|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj obleči za poroko?
6.7.2007 11:28:29   
žuni
Živjo!

V začetku avgusta se bo poročila moja zelo dobra prijateljica. Sedaj sem v dilemi, kaj obleči za poroko. Hlačni kostim, obleko, kostim s krilom itd.? Kakšne barve so modni trend trenutno?
Avgusta je lahko čez dan še zelo vroče, noči pa so lahko že zelo hladne. Prijateljica ima namreč poročno zabavo na prostem.

Kaj mi svetujete? Rada sem elegantno oblečena, postavo imam kar v redu.

Kje se splača nakupovati elegantnejša oblačila?

Hitro z nasveti na plan...user posted image user posted image user posted image

Lep dan. Nataša.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj obleči za poroko?
6.7.2007 14:37:50   
total
Jaz bi ti prelagala ena lepo poletno oblekco,elegantno in obenem mladostno,to se ful zzdej nosi,dobiš jo v vsakem bolj založenem butiku....

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu žuni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj obleči za poroko?
7.7.2007 16:29:35   
žuni
Živjo!

Malo sem brskala po netu, saj so tudi na drugem forumu svetovale, naj se odločim za kakšno poletno oblekico. Res bi se bolje počutila v hlačah, vendar mislim, da je obleka bolj primerna za poroko.

Svetujte mi, katera obleka bi bila bolj primerna za poroko. Kje bi jo lahko kupila pri nas, saj so to nemške internetne strani. Poleg tega gre za kataloško prodajo, kateri ne zaupam preveč.

1. http://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Quelle-quelle_de-Site/de_DE/-/EUR/Q_DisplayProductInformation-Start;sid=ABHalZXgWHbQldNurzjvw4FMl59mVK4kunyAhk5N?CategoryName=264039&ProductSKU=553860P-36&Print=yes&TName=q6_zoomimage&AAID=100000178971&tab=1

2. http://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Quelle-quelle_de-Site/de_DE/-/EUR/Q_DisplayProductInformation-Start;sid=ABHalZXgWHbQldNurzjvw4FMl59mVK4kunyAhk5N?CategoryName=264039&ProductSKU=298328G-18&Print=yes&TName=q6_zoomimage&AAID=200000768202&tab=1

3. http://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Quelle-quelle_de-Site/de_DE/-/EUR/Q_DisplayProductInformation-Start;sid=ABHalZXgWHbQldNurzjvw4FMl59mVK4kunyAhk5N?CategoryName=264039&ProductSKU=103823D-36&Print=yes&TName=q6_zoomimage&AAID=100000178970&tab=1

4. http://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Quelle-quelle_de-Site/de_DE/-/EUR/Q_DisplayProductInformation-Start;sid=ABHalZXgWHbQldNurzjvw4FMl59mVK4kunyAhk5N?CategoryName=264039&ProductSKU=069620W-36&Print=yes&TName=q6_zoomimage&AAID=200000017257&tab=1

Kaj obleči zraven (v primeru, da bi bila hladna noč)?

Kakšne sandalčke in torbico mi svetujete zraven?

Kje se splača kupiti nakit, ki bi ustrezal dogodku?

Hvala za vašo pomoč.

Lep dan, Nataša.

_____________________________

Alen 13.12.2005
Lara 13.12.2005

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj obleči za poroko?
9.7.2007 20:43:01   
muška
user posted image user posted image ta druga in ta tretja so mi fuuul dobre oblekce user posted image user posted image user posted image , če ti je katera všeč jo naroči, saj ti vrnejo denar, če ti ni OK


(odgovor članu žuni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj obleči za poroko?
9.7.2007 20:46:44   
filipinka
Daj si jo sešit! Jaz sem mela na poroko unikatno obleko, ki mi jo je sešila sestra! Brez naramnic, svilen pasek, rožnata...skratka moj ideja! In so me res vsi hvalili!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj obleči za poroko?
9.7.2007 20:48:29   
Anonimen
1 in 3 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu filipinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj obleči za poroko?
10.7.2007 13:15:57   
Zasanjana
Meni je všeč samo tretja... zraven bi si pa omislila bež sandalčke in torbico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj obleči za poroko?
10.7.2007 13:31:04   
Magi*
jaz sem imela črne pajkice malo pod koleni, belo prosojno tuniko, črne sandalce z malo petke in črno torbico (Marjete Grošelj), zraven pa velik srebrn prstan in srbrne uhane Žive Jelnikar. sem zgledala super elegantno in obenem mi je bilo zelo udobno, sploh glede na to, da sem noseča.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu žuni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj obleči za poroko?
10.7.2007 13:31:52   
Strawberrie Cherrie


wuf wuf user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

jaz sem imela črne pajkice malo pod koleni, belo prosojno tuniko, črne sandalce z malo petke in črno torbico (Marjete Grošelj), zraven pa velik srebrn prstan in srbrne uhane Žive Jelnikar. sem zgledala super elegantno in obenem mi je bilo zelo udobno, sploh glede na to, da sem noseča.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?