko bodoca mamica kupi kompletek za domov za fantka IN puncko...

Skratka nekako se dogovorita. Se mi zdi, da se morata oba strinjat, ceprav se konec koncev vedno zve- prej ali slej.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: partner noče vedet za spol
3.7.2007 11:56:08   
ronja
Naj gre s tabo na pregled, g. pa naj pove samo tebi, kaj bo, če si sam ne premisli. Razlog je sicer res malo hecenuser posted image , ampak ajde, vsak ma svoje muheuser posted image ...
Ti pa se potem mičkeno brzdaj pri oblekcah, pa bosta oba srečnauser posted image

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: partner noče vedet za spol
3.7.2007 17:38:10   
sandra85
moj je pa bil nestrpen prav tako kot jsuser posted image  pa ne zarad tega, ker si je želel user posted image  al user posted image , ker mu je bilo vseeno, sam radovedna sva bila
sva bla oba užaljena, ko se na NS ni videlouser posted image

če pa želi tvoj presenečenje, mu moraš to ustrežt!
mogoče te bp sam čez nekaj časa vprašal, kaj je, ker bo prej ko slej tut on radovedenuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?