|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na temo kravjega mleka
9.11.2004 11:26:57   
Mandarin
Našla sem na enem mestu, zakaj kravje mleko otroku dajat čim kasneje in še kaj:

Pod "Sorodne teme" izberite "Mleko"

http://www.fengshui-slo.com/sorteme.htm

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Na temo kravjega mleka
9.11.2004 11:55:13   
dix
Sem pa med drugim tudi opazila da so že te raziskave prazgodovinske. Od leta 85, 90, 95....

(odgovor članu Mandarin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Na temo kravjega mleka
9.11.2004 14:49:05   
Seven*
Zanimivo! Vidim, da bo treba dojit do 3 leta. :bravo: :bravo: :bravo:

(odgovor članu Mandarin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Na temo kravjega mleka
9.11.2004 18:15:07   
Mandarin
Ja, zanimivo. Sem že prej vedela, da mleko tudi ni tako suho zlato, kot nam razlagajo, smo jaz brez mleka sploh živet ne znam. :ups:
Zgodovina pa: Pedijatrinja mi je rekla, da pred cca. 30 leti so težili, da mame sploh naj ne dojijo in da je treba otroku dat takoj kravje mleko z limono (sesirjeno) - fuuuj. In moja mami mi je tudi že pri 6 mesecih dajala razredčeno kravje mleko. :zmeden::zmeden:

Tako da... link sem napisala zato, ker je pogosto debata, zakaj ne kravjega mleka do 1 leta in ali alpsko ali navadno.
... in tudi malo zato, da vas sprovociram :ups: ;), pa mi zgleda ni uspelo ;)
lp

(odgovor članu Mandarin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Na temo kravjega mleka
9.11.2004 18:33:10   
Anonimen
Hojla..to pa je že hudo pretiravanje..odkar obstaja človeštvo se pije mleko.Je pa res,da so otroci pogosteje alergični.to pa je najbrž krivo vsa packarija ki jo človeštvo spušča v zrak in pada na tla in tako onesnaženo travo krave jejo ali pa kar jim rejec da za pojest.Če bomo še naprej upoštevali vsa taka grozliva opozorila znanstvenih raziskav bomo lahko samo pomrli od lakote,ker bodo oziroma najdejo v vsaki hrani kaj strupenega.:hudicek:

(odgovor članu Mandarin)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Na temo kravjega mleka
9.11.2004 21:37:51   
vesnaRR
No, jaz sem dober primer nekoga, ki je zrasel od mleka in čokolade:)-:)-:)- in še danes živi v glavnem od mleka in ml. izdelkov:)-:)-:)- in seveda čokolade, temne.

Lp, Vesna

(odgovor članu Mandarin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Na temo kravjega mleka
12.11.2004 23:42:54   
Anonimen
Moja sestra je uživala kravje mleko od drugega meseca dalje. Danes se ji pri 25 letih to čisto nič ne pozna - rada ga pije in nima nobene alergije.

(odgovor članu Mandarin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Na temo kravjega mleka
15.11.2004 22:08:42   
Blink1
hi hi...jaz tudi. Meni so dajali domače kravje mlejko:bravo: Pa je šlo... Evo me...zaenkrat še OK:)

(odgovor članu Mandarin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Na temo kravjega mleka
18.11.2004 20:36:47   
**tanja**
pomoje je vse sam mal komercialna finta. sej prilagojeno mleko za dojenčke je tud iz kravjega.
pomoje tisti, ki so dojeni, ne bojo hin če malo alpskega fašejo v pire.
jest ne kompliciram

(odgovor članu Mandarin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Na temo kravjega mleka
18.11.2004 22:36:47   
Seven*
To mas prav, da je iz kravjega, vendar se mu vseeno rece adaptirano/prilagojeno, kar pomeni, da so dolocene zadeve odstranjene iz kravljega mleka. Mleko so pac poskusali narediti cimbolj podobno materinemu.

Jaz pravim kravje mleko kravjim mladicem, otroskim pa kaj drugega (mamino zizo recimo). :hudicek:

(odgovor članu Mandarin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Na temo kravjega mleka
20.11.2004 15:56:30   
NIK IN MAMI
ja,nič mlekastega nebomo jedli in pili , pa bomo zato zdravo živeli....halo???????????:)-:(:(

(odgovor članu Mandarin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Na temo kravjega mleka
24.11.2004 10:28:46   
ESA
Vse je zdravo, če zdrav ješ! pravi pregovor. Po mojem pa je dojenje super, ampak do določenega časa. Ne vem v čem je prednost, da dojiš otroka do 2 let, potem pa doživlja travme, ker nima več zize. Pa tudi za nas mamice ni enostavno. Ko že moraš iti v službo in je otrok priklopljen ponoči na zizo. Vsak ima pač svoje mišlenje. Meni je pediatrinja rekla, da če je otrok zelo zahteven ponoči za zizo, je bolj pametno nehat z dojenjem. S tem, da otrok in mamica spita narediš več koristi. Sicer pa pred osmimi leti ni bilo ne duha in ne sluha o dojenju, pa so otroci tudi zrasli brez alergij in jim nič ne manjka. Za vsako stvar je tako. Zdaj so tudi ful proti hojici, včasih pa so rekli, da hojica spodbuja k hoji in da ne škodi. Pa tudi za Hipove sadne kašice mi je pri prvi hčeri rekla pediatrinja, da so najboljše za otroka, če si jih lahko privoščim, zdaj pa mi je ista rekla, da čim manj konzervansov. Skratka sploh ne veš, kaj je najboljše za otroka. Me zanima kaj bodo govorili čez pet let?!

(odgovor članu Mandarin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Na temo kravjega mleka
24.11.2004 20:32:00   
Anonimen
Esa, evo, ravno to je tisto, kar mene osebno muči. Zdaj pravijo - bog ne daj mleka do 1., včasih celo do 2. leta, pa nikakor ne tega sadja, pa one zelenjave, pa... mislim, čez dve leti pa bodo ugotovili, da brez kravjega mleka ne moremo živet, pa da podaljšuje življenje... OSLARIJA!!!!!! Danes tako, jutri drugače. Jaz pa pravim - delaj tako, kot ti narekuje tvoja vest. In meni pravi, da raje kravje mleko kot pa adaptirano. Pa četudi je slednje bolj zdravo - za enkrat. :hudicek:

(odgovor članu Mandarin)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?