|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Polovični delovni čas - izplačilo dodatkov k ...
13.8.2007 22:17:16   
Ženkica
Nameravam vložiti vlogo za polovični delovni čas do otrokovega 3. leta; kar se tiče osnovne plače mi je vse jasno, nikjer pa ne zasledim kako je z izplačilom dodatkov kot so prevoz na delo, malica, regres itd.
Kaj je obvezno in kaj ni izplačati oz. v kakšnem obsegu? Ali o tem kje kaj piše, npr. kakšen zakon; nič nisem našla.

Zanimajo me vaše izkušnje.

Hvala.

Ženkica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Polovični delovni čas - izplačilo dodatko...
13.8.2007 22:18:14   
Anonimen
Malica in prevoz ti pripadata če delaš štiri ure ali več. Enak znesek kot če delaš polni delovni čas. Za regres pa ne vem.

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Polovični delovni čas - izplačilo dodatko...
13.8.2007 22:20:43   
Veverička
Malica, prevoz in regres ti pripadajo normalno. Jaz delam skrajšan del. (6 ur) in dobim vse. Saj ti tudi dopust normalno pripada - potem ti tudi regres. Prevoz tudi (saj se moraš pripeljat in odpeljat). Malica pa tudi pripada, če si zaposlen 4 ure oz. več. Vsaj tako so meni na CSD razložili, ko sem še bila v porodniški in sem se zanimala za to.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Polovični delovni čas - izplačilo dodatko...
13.8.2007 23:01:52   
Slončica
Pripada ti vse razen tista razlika v delovnem času..v denarju mislim.Prispevki,stimulacije,dopust....vse je isto

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Polovični delovni čas - izplačilo dodatko...
13.8.2007 23:03:33   
Anonimen
kako je pa pol z otroškim dodatkom? a ga več dobiš k je nižja plača al ne k ti že tak kao držva plačuje prispevke?

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Polovični delovni čas - izplačilo dodatko...
13.8.2007 23:11:16   
tajtaja
Ja, dobiš ga več, vendar ne takoj, ampak šele takrat, ko vlagaš podatke za tisto obdobje, ko si delala štiri ure.
Pozna se mogoče kakšen razred, kaj dosti ne, ker se k plači prištevajo tudi prispevki, ki ti jih plačuje država.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Polovični delovni čas - izplačilo dodatko...
17.1.2008 11:25:46   
Anonimen
Zivjo,

mene pa zanima, ce katera ve, kako je s casom za malico. Sem zaspolena za polovicni cas in me zanima, ce mi prirpada 30 minut za malico.

LP i hvala.

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Polovični delovni čas - izplačilo dodatko...
17.1.2008 13:28:30   
Anonimen
mislim da ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?