|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zlata poroka+poroka pomoč-darilo
31.7.2007 9:54:20   
Mala_princeska
Takole:
1. moja babi in dedi septembra praznujeta 50.let poroke user posted image , sem že vsa solzna od veselja in potrebujem pomoč.
Ker imata vsega dovolj bi jima rada podarila kak lep leseni krožnik, po možnosti da sama izberem kaj bo gori pisalo - kje to naročiti????
Oz.prosim za idejo - sem pa njuna 2.vnukinja. Sestra jima bo naročila torto.

2. kolegica in kolega se poročita, povabljena sem na dekliščino/fantovščino - praznujeta skupaj - kaj jima podariti???





_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zlata poroka+poroka pomoč-darilo
31.7.2007 10:05:30   
urška76
Glede krožnika ne vem, ker to jaz sama naredim (vsaj pred dvema mulotoma sem)
Glede kolegice pa najbolje da jo prašaš, kaj si želi, pa kako čestitko z lepim verzom zraven. Vem kako je meni zdele, k se bojim da bo septembra en kup krame, ki je ne bom nikoli rabila. Potem se bo pa na vsem nekaj časa nabiral prah na koncu bo pa v smeteh pristalo. Sicer je bodoča taščica že užaljena, ker sem ji direkno rekla, da naj mi ne kupuje nakita, ki mi bo potem v škatli stal (pa spomin gor al pa dol), denar pa ne bova zafrčkala, kot se je ona izrazila, ampak nama bo krvavo prav prišel za novo stanovanje.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zlata poroka+poroka pomoč-darilo
31.7.2007 10:13:00   
Tiamo
1. namesto krožnika bi jima jaz podarila Foto knjigo, dobi vse slike od njiju, od njunega rojstva in do danes...npr. prvo daš vse slike od dedka, ko se je rodil, potem od babi, ko se je rodila, otroštvo, mladost ....potem slike k sta se spoznala, poročila, rojstva njunih otrok, ..potem pa rojstva vnukov itd....

2. kolegici pa kolegi, pa kakšno foro...njej npr. kuhinjski valar, njemu pa copate...dekliščina oz. fantovščina je bolj za foro in darila so simbolična taka za foro...al pejt pa v Redshop pa jima kup kaj za popestritev posteljnih aktivnosti...

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zlata poroka+poroka pomoč-darilo
31.7.2007 10:15:13   
dalin
IZVIRNO SPOROČILO: Tia74

1. namesto krožnika bi jima jaz podarila Foto knjigo, dobi vse slike od njiju, od njunega rojstva in do danes...npr. prvo daš vse slike od dedka, ko se je rodil, potem od babi, ko se je rodila, otroštvo, mladost ....potem slike k sta se spoznala, poročila, rojstva njunih otrok, ..potem pa rojstva vnukov itd....




Tako sem jaz naredila.Dala v atelje delati skenirano sliko,ker sem imela bolj malo slik.Ti je pa dala Tia dobro idejo za foto knjigouser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zlata poroka+poroka pomoč-darilo
31.7.2007 10:43:05   
blue sky
Ko sta lani moja babica in dedek praznovala zlato poroko, sva jima z mojim dragim kupila nadstropno poročno torto (z ženinom in nevesto) in sta bila tako ganjena in najbolj vesela od vseh drugih daril, ker na svoji poroki sploh nista imela poročne torte. Še danes hranita nevesto in ženina za spomin user posted image .

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zlata poroka+poroka pomoč-darilo
31.7.2007 11:11:18   
Mala_princeska
Problem je v tem, ker jaz slik ne bom nikjer dobila user posted image  - drugač pa super ideja.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zlata poroka+poroka pomoč-darilo
31.7.2007 11:21:49   
Tiamo
zakaj pa ne bi dobila slik?

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zlata poroka+poroka pomoč-darilo
31.7.2007 11:33:36   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Tia74

zakaj pa ne bi dobila slik?



Od koga pa???
Če verjameš al pa ne, jaz slik od babice in dedka nikoli nisem videla, bolj slabi stiki, nikoli se nismo preveč obiskovali, ker babi ne mara moje mami in obratno user posted image
Edino, če bi sestra kaj našla user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?