|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako po navadi poteka ljubljenje?
15.8.2007 21:40:19   
Maxica
Mmmmm.user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako po navadi poteka ljubljenje?
15.8.2007 23:20:35   
Anonimen
Jaz bom tudi izjemoma kar anonimna.

A so res tako redke ženske, ki doživljajo po več orgazmov? Jaz jih redno po vsaj dva... Zadnje čase pa tudi po pet. Mislim, da je rekord 6 orgazmov. Jih pa doživim med samo akcijo. Imava pa približno takole prakso:

Pri meni traja kar nekaj časa, da se zagrejem. Najprej se poljubljava, božava in mož me začne oralno zadovoljevati, dokler ga ne odrinem od sebe, ker sem tik pred orgazmom. Še nakjkrat me "zrajca", da si ga že močno želim. Potem pa penetrira in se igrava dalje. Umakne se (on ali jaz) vsakič, ko sem jaz ali on pred vrhuncem. Ko res ne gre več, mi pusti, da doživim svoj prvi orgazem. Ponavadi je ta tudi najboljši in najdaljši. Všeč mi je, če sem zgoraj. Za naslednje orgazme pa mi bolj ustreza, če sem spodaj, ker me bolj rajca. No, v kratkih presledkih sledi še več orgazmov. Edino v nosečnosti je bil največkrat le eden, ker ni mogel tako blizu, zaradi trebuha. No, ko sem jaz zadovoljena, je na vrsti možek. Lahko se zmišljuje kako pozo bi rad in jaz mu ustrežem. Ko ne more več pa... Saj veste.user posted image

Tako gre to pri nas.user posted image

a.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako po navadi poteka ljubljenje?
16.8.2007 18:34:23   
bamby




Ze pequeno, ali je to pri vas resno tako, ali je od kje prekopirano user posted image .
Če je res, potem samo user posted image user posted image user posted image .



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako po navadi poteka ljubljenje?
16.8.2007 22:18:37   
Ze pequeno
Ni prekopirano, razen iz mojih misli. Je pa resnično, imam to srečo, da oba zelo uživava en z drugim, tako da je to res kar sem opisal, čeprav vem, da marsikdo temu ne verjame. Ampak midva se imava pa vseeno super user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako po navadi poteka ljubljenje?
16.8.2007 22:25:37   
najina pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Ze pequeno

Najprej jo začnem poljubljati na mehke lepe ustnice, ...



si si pa vzel cajt za pisat,ej tole zgodbo bi mogu v Kozmota dt,bi babnce čist ponorele...user posted image
jst bi zdej tuuut kej tazga počela....grem mal mojmu zatežit....user posted image

(odgovor članu Ze pequeno)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako po navadi poteka ljubljenje?
17.8.2007 17:24:14   
Anonimen
ponedeljkovo jutro. zunaj oblačno in mrzlo. komu se da v službo. k sreči meni ni treba, sem na dopustu. mož pa mora zato je vstal že zgodaj in skočil pod tuš. slišim ga v kopalnici, jaz pa se delam da spim, zavita v svoj kovter. v spalnico pride popolnoma nag, dišeč, še malo vlažen in od nega veje toplota. mmmmmmmmm...v tistem si ga zaželim, vendar še vedno kukam skrivaj izpod kovtra in opazujem njegovo popolno telo. obleče se vsrajco in obleko, nadane si kravato. še vedno se delam da spim. poljubi me na lice za adijo. oooo hudiča kako diši :) odide dol po stopnicah mene pa vedno bolj meče, skočim iz postelje in vzkliknem..počakaj! kaj je draga zaslišim iz spodnjega nadstropja jaz pa stečem po stopnicah dol se mu vržem okoli vratu n ja poljubim vroče na njegove slastne vlažne ustnice, roka mi zdrsi po njegovi sveleno gladki kravati in se ustavi šele nekje pod pasom. njemu od presenečenja pade iz roke poslovna torba , zarožljajo tudi ključi. objame me in šemočneje pritisne svoje ustnice ob moje, jezika se poljubljata med sabo....ooo kako diši! njegovo premoženje postaja večje in večje ka me tako vzburi da mi še druga roka zdrsne čez njegove napete prsi in začne odpenjati zadrgo. odlepim se iz poljuba in se cela spustim dol, pokleknem, do konca odpnem zadrgo, odmaknjem njegove črne oprijete boksarice in si postrežem z njegovim dišečim pravkar stuširanim prijateljem...ooo kako je trd! kako je velik in slasten..mmmm z užitkam ga vzamem  v usta, ga najprej nežno poljubljam, pa malo poližem po glavici pa še malo niže, malo pogrizljam in z drugo roko vzamem v roke še njegova gladka jajčka... pa ga zdaj celega vzamem v usta...mož zadrhti in se prime za stopniščno ograjo....moja akcija postaja vse hitrejša, možek diha vse globlje in globje in drhti in diši...in ko začitim da njegova jajčka vleče navzgor in dihi so res vse globji prekinem, vstanem ga globoko pogledam v oči in ga strastno poljubim..njegov pogled mi pove vse..pravi mi šeeeeee! moj pa opa ne boš se tako na hitro izmazal...primem ga za kravato in ga nežno potegnem za sabo, vsedem se na kavč in razprem svoje dolge noge, umaknem svojo svileno spalno srajčko in on se brez besed spusti med moje noge in začne nežno lizati mojo gladko drhtečo že popolnoma mokro muco. roke mu zaidejo na moje prsi, poigra se z mojimi bradavičkami hkrati pa sesa moj ščegetevček. kar topim se v naslednjem momentu se tresem...ahhh kako paše. roka mu zdaj zaide do moje muce in medtem ko še vedno sesa moje sramne ustnice in se z jezičkom igra z mojim ščegijem mi porine prst v luknjico, pa potem še dva...oooohhh ne zdržim več..vzemi me zakličem, daj me od zadaj! on se nasmehne, me obrne in s svojim utripajočim debelim trdim korenjakom se zarine v moje mednožje..oohhh kar spodnese mi skoraj noge tako mi paše...ritem sprva počasen se sprevrže v divji sex, z roko si pomagam, in ker sva oba že čist zrajcana res sam sex ne traja dolgo....kar zvija me tako je fino, vzdihujem in drhtim, vedno glasneje diham on tudi  oooo jaaaaa to mi delaj bolj kot ne zacvilim, zagrabi me za boke in pospeši ritem na ful ja še malo še maloooo zavzdihnem in jaaaa ooo hudiča kkaaakk orgazem in takoj za mano še on oooo jaaaaaaa! prikloni se name, jaz se zravnam, poboža me po tebuhu , prime za obraz in me pogleda v oči in globoko poljubi....oh dragi tako te ljubim mu rečem! ampak zamudil si službo šibaj sedaj! :) oh hudiča je rekel ko je pogledal na uro pa res zamudil sem sestanek ampak ...ah! šibam draga! pospravi svojega korenjaka v hlače in že drvi jaz pa se še vsa ščemeča odvlečem nazaj v posteljo in še dolge ure sanjam in se božam in...oh!

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako po navadi poteka ljubljenje?
17.8.2007 17:28:06   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako po navadi poteka ljubljenje?
17.8.2007 17:29:23   
Anonimen
Mater, upam, da bo moj kmalu doma. O, danes bo še veselo.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako po navadi poteka ljubljenje?
17.8.2007 19:10:59   
Anonimen
Zdajlele sem si jo morala šibnt, priznam.Zrajcal ste me do konca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako po navadi poteka ljubljenje?
17.8.2007 19:21:31   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako po navadi poteka ljubljenje?
17.8.2007 22:07:16   
Anonimen
Ok...punce nism vedla, da boste tok zrajcane zarad teh par sočnih stavkov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako po navadi poteka ljubljenje?
17.8.2007 22:08:46   
Nasy
Pri nas je včasih tudi bilo tako, čeprav redko pred njegovo službo. Zdaj sem pauser posted image in je bolj suša na žalost, njemu bolj kot meni, ker mi zaenkrat sploh ne pašeuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako po navadi poteka ljubljenje?
19.8.2007 11:30:18   
lila114
Kar s stola sem padla, ko sem prebrala te vroče vrstice, pa ne zato da bi me vrglo, ampak zato,ker je ratala tako mastna, da je na stolu tko kot na drsališču.  Mi pa seksamo skoraj vsakič drugače. Poze itak menjavama kot sp.perilo, pravtako prostore in čas. Sicer pa eksperimentirati je lepo, najlepše pa po eksperimentu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako po navadi poteka ljubljenje?
19.8.2007 19:00:59   
Ze pequeno
IZVIRNO SPOROČILO: lila114

Kar s stola sem padla, ko sem prebrala te vroče vrstice, pa ne zato da bi me vrglo, ampak zato,ker je ratala tako mastna, da je na stolu tko kot na drsališču. 


Upam, da se nisi poškodovala user posted image

(odgovor članu lila114)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako po navadi poteka ljubljenje?
19.8.2007 20:35:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ze pequeno

IZVIRNO SPOROČILO: lila114

Kar s stola sem padla, ko sem prebrala te vroče vrstice, pa ne zato da bi me vrglo, ampak zato,ker je ratala tako mastna, da je na stolu tko kot na drsališču. 


Upam, da se nisi poškodovala user posted image



Ha..se ti fajn zdi..k si jih tkole user posted image    Ti gre kr fajn od prstov vidm user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ze pequeno)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   Kako po navadi poteka ljubljenje?
13.2.2012 17:50:38   
Mičkenna
No midva pa ponavadi po tuši se vležema v postelljo se cartama itd. nakar mi on sleče spalno majco nato spodnje hlačke .. potem še sebi sleče boksarce inme začne poljublat, božat itd. igra se z mojimmi bradavičkami, ščegetavčkom nato se vloga obrne .. potem se jas igram z njegovim penisom dokler že oba ne čutima ful potrebe .. nato se jas vležem na hrbet in on na mene .. malo še me poljula nato ga vtakne .. ohh keri občuteek :$ .. tako menjava ritme in ko čuti da mi bo prišlo in tudi njemu pospešii .. in ko je vse končano še malo leži na meni ker mu ne pustim da bi se umakniu :$ user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?