|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečina v prstih
13.8.2007 14:50:28   
nadja00
Živjo

sem v 34. tednu nosečnosti. V zadnjih 10. dneh sem opazila, da me močno bolijo prsti na rokah (sklepi). Prsti so, tudi zatečeni in jih težko pokrčim.  Bolečina je primerljiva z "pomrznjenimi" prsti pozimi. Sprva je bila bolečina prisotna samo zjutraj, sedaj pa je tudi čez dan.

Ali ima še katara podobne težave? Je to normalno...

Hvala


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečina v prstih
13.8.2007 14:53:05   
Lunca1
verjetno te bolijo zaradi zatekanja, poskusi roke čimbolj držat na gor. Mene prsti niso ravno boleli, mi jih je pa mravljinčilo. Po porodu vse mine.user posted image  Pa pokliči za vsak slučaj še zdravnika.

(odgovor članu nadja00)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečina v prstih
13.8.2007 15:41:07   
manca79
Verjetno dete pritiska na kak živec - tako je bilo meni razloženo.

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečina v prstih
13.8.2007 16:29:09   
sandra85
NADJA00 TI PA SI SEPTEMBRKAuser posted image zakaj se nam ne pridružiš na http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1250067&mpage=299&key=
user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu manca79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečina v prstih
13.8.2007 16:31:01   
Anonimen
Mene tudi roke tako bolijo - kot da bi imela revmo. Sem povedala G pa je rekla, da je to zaradi zatekanja in del "radosti" visoke nosečnosti. Ni nič nevarnega, je pa moteče. Še posebej, ker tudi moči nimam nobene v rokah...

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečina v prstih
13.8.2007 20:50:04   
nadja00
Sem se že ustrašila, da je kaj narobe.

Hvala vsem

PS.sem se vpisala pod septembrko


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolečina v prstih
13.8.2007 21:40:25   
Anonimen
Jst sem se že kar navadila, da me boli, da ne moram pesti naredit, da mi mrtvijo roke.......sčasoma se človek vsega hudega navadi.

Še mesec dni, pa bo bolje.

(odgovor članu nadja00)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?