|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče jesti sadja
9.8.2007 22:10:45   
zupancdam
Pozdravljene!
Imam 6  mesecev in pol staro hčerko, ki noče in noče jesti sadja. Z uvajanjem goste hrane sva žačeli kakšen mesec nazaj in sicer z zelenjavo. Najprej posamezno, potem s kašicami in je zelenjavo dobro sprejela, Vmes sem ji enkrat skuhala jabolko in je malo pojedla. No, sedaj že pa par dni poskušam s sadjem pa ga ne mara. Eno žličko ji spravim v usta, potem pa nikakor ne več. Nobene banane noče, ne fruteka, ničesar kar je sladko. Se pa še dojiva. Sem jo mogoče preveč dolgo navajala samo na zelenjavo? Kaj naj poskusim, da bo sprejela sadje? Je imela katera podoben problem? Prosim svetujte mi!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče jesti sadja
9.8.2007 22:20:23   
Naja30
Probaj ji dat ful razredčen kompot z ne preveč sladkim sadjem.

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče jesti sadja
9.8.2007 22:49:15   
frufru
Mislim, da to ni tako velik problem kot če zavrača zelenjavo. Ker s sadjem nimaš nevem koliko kombinacij. Na sladko se bo še prehitro navadila. Lahko pa poskusiš mešat jabolko-korenček, breskev-korenček

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče jesti sadja
10.8.2007 20:42:39   
pupa06
Ojla Zupancam!

Mi imamo popolnoma enak primer, samo da je moja user posted image stara 7 m in 3 tedne. GH sva tudi začele z zelenjavco pri 5,5 m in še vedno se matramo s sadjem, ga noče in noče, sploh ni variante, tudi če probam bananco skrit z bučkami. Ravno včeraj sem probala: skuhala sem bučke + por ter zmešala skupaj s polento, to je lepo papcala, v drugi skodelici sem imela zmešano bučke in malo banance (spasirane, ker drugače bruha če dobi kakšen košček hrane v usta), pa sem malo mešala in takoj ko sem ji dala v usta bananino kašico, se ji je začelo zaletavat, kot da se davi.

Če pa ji banano ali hruško pustim "jesti" iz moje roke, pa potem veselo žuli. No, potem pa se zgodi da bananco malo "odgrizne" (nimamo še zobk) in je že tukaj bruhanje v loku user posted image

Drugače se še vedno dojive zjutraj in celo noč user posted image , potem ji za malico dam Milupino riževo kašico z okusom banana, potem dojenje (včasih do kosila tudi ne), potem je zelenjavca za kosilo, do večera spet dojenje in za večerjo spet Milupina riževa in koruzna kašica za lahko noč, včasih pa tudi Hipp-ova kašica za lahko noč. In to je naš trenutni jedilnik. Malo je zoprno, ker bi rada kdaj bila cel dan zunaj, pa moram domov kuhat kosilo (kupljenih ne mara preveč, za siiiiilo bi sicer šlo), če pa bi jedla sadje, bi z veseljem en obrok kosila iz zelenjavce spustila. Ne morem ji pa cel dan ponujat Milupino kašico. Upam, da se bo čimprej uredilo s sadjem.

Pa čimveč sreče s sadjem, če ti pa uspe kakšno finto pogruntat pa poročaj, da še mi sprobamo user posted image  

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Kako dolgo ste vozičkali?
maca83 RR

Kako dolgo ste otroka okrog prevažali v vozičku, po tem ko je že dobro hodil? Na malo daljše sprehode, po trgovinah ter do parka?

uporabljamo le nosilko (12%)

dokler ni shodil/a (20%)

dokler ni hotel več v vozek (17%)

do enega leta (12%)

do dveh let (35%)

do treh let (5%)


Število vseh glasov: 66

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!