|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v jajčnikih
13.8.2007 17:09:41   
zvezdica.1
Kaj je to ko te bolijo jajčniki?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine v jajčnikih
13.8.2007 17:27:56   
Anonimen
 Bolečino pa občutim jaz kot močno pikanje. Kot bi me nekdo pikal z iglo.

Čutim pa če preveč časa stojim, se sklanjam, tečt sploh ne smem...

(odgovor članu zvezdica.1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine v jajčnikih
13.8.2007 22:55:57   
Anonimen
Js sem ves čas mislila, da me v času M bolijo jajčniki, potem pa sem zanosila in imela SS, bolečina je bila ista kot pri M, tako da mene boli maternica, imam krče, pa tudi v jajčnikih me špika.

(odgovor članu zvezdica.1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine v jajčnikih
14.8.2007 9:24:03   
cofk
še ena z istim problemom.. mene tud dns maternica boli..kot da bom zdej zdej dobila user posted image . Ampak sm šele na sredini cikla ko da to ne bo... Kaj bi lahko blo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine v jajčnikih
14.8.2007 9:48:22   
talika81
jaz imam isti problem. me bolijo jajčniki in maternica, pa sem tud komaj na pol ciklusa.

ne vem, razmišljam, če se nisem mogoče kje prehladila.


lp,

(odgovor članu cofk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečine v jajčnikih
14.8.2007 9:58:45   
Anonimen
Joj, Cofk, tega pa ne vem. Če si na sredini ciklusa, si prepričana, da je maternica? Mogoče te oba jajčnika naenkrat malo bolj.

Srečno.user posted image

(odgovor članu cofk)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolečine v jajčnikih
14.8.2007 10:27:40   
cofk
mislim da je drugače če samo jajčniki bolijo... tak filing kot pri user posted image  mam.. Danes sm opazla pa še, da je izcedek malo malo svtlo rjav... (ampak začetek kšne user posted image  to definitivno ne more bit).

a se kej podobnega pr ugnezditvi dogaja? al tud to ne more bit?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolečine v jajčnikih
14.8.2007 13:30:30   
Anonimen
JA!!!!!!!!!!! Pozabla sem ti prej povedat.

Tak je blo pri meni, trajalo en dan in je bla vgnezditvena... in sem bilauser posted image .

DRŽIM PESTI""""""""""""""""""""""""""""""""""user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cofk)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bolečine v jajčnikih
15.8.2007 15:09:39   
Lupinca
Ko mene špika v jajčnikih mislim da imam takrat ovulacijo...user posted image mislim da

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bolečine v jajčnikih
21.8.2007 13:50:16   
cofk
pr meni se tole kr nadaljuje... sicer me boli malo in ne skoz.. pa vsaketoliko mi je malo slabo. prsi me ne bolijo pa nč... joj res ne vem kaj je. kolk je teško čakat do dneva d... user posted image

na tem forumu nam majnka ena jasnovidka ki bi nam povedala kaj se dogaja user posted image

(odgovor članu Lupinca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bolečine v jajčnikih
15.8.2009 21:31:32   
crnookica
dan...  mene pa nekaj zanima...že 4 leta jemljen kontr. tabletke Cilest, ta mesec pa se mi je zgodilo da sem začela krvaveti tam okoli dni ovulacije..potem je ta krvavitev ponehala zdaj čakam na M...imam pa problem saj me je danes začelo boleti v desnem jajčniku..bolečina je skoraj konstantna in topa..ne da pika skos boli..zato me zanima, če mogoče katera ve, kaj bi to lahko bilo..

havla in LP  C

(odgovor članu cofk)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Napoved spola?
qloq

Ali vrjamete v kitajski kolendar za napoved spola ali bo vaš otrok fantek ali punčka ta starodavni kitajski kolendar naj bi napovedal spol vašega otroka glede na starost mesec spočetja?

Da (45%)

Ne (44%)

Nevem (11%)


Število vseh glasov: 100

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!